Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Ja miałem na poczatku bardzo kiepski nick - artek_ap - imie i inicjaly - od ponad roku posluguje sie juz nickiem Arthizo - to wariacja zwiazana z angielska wersja mojego imienia - nie wiem jakim cudem na to wpadlem, ale juz mi Arthizo zostalo, i nie zamierzam go zmieniac (wszak, mnostwo osob zna mnie juz jako Arthizo :) ). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku był nieszczególnie oryginalny "Luzak", gdyż w gimnazjum byłem luźny niczym gumka od majtek tzn. nic mi sie nie chce i wszystko mi wisi. Ludziski z LO już bardziej sie postarali i zyskałem "Laskersa" (od mej miejscowości, która się perfekcyjnie rymuje z nazwiskiem) i "Looźnego". No i tak w końcu ziomek powiedział "Don Luzaccio", stosuje wszystkie, poza tym jeszcze "NTR". Jeszcze legendy krążace o "Luzaku":
-"Na trzeźwo zachowuje sie jak pijany i odwrotnie."
-"Syntetyzuje zioło w organiźmie."
-"Spływa po nim jak po kacz... gęsi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donaan- nick ten wymyśliłem kilka lat temu przypadkowo podczas burzy mózgów-jaki by tu wymyślić nick do wowa.
Kilka minut zastanowienia i bach- wymyśliłem, nie wiem dlaczego taki. ale wydawał się pasować w sam raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamillo6b
Nick ten pochodzi od imienia czyli Kamil (a kamilloo mówi na mnie mój wychowawca:) ), a 6b to była klasa ale teraz już jestem w 1a bo rejestrowałem się ponad rok temu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:13, donaan napisał:

jaki by tu wymyślić
nick do wowa.


Ja dzisiaj próbowałem wymyślić jakiś nick do GW przez pół godziny i nic :P. Zostało tylko Mati Assassin ale to jescze dzisiaj zmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madia - podpisując się gdzieś tam (chyba na jakimś blogu koleżanki xD) imieniem czyli Madzia, z prędkości pisania zgubiłam "z" :D i zostało Madia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W więksozści na necie jestem znany jako Fergie, ale często gubi się literkę e. Tu Fergie był zajety...
UWAGA ! Nick nie pochodzi od ******* piosenkarki, ale od Alexa Fergusona, managera Manchesteru United.
Byłem wielkim fanem CMa (teraz znam też FM :]), wymyślając nick, więc użyłem pseuda managera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fataem- jakoś to sobie wymyśliłem,nie wiem czy sam czy zasłyszałem, a potem okazało się, iż w Poznaniu jest Fataem skład i tak zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

toolek hmmm... W sumie nie ma jakiś głębokich korzeni xD Potrzebowałem nicka do jakiejś gry internetowej (już nie pamiętam jakiej ^^") no i powstał toolek ;) Spodobało mi się i zostało x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyboots - why not ;)? A poważniej - postanowiłem odciąć się grubą linią od poprzednich nick''ów. Problem z
tym, że ciągle je zmieniałem, w wyniku czego zapanował spory bałagan. Uznałem że czas z tym skończyć. I tak,
gdy rejestrowałem się na gram.pl, wpadło mi do głowy to angielskie słówko. Początkowo miał być Gadabout,ale
ostatecznie "słówko" wryło mi się w pamięć do tego stopnia, że przy nim zostałem ;).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczekaniu miałam wymyslic nick do jakiejś gry, chciałam żeby był długi ;) No więc zaczęło się "Vae" potem "Vaeri" vaeri ładnie brzmiało, ale wciąż za krótko "vaerina" ale nie chciałam żeby sie kończyło na "a" Więc dodałam jeszcze "mmi". Podwójne "m" jakoś tak dobrze mi tu pasował. A potem usłyszałm od którejś kumpeli, że to bardzo ładnie brzmi i wpisałam też tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gesio-> miał być ges(gęś) ale jakiś kolo mi kurde zarezerwował nicka. Historia nicka wzięła z imienia Grzesiek i tak powstała gęś, czyli ja i każdy mówi na mnie gęś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywka oczywiście wzięła się od gry Tomb Raider Legenda. Proste nie? No właśnie nie..... Bo skąd się wzięła liczba 27? A stąd, że w ten magiczny dzień........ Dalej zdradzić nie mogę. To mała tajemnica. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować