Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Sith66

Sith pochodzi z Gwiezdnych Wojen, których jestem fanem. Oznacza też że wolę Sithów niż Jedi.
Czyli metal niż muzykę kościelną, dać komuś w mordę niż olewać obelgi kierowane w moją stronę, szatana niż boga. No dobra, bez przesady... A 66 ? Chciałem nick na allegro Sith666 czyli liczba szatana, ale był zajęty więc postanowiłem że Sith66 też jest dobry bo kojarzy się z podaną wcześniej liczbą oraz (żeli chodzi o Star Wars)rozkaz 66 wydany przez Palpatime''a w celu zniszczenia Jedi. I od tamtej pory wszędzie gdzie się loguje urzywam tego nicku. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moja ksywka wzięła się od Toma Bombadila z Władcy Pierścieni, a dokładnie z gry WP: Drużyna Pierścienia :D zaprosiłem kolegę i graliśmy w WP. Doszliśmy do momentu gdzie Frodo śpiewa w Kurhanach tą piosenkę"Ho ho Tomie Bombadilu Bombadilu Tomie..." i tak jakoś wyszło, że słuchając tej piosenki usłyszeliśmy oboje Bambadilu zamiast Bombadilu i tak jakoś podczas rejestracji DS II przypomniała mi się ta sytuacja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj zostal podsuniety przez kolege, gdyz nie mialem kiedys pomyslu na nick (teraz mialbym normalnie Ad4m albo Ad4m_93). Dopiero potem dowiedzialem sie ze to skrot, ktory byc moze kiedys wyjawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garrick- postać z bg1. Bardzo mi się spodobała ta postać i wziąłem se ten nick na stare forym cdp no i przechodząc na te również :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 00:12, garrick napisał:

Garrick- postać z bg1. Bardzo mi się spodobała ta postać i wziąłem se ten nick na stare forym
cdp no i przechodząc na te również :D.


Pamiętam tego NPC z BG - fajny był, najlepsze miał teksty (piosenki).
Tylko nie wiem czego w awatarze masz z kolei Johna Irenicusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 00:16, balduran2 napisał:

> Garrick- postać z bg1. Bardzo mi się spodobała ta postać i wziąłem se ten nick na stare
forym
> cdp no i przechodząc na te również :D.

Pamiętam tego NPC z BG - fajny był, najlepsze miał teksty (piosenki).
Tylko nie wiem czego w awatarze masz z kolei Johna Irenicusa?

Hyym no cóż niedawno drugi raz przechodziłem bg 2 i miałem taką płytkę z avatarami do postaci. I tam właśnie był avek irenicusa, spodobał mi się i wstawiłęm go :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu taki nick? Bo mam na imię.... brawo! Na imię mi Michał hahahahahahahahaha :P nie chciało mi się wymyślać nicku :P a czemu 1 zamiast i? chyba nie musze tłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian- moje imię
14- mój wiek w czasie zakładania konta
BO- Bytom Odrzański, miasto, w którym mieszkam...
Razem- Damian14BO... ale ten nick mi się nie podoba, na nowym forum będę Tha Futurep/b] lub Bunny Rabbit (8 Mile 4 life :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój za to jest bardzo oryginalny:
kiedy zacząłem grac w Tibie, nie miałem żadnego nicku. Klikałem sobie w generatorze, aż wyszło mi Goxenul. Jakoś tak się stało, że teraz używam go pratycznie wszędzie. Czasami używam też "nazwiska" Moonclaw, ale w tym wypadku akurat nie pamiętam skąd się one wzięło.
Czasami używam też ksywki Ainathang. Po wpisaniu Goxenul w "tłumaczu na elficki" wyszło mi Ainathang, no i to też mi się spodobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ReWelot

Z moim nickiem nie ma za duzo ReWelacji, ale musze przyznac, ze spotkalem sie z duzo iloscia osob, ktore myla go z Revolt (wnerwia mnie to ;p)... powiedzmy, ze mialem kaprys na taki nick i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój nick to w pewnym stopniu pomyłka :) Miał być "gaxx" licz z BG2, ale moja pamięć okazała się zawodna. Wiedziałem, że któraś z liter jest dwukrotnie, ale nie byłem pewny która. Postawiłem, jak się później okazało niesłusznie, na wersję "gaax" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spam to ja- nick wziął sie od tego, ze bylem zarejestrowany już na wielu forach i przykro mówić, ale najzwyczajniej w świecie spamowałem. Z poczatku wydawało mi sie, że na tym forum także nie zagoszczę zbyt długo, wiec wziąłem sobie nick najlepiej pasujący do tego co zamierzałem tutaj robić- spamować. Zmieniłem zdanie gdy zorientowałem sie, że na tutaj panuje inna atmosfera niż na innych forach (po prostu dobrze się tu czuje). Nick bym chętnie zmienił, ale już wiele osób mnie tu zna, wiec nie byłoby sensu zakładać nowego konta. I taka jest krótka historia mojego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Earthshaker - kiedy rejestrowałem się na gram.pl nie wiedziałem jaki nick dać. Pomyślałem, że może coś z Warhammera 40k i stało się. Tak fajnie brzmiał pocisk "Basiliska", więc jest Earthshaker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować