Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Grand Theft Auto IV: GTA IV - recenzja rozgrywki wieloosobowej (PC)

23 postów w tym temacie

gram.pl

O tym, że Rockstar sprawiło graczom w Polsce niezbyt udany żart, huczy już cały Internet. Pojawiają się komentarze mówiące o utrudnieniach w rozgrywce sieciowej, aż po rzekomą niemożność jej rozpoczęcia.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Grand Theft Auto IV: GTA IV - recenzja rozgrywki wieloosobowej (PC)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja IMO dobra, podobnie jak singla. Jednak nadal nie jestem przekonany do zakupu GTA IV ;(

Aha, wkradł się błąd na stronach 2, 3 i 4. Chodzi o podpisy pod screenami. Jest: "Screenshot wykonany po upgrate sterowników karty graficznej.", a powinno być raczej "upgrade" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji zaczynam żałować, że nie mam internetu odpowiedniego do gry przez sieć. Jestem skazany na singla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:24, Volture napisał:

Recenzja IMO dobra, podobnie jak singla. Jednak nadal nie jestem przekonany do zakupu
GTA IV ;(

Aha, wkradł się błąd na stronach 2, 3 i 4. Chodzi o podpisy pod screenami. Jest: "Screenshot
wykonany po upgrate sterowników karty graficznej.", a powinno być raczej "upgrade" ;]


Lepiej gdyby pisało "po aktualizacji". Polinglishowi mówimy nie!
Sam tekst nadal mnie nie przekonuje do zakupu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te najnowsze stery poprawiają grafikę? Mógłbym się pokłócić ale gra na pewno dostała kopa. Sprawdzę jeszcze grafikę, jednak już mam ją ustawioną na high... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym artykule chyba wrócę do gta 4 na xboxa :D
Nie wiecie może gdzie mogę znaleźć infernusa????? Bo tego z misji mi podpieprzyli chyba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 22:10, leon691 napisał:

Przecież ten screen na nowych sterownikach jest paskudny,wszędzie na każdej krawędzi
straszliwy alliasing.

W porównaniu do innych screenów jest duużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed premierą się zastanawiałem czy kupić, ale na chwilę obecną wydawać prawie 150PLN na bugland... oo nie, dzięki. Tak na marginesie Grając w multi GTA4 z Polski łamiecie panowie redaktorowie zasady licencji, toż to prawie jak piractwo :) . Jakkolwiek wątpliwe moralnie (o ile nie prawnie) jest to w przypadku pojedynczego użytkownika, w przypadku oficjalnejj redakcji jest to wręcz naganne (oby nie karalne...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaszpir, nie wiem jakim cudem, ale u mnie hula GTA4 multiplayer, choć w opisie mam napisane Polska i mam live po polsku... fajnie. :] Wlazłem w multi i... sobie zagrałem. Był wyścig helikopterami, fajno nie? Zajęło mi jakąś minutę obczajenie jak to się leci helikopterem a ludzie już polecieli i robili drugie okrążenie... grałem też w wyścig motorami oraz kradzież aut. Jeszcze sobie trochę popykam bo gra się genialnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię sobie w końcu Grand Theft Auto IV to przede wszystkim dla trybu single , bo to jest dla mnie w tej grze najważniejsze. Ale oczywiście tryb multi taż jest bardzo ważny , a jak ma się do dyspozycji aż tyle trybów to tym bardziej. Tylko obawiam się tego rozłączania z serwerem , bo może to zepsuć całą zabawę z grania na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boj zaby sebat, jak tylko zaczniesz multi to na pewno dasz sie wciagnać ;)

Ja wiele gier kupowalem z zalozeniem, ze "tylko single", a jak juz raz posmakowalem multi to hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad taki pomysl szatek? Na pewno nie bedzie w 100% bo to fabula zawsze byla najwiekszym atutem serii. Jesli bedzie komponent MMO to tylko na dodatek, jak do tej pory multi w grach GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować