Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Kiedyś szybko potrzebowałem nicka i wziąłem z gry boks 98'' z PS 1 xD Był tam bokser Rocky Marciano i tak mi się spodobało że zostało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki nick ponieważ jestem fanem FC Barcelony :p i patrząc w słownik kataloński ujrzałem iż goolejador znaczy strzelec :p Pomyslalem sobie ze fanja nazwa nawet :p w dodatku strzelec to mój znak zodiaku :D Postanowiłem tylko lekko nazwę zmodyfikować poprzez dodanie jednego "o" i wyszło goolejador :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V2_jikol - why to? V2 - nie wiem ale kojarzy mi się bardzo dobrze, z wersją lepszą. nowszą, ulepszoną. Jikol - proste na klawiaturze jest to litera M - pierwsza litera mojego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj nie jestem już ,,albinskia", tylko ,,Albii". :) Albi bo nazwisko Albiński, a te ,,i" bo sam Albi był już zajęty oraz bo te ,,ii" kojarzy mi się z literą w imieniu Altair. ;) A po za tym kumple wołają na mnie Albi, więc taka moja ulubiona ksywa. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze dawno dawno temu grałem w jakiegoś przegladarkowego RPG''a i potrzebny był nick klimatyczny bardziej niż mój stary, a że Sevrond kojarzy mi się z wysokimi elfami to mi się już przyjęło i już i pamiętajcie mój nick czyta się [sewrond] a nie zadne "sewerond itp. bo żado kto na TeamSpeku czy Ventrillo umnie mój nick przeczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja albo sie nazywam Legionista, bo jestem kibicem Legii, albo, jak tutaj, SegaPL = Jestem fanem Segii, dlaczego tez sie nazywam Sega i PL dla Polski odzial od Segii na Gram.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto zostałem awansowany z Podpułkownika na Generalis''iusa_Calisius''a. W przyszłości jeżeli bedzie taka mozliwosc , a z pewnoscia bedzie, mozliwe że zmienie poraz kolejny na inna ksywke. Teraz bądz co badz jestem nowy lekko odswierzony :) .

Pozdrawiam stary Podpułkownik nowy Generalis_Calisius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywka nnurbi od imienia Norbert proste jak drut jak kto niema pomysłu na xywkę to może od imienia zdrobnić,doprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abomek - abom od abomination - swego czasu lubilem naduzywac taktyki grania undead pod mass plugastwa. Calkowicie bezsensowna strategia. :) + ek zdrobnienie polskie.
Zastanawiam sie tez nad wyborem nicku w sanskrycie. Jesli ktos nie moze wymyslec wlasnego nicku to polecam siegnac po rozne dziwne jezyki - to sprawi, iz twoje pseudo bedzie brzmialo wyjatkowo, ciekawie oraz bedzie oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Honestus - lac. "uczciwy", spytacie "dlaczego"? Odpowiem: "nie wiem" ^^) Nie zawsze jestem uczciwy, po prostu... niektore przymiotniki lacinskie nawet niezle brzmia ]:-> Poprzednio mialem nick Mack, ale byl..hmm...dosc dziwny, sami przyznacie;) Dlatego postanowilem zmienic, a ze akurat ostatnio nadarzyla sie okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku był greg_f, bo było to konto przeniesione jeszcze z cdprojekt.info, a wtedy prefiks maila był twoim nickiem na forum :/ Obecnie zmieniłem nick, ponieważ wszyscy wołają na mnie Grzechu, ale niestety już jest taki user, więc pozostał mi tylko Grzech. Nawet ładnie się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować