Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Adamzzz

A tu - wielka, straszna tajemnica. Adam (tak mam na imię) Z (to od nazwiska), a te trzy "z" to jakoś samo wpadło.

A, zwą mnie jeszcze Adamezzo, Don_Adamzzz i Pinacoladda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cedricek

Właściwie, to miało być Cedrik, lecz na starym forum ktoś juz siedział o takiej ksywię, więdz zostałem cedrickiem.
Dlaczego?
Sam nie wiem...
Odkąd sięgam pamięcią zawszę byłem Cedrikiem.
Nawet za czasów zabaw klockami lego, mój król nazywał się Cedrik, Mój główny bohater- Cedrik, i zosatłem Cedrikiem.
Tagże bohater mojej książki ma na imię Cedrik.
To imie mnie jakoś natchnęło. Po prostu. i ilekroć mogę zawszę tak się nazywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos

Większość osób niesłusznie uważa, że moja ksywka wzięła się od proboszcza ;) Wielki błąd, gdyż pochodzi ona, od jednej z ras, z uniwersum Starcrafta ;) Mowa o Protossach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia znalazłam gdzieś tapetę na której była jakaś babka i nazywała się Xiah, bardzo mi się to spodobało więc się tak nazwałam ale nie miałam zielonego pojęcia że jest gra, która się tak nazywa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:51, Xiah napisał:

Pewnego dnia znalazłam gdzieś tapetę na której była jakaś babka i nazywała się Xiah, bardzo
mi się to spodobało więc się tak nazwałam ale nie miałam zielonego pojęcia że jest gra, która
się tak nazywa ;P

Moją nick pochodzi od ksywki którą dał mi mój kolega ( nie wiem dlaczego taka jest ) :P.
Jak chcecie sie dowiedzieć się więcej o niej to spytajcie się mojego kolegi , który też jest na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

igorinho

A raczej igorinho samozwaniec... Sam się tak nazwałem, a to z powodu miłości do wszelkiego rodzaju piłek i różnych dyscyplin sportowych. Sport to moje życie i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Pierwsza część nicka to moje imię - Igor, a druga ( -inho ) to dodana cząstka, która kojarzy się nam przede wszystkim z piłkarzami ( Ronaldinho, Robinho itd ) - a dodałem ją dlatego, że ubóstwiam piłkę nożną ( chociaż siatkówkę bardziej ), a umiejętności też mam niezłe. W szkole praktycznie wszyscy mówią do mnie po nazwisku - takie niesmaczne przyzwyczajenia. Oczywiście chciałbym, aby ta ksywka przyjęła się także w otoczeniu, ale to niestety złudna nadzieja... Poza tym chyba dobrze brzmi, nie?
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SatanSan....hmmm nie wiem...po części dla tego że interesuje się troche kulturą japońską...a satan dlatego że kiedyś u kuzyna był koncert alternatywnych grup...i jedna grupa z czechów...śpiewała piosenke o mniej więcej takim refrenie...'' Pozor!!! Satan Mnie nachodi!! Pozor!! " i jakoś tak mi zaczeli mówić...jak cały czas wygłupiając się to śpiewałem///:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mroczny mrok

brzmi oryginalnie, prawda? Sam nie wiem, skąd ja ten nick wziąłem. Gdy kupiłem grę Worms 3D chciałem zarejestrować ją na gram.pl. Nie pamiętam tego dnia oraz tego, jak ja takie cuś wymyśliłem. Wyszło to samo z siebie. Ale po kilku miesiącach po raz drugi (!!!) weszłem na swoje konto i zacząłem pisać na forum. Dopiero po kilku miesiącach... Chlip.. Gdybm pisał od początku rejestracji, mógłbym być już przynajmniej przewodniczącym....D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem "The XIII Mistery" czy jakoś tak. I w tej książce jeden gość, numer XIII, miał ksywę El Cascador i mi się to spodobało. A na co dzień mówią mi Neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazca
Fajny nick, co nie? Według mnie bardzo, a jaki rzadki. Bodajże jedyny.
A czemu Nazca? Mój ulubiony kraj to Peru, a dla wszystkich ludzi którzy wiedzą gdzie Peru leży (1,25 % ludności świata xD) pierwsze słowo które się nasuwa po usłyszeniu tej nazwy to Nazca. Obojętnie czy to ludzi, czy do piktogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Wzięło się to od Mariusa Cezara (czy jakoś tak :P :) Ja mam na imię Mariusz) Ale żeby było orgyginalnie dałem Cesarro :) Używam tego nicka już od 2 lat...na każdym forum, w każdej grze mam taką nazwę...spodobała mi się bardzo i tak zostanie :) POzDRO

20070422212155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować