Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Ankhesenamon

Jest to imie egipskiej ksiezniczki, zony Tutenchamona. Ma kilka wersji pisowni, ja lubie ta. W necie jestem znana jako "Ankh" (po egipsku znaczy "zycie"; jak wyglada ten symbol chyba wiekszosc wie - w razie watpliwosci zapraszam na mojego gramsajta ;) ). Poniewaz tutaj juz ktos zajal "Ankh", zarejestrowalam sie jako "Ankhesenamon". W gruncie rzeczy "Ankh" to skrot od "Ankhesenamon" (przynajmniej dla mnie), wiec jest mi wsio rowno.

Btw - nie mozna tutaj miec w sygnaturce bara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc

Jako wielki fan fantasy (a może jeszcze większy?) czytuję wszystkie książki tego gatunku. Raz w ręce wpadła mi trochę słabsza książka, mianowicie ,,Magiczny Krąg" czy jakoś tak, opowiadająca o losach młodego czarodzieja Randalla. Jako że zawsze lubiłem czarodziejów, stwierdziłem że to będzie od tej pory mój nick. I pewnego dnia gram sobie w jakąś gierkę po sieci i wpisuję nick: Randall. a tu co? JEST JUŻ TAKI NICK!!!!!!!!!!!! ale zamiast popadać w depresję, płakać i obgryzać stół, wpadłem na pomysł. Przypomniał mi się inny czarodziej z tej samej książki, mistrz Randalla. Madoc.
....i tak narodził się potwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cichy10
Cichy- moja ksywa w szkole, zresztą od mojego nazwiska. 10 to moja szczęśliwa liczba. Tak więc pierwsz e co mi przyszło do głowy podzczas rejestracji, to właśnie cichy10, czym posługuje się prweie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 08:38, Damian14BO napisał:

Razem- Damian14BO... ale ten nick mi się nie podoba, na nowym forum będę Tha Futurep/b]
lub
Bunny Rabbit (8 Mile 4 life :D)...


Co to znaczy "na nowym forum"?
Myślisz że znowu, forum zostanie gdzieś przeniesione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkads


Grał ktoś w Najdłuższą Podróż? Lub Dreamfall? Jest tam miasto Arkadia, świetne miasto. A że była to moja ulubiona gra, to po prostu tak wyszło. Chciałem mieć Arkad ale sie nie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DarkCloud... w sumie historia tego nicku zaginęła w mrokach dziejów mojego pierwszego forum, na którym się zarejestrowałem - na square.desk.pl (obecnie www.squarezone.pl) nick wymyślony był na poczekaniu - _dark_cloud_. i z nicku wymyślonego naprawdę bez sensu (no dobra, prawie bez sensu - grałem wtedy w FF7 i Cloud wiadomo do czego się odnosi ;) ) zrobił się mój stały nick. no a ze tu jak zakładałem konto nie mogłem użyć kładek to po prostu z nich zrezygnowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteksar- nigdy nie zgadniecie mojego imienia xD. Hmm.. w sumie ten "większość" nicka jest stąd, że mam na imię Bartek(zdradziłem się!xD), a "sar" to tak jakoś do głowy mi przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:22, Arkads napisał:

Arkads

Grał ktoś w Najdłuższą Podróż? Lub Dreamfall? Jest tam miasto Arkadia, świetne miasto. (...)


Arkadia to nazwa świata, "równoległego" do Stark. Miasto nazywało się Markuria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:38, WIelbiciel DSII napisał:

Wielbiciel DS II
Mam najgorszą ksywkę na forum,kiedyś ją dałem ponieważ strasznie lubiłem DsII,a teraz tego
żałuję:(

Tak to sformułowałeś jakbyś żałował tego ,że byłeś fanem DSa. Oczywiście wiem o co ci chodzi :D
Mój nick to właściwie skrót a to 22 to takie ozdobniki, które musiałem dodać bo nick za krótki. Kiedyś mnie nazywali AQuake ,i to jeszcze za czasów kiedy byłem dobry w Queake''a 3 i grałem w kafejce. Lubiłem się chować w wodzie na jakiejś tam mapce której nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim nickiem historia była taka, że Goryl, z różnymi dopiskami (zależnie od sytuacji jest to rok urodzenia albo tag PL) lub bez, którym zawsze się podpisuje był zajęty kiedy się rejestrowałem. A że w tym czasie miałem bzika na punkcie serii Legacy of Kain i zawsze lubiłem się utożsamiać z postaciami, które jako jedyne zdawały się wiedzieć o co tak na prawdę chodzi... Jakby się dało od razu bym zmienił na coś innego niż postać z gry, no ale nic, z tą ksywką też da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować