Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Ja powime tyle ze dla mnie nicki staj sie coraz ciekawsze XD Te mieszanki klku słów razem są naprawde bradzo fajne np Notogramy .

A moj nick od filmu pochodzi , kam od imienia ( zdaje sie zę tu kiedys juz pisalem o tym , ale nie wiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od takiej pewnej ksywy moich rodziców ( Damian - Dżamian,tylko że nie można było zrobić w nicku Ż więc dałem Z,ale nawet podoba mi się sam Dzamian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterHeroes

Gdy rejestrowałem się na gram.pl nie wiedziałem w sumie jaki nick wybrać. Moją pierwszą grą, którą zarejestrowałem na gram.pl były Heroes V. Jestem fanem serii Heroes, najleopiej grałem na osiedlu, więc wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick który niewątpliwie jest napisany z boku (junior-rudy) pochodzi z połączenia 2 rzeczy. Otóż: junior - jestem najmłodszy w rodzinie czyli juniorem:D Rudy - porostu kolor moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to cząstka nazwy pewnej firmy produkującej m.in. głośniki komputerowe :P Kiedyś myślałem nad nickiem i w oko wpadły mi moje głośniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick - Qukel, pochodzi od mojego nazwiska. Piszę go przez "Q", ponieważ uważam, że "Kukel" głupio wygląda. W su ie i tak jest lepszy, niż np. kukiełka, kukułka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie pamiętam dlaczego ale ładne lata temu nazwałem tak moją postać w Baldur''s Gate i prawdopodobnie jest to mój autorski nick, ale głowy za to uciąć nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:10, YOUlia napisał:

YOUlia, czyli fuzja mojego imienia z odrobiną angielskiego. Ot. to wszystko :) Moim
zdaniem wygląda ładnie, trochę fantastycznie. A wy co sądzicie?


Twój nick jest bardzo fajny i łatwo się domyślić skąd się wziął ;)
Ja zrobiłem błąd gdyż miałbym teraz inną ksywkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój nick to taka wariacja.... Koziar się wzieło ze szkoły.... ponoć od momentu wycieczki do lasu gdzie znaleziono koźlarza(takiego grzyba, chyba ok napisałem :D) a że miałęm z nim jakies powiązane wydarzenie (juz nie pamietam jakie) i mój znak zodiaku to koziorożec.... to przyjeło się...
z obawy przed innymi Koziarami dodałem sobie ''the mag'' ze względu na ówczesną fascynację Gothicem, chyba z respektu dla Xardasa.... :P no i wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 19:15, wdowiakm napisał:

miałbym teraz inną ksywkę;)


Powiedz, powiedz jaką! Moja ksywka wzięła się od nazwiska (Leszczyński. Tak, tak, to ja praprapraprawnuk wielkiego króla Polski Stanisława Leszczyńskiego). Ja teraz też bym zmienił ksywkę, ale dużo by się nie różniła. Urosłem trochę, więc teraz byłoby Lesz3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:12, Lesz3yk napisał:

Powiedz, powiedz jaką! Moja ksywka wzięła się od nazwiska (Leszczyński. Tak, tak, to ja praprapraprawnuk
wielkiego króla Polski Stanisława Leszczyńskiego). Ja teraz też bym zmienił ksywkę, ale dużo
by się nie różniła. Urosłem trochę, więc teraz byłoby Lesz3 :)


Gdybym miał wybierać jeszcze raz to albo byłby to Gandalf albo Sauron jakoś te dwa mi sie najbardziej podobają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować