Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Fucio
Nick używany niemal wszędzie. Odziedziczyłem go po starszym bracie, który odziedziczył go po starszym bracie, który nie pamięta skąd wziął się ten pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Damian, więc (Dekerinho,Deker) itp.itd. Moja poprzednia ksywka to Dekerinho6, ale w szkole na mnie mówią Deker10 więc dodałem jeszcze początek "The" i stąd wzięła się moja nowa ksywka ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:38, The_Deker_10 napisał:

Nazywam się Damian, więc (Dekerinho,Deker) itp.itd. Moja poprzednia ksywka to Dekerinho6,
ale w szkole na mnie mówią Deker10 więc dodałem jeszcze początek "The" i stąd wzięła
się moja nowa ksywka ;-D

W zasadzie to nie wiem czemu Dekerinho czy też Deker, od imienia Damian...
A poza tym - wołają Cię "Deker dziesięć!"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:44, kitek0101 napisał:

W zasadzie to nie wiem czemu Dekerinho czy też Deker, od imienia Damian...


Szczerze mówiąc to i ja też sam nie wiem ;]

Dnia 03.04.2009 o 14:44, kitek0101 napisał:

A poza tym - wołają Cię "Deker dziesięć!"? :D


Nie mówią do mnie "Deker" czasami dopowiedzą "dziesięć" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JakubG - nick z pewnością mało oryginalny i nie zbyt wymyślny, ale taki sobie wybrałem i od bardzo długiego czasu już go używam. Oczywiście pochodzenie jest banalnie wręcz proste, bo Jakub to po prostu moje imię a G to pierwsza litera mojego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SongoX

Mój nick pochodzi od bardzo znanego anime Dragon Ball, postanowiłem jeszcze dodać X na koniec tak dla picu. Najlepsze anime jakie oglądałem, prawie dostałem obsesji na jej punkcie. Po jakimś czasie mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byłem KŁEJKiem, ale skorzystałem z okazji i nicka mam teraz takiego jak widać. A skąd się wziął ten pierwszy? Zapewne z młodzieńczej fascynacji Quakiem [ tak, tym pierwszym rozpikselowanym ;-P ], wziąłem nazwę i ją nieco "spolszczyłem" a dlaczego pisany Capsem? Tego nawet ja nie wiem ;-D. Po prostu tak wyszło. A teraz jest Tyler_D - nie Tyler i nie Tyler Durden bo te nicki już były zajęte. A kim jest Tyler? Kto oglądał Fight Club ten wie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baknak

Hmm... jakby to wytłumaczyć ? Nick Baknak zawdzięcza swe istnienie grom, które za niemożliwe uznają użycie odstępu w postaci spacji. Wobec tego jaki jest pierwotny nick ? Otóż brzmiał on następująco: Bakter Naktacz (używany był tutaj, na gramie, ale zastąpienie spacji znakiem "_" zniszczyło jego magię, więc i on musiał zostać zastąpiony). Teraz małe wyjaśnienie od czego pochodzi ten pierwotny i jakim cudem zamienił się w Baknak.

Bakter Naktacz - Jest to najzwyklejszy anagram, który powstał z mojego imienia i nazwiska. Jeśli ktoś lubi takie zabawy, to istnieje możliwość na dowiedzenie się jak one brzmią.

Baknak - Ten natomiast składa się z trzech pierwszych liter pierwszego człona nick''a pierwotnego oraz trzech pierwszych liter drugiego człona nick''a pierwotnego (Bak + Nak = Baknak). Proste ? Proste. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój nick to sebastiano444 pochodzi to od tego że na imię mam Sebastian a 444 to mój nr. ulicy to 4 i tak żeby było fajniej to dałem 444. Używam go wszędzie gdzie się rejestruje, raz taki dałem i teraz mam ten nick wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się smiać :D ale chce aby Mój syn (o ile takiego będe miał :P) chce aby przeją ode mnie pałeczkę :D, ale bez 1989 niech sam zdecyduje jakie 4 liczby będzie miał, Zapomniałęm dodać o Nicku Richter Belmont Zapożyczyłem ją od fikcjnego łowcy Wampirów o takim samym imieniu i nazwisku :P, Zawsze w jakimś RPG Nazywam, postać właśnie tak,

http://www.youtube.com/watch?v=5-ZWY8aAiKg&feature=related oto jego Theme Song :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był In The End i znowu powrócił, ale w zmienionej formie - In_The_End. Musiałem specjalnie aktywować stare konto i zmienić nick, abym mógł użyć tego, który mam obecnie:P
Strasznie mi żal nicku Forgotten, który zatrzymał jakiś typ. Jedyną jego działalnością było założenie tematu o g3... W każdym razie z rozpoznawalnością nie powinno być problemu szczególnie, że awatar pozostaje taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

InFeS

Skrót od InF''ernaL. Czyli nicku którego używam w grach jak i na co dzień. Jednakże na gramie nie można wstawiać znaków specjalnych takich jak '' więc stworzyłem InFeS. Tego nicku używam jedynie na tym forum lub na stronach gdzie jest niedozwolone używanie znaku '' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elminster
No więc tak: mój nick wziął się od jednej z najstarszych postaci zapomnianych krain. Elminster to potężny mag liczący ponad 1000 lat. Odegrał wielką rolę w czasach niepokoju a na dodatek dobrze tańczy :) Podobno to avatar Eda Greenwooda ale sam dementuje te informacje.
Przedtem na forum byłem ArkiemForn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NdysH
Prędzej miałem nick GaM3R bo we wszystkich grach player mi sie nie podobał to nazywałem się GaM3R/G@M3R :P A tera NdysH ponieważ taką ksywke w szkole mi wymyślili od nazwiska Andryszak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej Marcinos07. Nie wiem dlaczego tak wybrałem, po prostu był. :P
Obecnie zmieniłem na Mars. Wziąłem 1-sze trzy litery od imienia, ostatnia jest z nazwiska. Wyszło imo nawet ładnie i sensownie. I teraz także na gram.pl jestem Mars. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować