Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Mój nick- prosta historia. Od grania w HoMM 3 używając tejże "rasy". Z biegiem czasu zaczęto tak do mnie mówić "nekromanto" i tak zostało -Necromancer :]
chociaż koleżnaki to "zmutowały" mówią "Necruś" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14

Proste: Na cześć mojej siostry która ma na imię Liwia. No i jeszcze 14 - moja ulubiona liczba a nie tak jak sądzą niektórzy-wiek (ten jest na dole w opisie).

No i ostatnio sie poważnie zastanawiam czy nie zmienić nicka na pluszak90. ato byłoby już przez głupotkę bo w WoW-ie nie mogłem wymyślić dla mojego warlocka imienia i wpisałem byle co a teraz wszyscy tak do mnie mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOja ksywka wzięła sie od tego że samo słowo awesome bardzo mi się podoba a w dodatku oznacza mniej więcej tyle co super itp. Czyli akurat to o mnie :P A awesome czyta sie jako ,,osom" mniej więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywka wzięła się w pierwszej części ze zdrobnienia mojego imienia, używanego zawsze od kiedy wyszedł pewnien samochów ;). A 6 to moja ulubiona cyfra, więc żeby było orginalnie i pasowało jako nick wyszło 666. Poza tym używam tego nicka zawsze, kiedy trzeba się gdzieś/po coś zalogować/zapisać w Internacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone => Mój nick jest mieszaniną wszystkiego co ze mną związane.
Jedni twierdzą, że to z bierzmowaniem przyszło, ale to dawne lata i nie chodziło jednak o to.
Drudzy, że to zdrobnienie albo spolszczenie imienia Steve, ale to też nie to.
Mój nick jest bardzo rozbudowany chociaż wydawałby się prosty.
To pierwszy człon jest to "stiffy", a dokładnie "stiff" - co oznacza uparty, bo taki jestem i się tego nie wstydzę i przy okazji dowiedzieliście się czemu jest właśnie pisany małymi literami.
Natomiast druga część to "one" co sugeruje to, że jestem bardzo często numerem jeden którego pytają o coś lub szukają pomocy czyli taki pierwszym kołem ratunkowym.
Tak i to właśnie jestem ja. Dziękuję, przepraszam i smacznego - stiff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macior54=> Niektórzy myślą że mój nick jest od tego że macior od imienia a 54 od tylu ile mam lat czy tam inaczej.
Mój nick jest z wielu powodów.Po piersze macior jest od przezwiska w szkole a po drugie tak na mnie prawie każdy mówi.54 bo zawsze ta liczba przynosi mi szczęście gdy coś będzie 54 czy coś wylosuje to ona mi przyniesie szczęście i jeszcze z wielu powodów dałem tą liczbe na swojego nicka.No to był krótki opis o moim nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną wiąże się prosta historia. Nick wziął się od tego, że w gimnazjum (całkiem niedawno, jakieś 3 lata temu) wszyscy się przedstawiali. Kiedy zapytano mnie, gdzie mieszkam, odpowiedziałem: "No, w ******, przy Katowicach". Wszyscy dziwne oczy i pytanie:
"Gdzie to jest?"
"A, taka wieś, pewnie dlatego nie kojarzycie!"
I tak powstało moje orginalne przezwisko, które ewoluowało z Wiesia przez Wieśniaka do obecnej ksywki, czyli Wieśniakoo. Dwa pierwsze były na forum zajęte, także nick gorbaczov, pod którym ukrywam się na 4Fun.tv, był zajęty. Tak powstał Wieśniakoo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crespo1 pochodzi od ksywki jaka mam w szkole(na przychodziłem w koszulce Hernana crespo kiedy grał w Lazio^^ i tak zostało) a 1 to od tego bo jak sie logowałem na róznych forach to najczesciej crespo było zajete i brałem crespo1 tak z przezwyczajenia zawsze mam ten nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK ---------->>> PRINCE bo lubie przygody księcia persji i to bardzochociaż grałem tylko w "Dwa Trony" . JANEK bo w szkole tak na mnie mówią no i trochę od nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alinoe7 od pewnej postaci z komiksu Thorgal. MOCNO sugestywnej postaci. A ponieważ ten nick był w większosci wypadków już zajęty, dodaję do niego zawsze 7, szczęśliwą 7. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:45, PRINCE JANEK napisał:

i trochę od nazwiska.

może masz na nazwisko Jańczyk i jesteś synek znanego polskeigo piłkarza (Dawida) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:47, Maciejka12 napisał:

może masz na nazwisko Jańczyk i jesteś synek znanego polskeigo piłkarza (Dawida) :)

Ten Dawid ma na nazwisko Janczyk , a nie Jańczyk, a poza tym gdyby nawet był jego synem to teraz uczył by się raczej chodzić, a nie chodzić do szkoły.
A żeby nie było offtopu:
ko?nik- miało brzmieć to inaczej...raczej, ale wyszło tak dziwnie sam nie wiem czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piżmak wziął się stąd, że jak na wycieczce kumpel mnie zobaczył opatulonego w 2 kołdry, to 1 co powiedział było Piżmak (kojarzy się z piżamą). i tak mi zostało ; ) a sam dorzuciłem 666 w nicku, bo niby sam ''pizmak'' był zarezerwowany... tylko te 666 jest kretyńskie. teraz mówią na mnie Piżmak-Wodecki, Wodecki od włosów. no ale nicka już nie zmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16 - mała bo jestem niska i tak na mnie mówili w zeszłym roku a 16 bo po 1. tyle mam lat a po drugie (żeby odeprzeć argument "że za rok będzie 17") to napisze, że to mój szczęśliwy numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem byc Łańcuch ale sie biedny nie skaplem ze jest tu Ł i Ń i zostalo lancuch
a Łańcuch na mnie wolaja qmple a czemu to sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój nick pochodzi od jednego z pierwszych wirusów, które wywołały dość duże zniszczenia o nazwie pretorians. Gdy wirus zadziałał to pojawiał się znak PI i notatka, że komputer został zaatakowany przez pretorians i że już nic się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować