Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znaczna poprawa wydajności w GTA IV na kartach GeForce

99 postów w tym temacie

Różnicy na pewno nie zobaczę, bo już sterowniczki zainstalowane, a gry nie ma. Może to i dobrze? Nie wkurzę się na R* bo patch wyjdzie może w tym tygodniu, a w tym samym czasie przyjdzie GTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ja na 8600GT nie odnotowałem żadnej różnicy. Ściągam i instaluje jeszcze raz.
Macie może jakieś info na temat daty wydania pacza?

EDIT: A i pytanie do Masterminda:
Czy nadal masz te "dziwne*" cienie?

*dziwne - tak jakby namalowane spray'em, śmieszne, przenikające drzewa i tym podobne dziwne zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na Asus GTX 260 TOP gram na 1/3 ustawień w 1280x960, i te sterowniki nic nie zmieniły - gra działa praktycznie tak samo, mogę zapomnieć o choćby 50%, nie mówiąc o 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem te stery i nie powiem grafia super wyglada lepiej niz na konsoli. Na wczesniejszych sterach tj 180.70 gre mi wywalalo do windowsa teraz zero problemu. Czekam teraz na latke. Nvidia gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drzewa na xbox360 tez wygladaja jak by jakimis farbkami byly malowane teraz w wersji pc juz bardziej naturalnie wygladaja
ale wersja pc pod wzgledem graficznym jak dla mnie jest lepsza od xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:43, niki94 napisał:

Czy nadal masz te "dziwne*" cienie?

*dziwne - tak jakby namalowane spray''em, śmieszne, przenikające drzewa i tym podobne
dziwne zjawiska.


Cienie nie zostaną poprawione. Silnik w ten sposób je renderuje, nie ma na to rady.

Dnia 07.12.2008 o 20:43, niki94 napisał:

Hmm...ja na 8600GT nie odnotowałem żadnej różnicy. Ściągam i instaluje jeszcze raz.
Macie może jakieś info na temat daty wydania pacza?


Służę, pan z Rockstar Toronto raczył zaszczycić gtaforums.com swoją obecnością:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=380088&st=0

Podzielcie się z nim swymi problemami i powiedzcie, co poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na stery od ATI...a co do patcha to życzyłbym sobie żeby umożliwiały wykorzystanie dwóch chipów graficznych bo nawet nie mogę w pełni wykorzystać mojego HD 4870 X2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot, posiadam kartę Nvidia 7900GS, przed zainstalowaniem tych sterów miałem 169.2 (w grze znikały tekstury), ale teraz gra mi się zawiesza. Dziwne, że stare stery z przed 3 miechów pasują do gry, a najnowsze ją jeszcze bardziej psują. Odinstalowałem 180.84 i ze strony nvidi ściągnąłem najnowsze oprogramowanie(wg. wyszukiwarki) dla mojej karty 178.24. Różnica ? Gra się włącza ale podczas gry się zacina i koniec. Restart konieczny. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ustawić sobie tekstury na high, bo mam teraz na medium i za cholerę nie idzie tego przestawić.
Renderowanie tekstur czy jakoś tak mogę ustawić na highest.

P.S. Mam gf 8800gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 21:27, TobiAlex napisał:

niki94 a czy uważasz, że karta pokroju 8600GT to coś na czym powinny chodzić dobrze nowe
gry? Nie sądzę.

Ja uważam, że tak. Gdyby wywalić te wszystkie idiotyczne rozmycia i efekty w grach i skupić się na estetyce i grywalności, a nie efekciarstwie spokojnie każda karta wystarczałaby na wiele lat. I niech wydawcy gier zrozumieją, że gra powinna chodzić na średniej klasy sprzęcie na typowej rozdzielczości powiedzmy 1280x1024 z co najmniej 60FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować