Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co to ten Trine?

27 postów w tym temacie

Czyżby mały renesans w oldschoolowych platformówkach? Najpierw LBP, teraz zabierają się za Trine. I fajnie, niech więcej takich gier robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie się to prezentuje.

Dnia 07.12.2008 o 17:33, Vacter napisał:

Ciekawe... ciekawe jakie będą wymagania :).


Takie, jakie ma każda dobrze napisana gra (poza GTA4) - niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Lew Leon, tyle, że bardziej rozbudowane, zfizycznione(No, nieźle...) i ulepszone względem grafiki. Jest na co czekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zabójcze serwery gram.pl... jeśli ktoś, podobnie jak ja, nie ma cierpliwosci do połgodzinnego oglądania półtora minutowego filmiku, to zapraszam na YT

http://pl.youtube.com/watch?v=QQWSmFu35Tk

co do samej gry - jest urocza. Zwyczajnie. Takie słodkie, ambitne w swojej prostocie cuś, które daje rozrywke na kilka, kilkanaście godzin i które poźniej pamieta za wspaniały gameplay i oryginalnośc, o którą tak cięzko w czasach olsniewających na zewnątrz i pustych w środku FPSów i zręcznościówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:27, Steel Dogg napisał:

kurde fajna gierka może ruszy na moim kompie chociaż wolałbym na ps3 ale kurde nie podłaczone
do neta :/


Kup sobie router wifi D-Linka. Ceny już nie są wariackie a jaka wygoda. Ja u siebie mam pod tym 2PC, laptopa, i konsole jak trzeba(a jak kumpel z ajfonem wpadnie to też się podczepia). Długo się wstrzymywałem bo po perypetiach z radiowym netem nie ufałem wszystkiemu co nie miało kabla. Ale wif jest ok.
No chyba, że masz ps-kę w całkiem innej części miasta niż pc to mi scuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadowgrounds był szczerze mówiąc świetne. ciekawa, klimatyczna rozróba. A tu co mamy? Milusią, bajkową grę, która wydaje się ciekawie wyglądać. Szczególnie gra magiem i tworzenie tych przedmiotów oraz kombinowanie z terenem jak to przejść. ^^
Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam teraz radiówke wiec rozumiem cie :) niby mógłbym podłaczyc ps3 pod neta ale musze miec jakiś kod SSID który nie wiem z skad wziąśc bo bez tego nie bedzie neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:31, Steel Dogg napisał:

mam teraz radiówke wiec rozumiem cie :) niby mógłbym podłaczyc ps3 pod neta ale musze
miec jakiś kod SSID który nie wiem z skad wziąśc bo bez tego nie bedzie neta

SSID to nazwa sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra graficznie nie najgorsza i nie najlepsza ;). Czyli tak jak być powinno ;). Być może kroi nam się dobra platformówka; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować