Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2009 o 23:17, ja33no napisał:

Sądzisz, że jeżeli ktoś chciałby mnie odnaleźć to nie zrobił by tego gdybym miał nick
typu xxxzdsad?


Tu nie chodzi o nicka tylko o treść posta... tłumacząc pochodzenie nazwy swojego nicka przy okazji nam się przedstawiłeś... w sieci lepiej pozostawać anonimowym, ale oczywiście komu bardzo zależy to cie znajdzie bez problemu i bez twoich danych personalnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 16:15, Kakarotto napisał:

Tu nie chodzi o nicka tylko o treść posta... tłumacząc pochodzenie nazwy swojego nicka
przy okazji nam się przedstawiłeś... w sieci lepiej pozostawać anonimowym, ale oczywiście
komu bardzo zależy to cie znajdzie bez problemu i bez twoich danych personalnych :P

Jakub Nowicki miło mi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deus ( przydomek nadany ) --> deus r --> deus R ( jako że R to początek mojego imienia, więc pisane z dużej litery ) --> deus ER (fonicznie R czyli "ER") --> deusER tworzy więc nierozerwalną spójną nazwę własną :]
..a co do "4" to jest to wyjaśnione we że wpisie na deusGSie ;q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od mojego wspaniałego imienia:P A druga część nicku aka. Przydomek została wymyślona przez kolegę z NL który usilnie nazywał mnie Fran zee Man bądź Franman ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick częściowo wziął się od mojego imienia (Piotr=Piter), a dalsza część to zupełnie wymyślony dopisek (nie chciałem dodawać żadnej liczby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalker - nadane przez kumpli, nie przepadam za towarzystwem ludzi, interesuję się szeroko pojętymi militariami i jeszcze długo by mówić.
69 - nadane przez koleżanki ;D A tak serio podoba się ta liczba, a trzeba było coś dodać, bo samo "Stalker" było zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrajin - to nie jest moja oficjalna ksywka, wynika ona z tego, że raz tak nazwałem swoją postać w grze.

bartezik - to jest mój prawdziwy nick. Na początku był Bartez, ale brzmiało to niezbyt oryginalnie, więc postanowiłem to zdrobnić i wyszedł bartezik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba9876543210 - zakladajac tu konto, chcialem miec jakis nick, ktorego nie zapomne (sadzilem, ze bedzie potrzebny do kazdorazowego logowania)... a cyferek po kolei od 9 do 0 chyba sie tak latwo nie zapomni. :-)
Oczywiscie mam jeszcze kilka innych nickow:

pyr0metal
pyro`metalhead
pyr0`metalhead
od mojego zamilowania do pirotechiniki oraz metalu ;)
aha, jest jeszcze (a raczej byl) nick, Sir_th''Invcinvible albo Sir`th''1invicibl3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Longer - mój pseudonim nadany przez kolegów, w sumie połowa mówi na mnie Długi a druga połowa Longer...wszystko się wzięło od nazwiska...Długosz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu - ten nick jest pomyłką przy pracy, a raczej dziwną kombinacją dotychczasowego:). Teraz coś o oryginalnym nicku:
Pelu - to od nazwiska i to jest moja oryginalna ksywa w szkole i wśród znajomych:)
Grand Pelu - ze względu na wzrost
Grand Pelu nr 10 - dostałem numer w klasowej drużynie piłkarskiej, został w nicku ponieważ tragicznbie gram w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trutututu, bo rpzy zakładaniu konta tu wyskoczyło, że nick zajęty to wchrzaniłem trutututu.
A markush, bo mam na imię Marek, a zdrobnienie od tego imienia to Markusz. Czasami także używam marcoosh, ale to rzadko. I często w shooterach można mnie spotkać pod nickiem McBishop, albo Bishop i nie, nie wiem dlaczego akurat biskup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to tylko tutaj i pochodzi od imienia i daty urodzin.Tak naprawdę to używam nicku Nikopolidis95.Mój kolega robił w Fifie lub PESie drużynę no i ustawiał komenterze komentatorów,i był piłkarz (bramkarz) Nikopolidis.I tyle na ten temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować