Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

heh a moj wziałs sie od tego, ze jakos z siostra zaczelismy na siebie mowic łoski.. i jakos mi tak zostało bo to polubyłem :) a _bp bo z bialej jestem podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam genezy mojego nica ^?^ ale używam go prawie wszędzie;] Niektórzy mówią o iaspiracjach z Matrixa oraz Linkin Parku i...mają po troszeczku racji/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mój nick to Krackus (w grach używam czasem KrackuS), a powstał w toku powolnej ewolucji :D. Gdzieś tak w 5 klasie podstawówki była afera w klasie, że wołamy się po nazwiskach i brzydko przezywamy więc nauczycielka kazałą nam powiedzieć, jak chcemy byc nazywani a jak nie ;). Mam na nazwisko Krakowiak, więc wyszło mi parę ksywek w tym Krakus. Po jakimś czasie przyjął się właśnie ten pseudonim i używałem go aż do 2 gimnazjum. W tym czasie zdążyłem sobie zrobić konto na cdprojekcie i mam teraz to beznadziejne krakus_pl ;/. "_pl" wzięło się stąd, że grałem czasem w jakieś gry po necie i dodawałęm sobie to do nicku żeby było wiadomo skąd jestm (teraz tego nie lubie bo to kijowo wygląda i zawsze kojarzy mi się z n00bami ;] (No offence jakby co)). W 3 klasie gim zrobiłem z Krakusa Krackusa ;) Bo tak jakoś mi się bardziej podoba i tyle. I tej ksywki używam wszędzie poza forami, grami itp. fantasy, gdzie moją ksywka jest Krael (dla ciekawych powiem, że pierwsze 3 litery wzięły się od ksywki(Krackus), a pozostałe dwie dodałem, żeby dobrze brzmiało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:02, Marcin08 napisał:

heh a moj wziałs sie od tego, ze jakos z siostra zaczelismy na siebie mowic łoski.. i jakos
mi tak zostało bo to polubyłem :) a _bp bo z bialej jestem podlaskiej


ehh kurcze... zapomniałem ze tu nie funkcjouje jako losiek_bp :( soryy :D

ot: kto wie jak zmienic nicka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 13:21, Marcin08 napisał:

ot: kto wie jak zmienic nicka ?

Nie da się zmienić nicka chyba , że poprosisz o to moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:37, Tomasz K. napisał:

> Mam tak głupi nick że chętnie bym go chciał zmienić.
>
No, no... To tak jak ja.


hehe i ja :D no coż jak zakładalem sobie dawno temu konto to o tym nawet nie pomyslałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak dopiero zaczynalem na tym forum mowilem ze kiedys wytlumacze oco chodzi w mym nicku noto sluhajcie
rozkosz jest od mojego nazwiska tyle ze ja mam na nazwisko RoSkosz przez S
a poprawnie rozkosz pisze sie przez Z
i to tyle:D i bez dziwnych skojazen prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad swoim nickiem myślałem chyba z 10 minut tzn. chciałem mieć oryginalny ale nie wiem czy mi wyszło ;))
Mój nick wziołem od początkowych liter pewnego pająka czyli czarnej wdowwy a resztę literek iak wziąłem z ostatnich liter mojego nazwiska nie podam go gdyż istnieje takie coś jak ochrona danych ;)) a ostatnia literka m pochodzi od mojego imienie czyli Marcin ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 01:22, Vaxinar napisał:

Oryginalny to on jest, ale mógłby być z dużej. :]


Masz rację muszę chyba poprosić kogos by to zmienił ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick... Zainspirował mnie WoW szczerze powiedziawszy. Biegałem tak sobie po Desolace moim rogalem i nagle do mojej głowy wpadł pomysł na nick: Vytrix. Nie wiedziałem co to znaczy, ale fajnie brzmiało :) I tak do dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się stąd, że kidyś nałogowo oglądałam bajkę spider-man. Początkowo miało być "spider-girl" ale było zajęte. I szczerze mówiąc cieszę się, że jest jak jest ^^ lepiej brzmi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój pochodzi od starożytnej nazwy bóstwa płodności...XD

A tak naprawdę to mój nick pochodzi od nazwiska, a 1 bo....lubię być pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować