Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

A moje się wzięło po prostu:
Mike - od Michała na ang. (krócej i wygodniej. ;])
Rusty - kiedyś mieliśmy z rodziną garaż, który był jakoś tak cholernie zardzewiały i codziennie musiałem się mordować żeby to otworzyć. Raz to zobaczył jakiś gaduła i odtąd wołali na mnie wszyscy Rdzawek. Rdzawek sobie tak "o" przemianowałem na Rusty.
I oto historia mojego nicka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój mówi sam za siebie;) Kiedyś używałem na forach po których chodziłem nicka Janas od Jana , ale po tym jak trenerem reprezentacji został sami wiecie kto i po tym jak mnie na forum football managera zbesztano zmieniłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macior54=> Niektórzy myślą że mój nick jest od tego że macior od imienia a 54 od tylu ile mam lat czy tam inaczej.
Mój nick jest z wielu powodów.Po piersze macior jest od przezwiska w szkole a po drugie tak na mnie prawie każdy mówi.54 bo zawsze ta liczba przynosi mi szczęście gdy coś będzie 54 czy coś wylosuje to ona mi przyniesie szczęście i jeszcze z wielu powodów dałem tą liczbe na swojego nicka.No to był krótki opis o moim nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:34, karolsobolewski napisał:

A zgadnijcie od czego pochodzi mój nick?? ;)


To jest twoje imię i nazwisko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze byłem KRS, ale było to zbyt krótkie do imion w MMO i trzeba było to jakoś rozwinąć, a że chciałem coś od Krzysiek to tak wymyslałem, wymyslałem i wymyśliłem... Krozin. Przyzwycziłem sie do tego nicku. Ważny jest fakt, że czyta się to K-r-o-z-i-n, a nie K-r-o-zi-n, ale na forum to nieistotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

General Odyn wzięło się od tego, że kiedy grałem w CoD po sieci, zawsze brałem Generał przed dalszą częścią nicka, aż w końcu przyjęło się tak dobrze, że większość kumpli nie mówi mi po imieniu, tylko albo Generał, albo Odyn. A Odyn chyba nie muszę tłumaczyć, bo jest to jeden ze skandynawskich bogów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wzięło Baal Namib ? Oczywiście z Gothica. Jest to mój ulubiony Baal. Gothic jest jedną z moich ulubionnych gier, więc wziąłem coś stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem być Rohen ale niechcący wcisnąłem drugie R i tak wyszło...
Rohen - Postać z Gry Spellforce ( moja ulubiona gra )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przxmek wzięło się od tego ,jak szukałem jakiegoś nicka to postanowiłem przekręcić moje imię i powstał przxmek. Może mało oryginalne, ale jestem jedynym posiadaczem tego nicka. Na każdej stronie mogę się rejestrować bez problemów, ponieważ nikt inny nie zajął tej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mój nick...długa historia....Kiedyś grałem w grę "Dune 2000" jest zrobiona na podstawie książki jakiegoś kolesia nie wiem jak on ma ale mam zamiar przeczytać , ale mniejsza oto ;p....więc grałem se w dune i chciałem kodów szukałem szukałem mam ....trzeba zmieniać w save liczby w trybie szesnastkowym i w nawiasie pisze Hex(możecie sami zobaczyć włączcie kalkulator w trybie naukowym ;] )no i od teraz Hex jest jeszcze taka gra w karty(chyba)ale nie pamiętam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... :) Śmieszna historia, bo mój nick wymyśliłem dzięki... CDP ^^
To było tak, w necie siedziałem okazyjnie, jednak zdażyło się tak, że chciałem zarejestrować chyba Worms Forts (pewien to raczej nie jestem, takie skojarzenie, ale ja chyba w necie siedzę dłużej niż 3 lata, więc ^^ Ok, przyjmijmy jednak, że to było Worms Forts ), oczywiście na stronie CDP :)
Wchodzę na CDP.info (ahh... Wizytówki ^^ ) , przechodzę przez pierwsze kroki, a tu nagle ... Nick wpisać x>
No i myślałem sporo, chyba całe 15 minut ^^
W końcu wybrałem nick Mr.M , z powodu... :) Maciek (imię) , sympatia do litery M i jakoś mi wizualnie się jeszcze spodobał ;>
Jakoś już tak zostało, od tamtego czasu prawie zawsze (było jakieś forum, gdzie zarejestrowałem się jako Mysterio , ale to stare dzieje :) ) rejestrowałem się pod ksywką Mr.M ;)
Jednak z różnych powodów coraz częściej kropka zanika i jest MrM , gdyż głównie chodzi o to, że część serwisów (głównie zagranicznych ) nie akceptuje znaków interpunkcyjnych w nicku ;)

Pozdrawiam,
Mr.M (^_^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eithel to po sindarińsku źródło. oczywiście zaczerpnięte z dzieł Tolkiena (patrz "Silmarilion" Cząstki słowotwórcze w imionach własnych w językach quenejskim i sindarińskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro - jak już każdy zapewne wie nick wziął się od Cesarzy Rzymskich...tylko przerobiłem go ;] Kiedyś po innych forach chodził sobie nick cesarzyk...teraz mam taki e-mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie BigShot to już nick nieaktualny - cóż na gram zmienić nie można. Nie wiem skąd się wziął... podobnie jak obecny - Slayer... chyba po prostu ładnie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować