Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrbov

BattleForge - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 22:43, 4ny4 napisał:

Wybacz, że odp tyle dni po zadaniu pytania ale wcześniej tutaj nie zaglądałem. Nadal
potrzebujesz klucza do bety ?

Masz klucz do Bety ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak edycji posta, muszę nowego napisać.

Wybacz ale wszystkie trzy klucze jakie miałem do bet wcięło. Miałem je w skrzynce na g-mail''u, a teraz ich nie ma. Egh masakra jaki szajs. :/ Zarejestruj się na stronie i czekaj aż przyślą Ci cd-key. Ja czekałem coś około 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:06, 4ny4 napisał:

Brak edycji posta, muszę nowego napisać.

Wybacz ale wszystkie trzy klucze jakie miałem do bet wcięło. Miałem je w skrzynce na
g-mail''u, a teraz ich nie ma. Egh masakra jaki szajs. :/ Zarejestruj się na stronie
i czekaj aż przyślą Ci cd-key. Ja czekałem coś około 1-2 dni.

A na jakiej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklep sobie www.battleforge.com i tam załóż konto. :) Później pobierz klienta, zainstaluj grę, a następnie "zapdejtuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w bete gram od wczoraj, czyli kompletnie się nie znam. Gra jest niesamowita i dociera w mój gust idealnie. Jednakże obawiam się, że aby wybić się w niej na szczyt będzie trzeba nakupować za realna kasę punktów na boostery. moje obawy są słuszne, czy mogę spać spokojnie i brać preorder ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:15, kelus napisał:

Witam, w bete gram od wczoraj, czyli kompletnie się nie znam. Gra jest niesamowita i
dociera w mój gust idealnie. Jednakże obawiam się, że aby wybić się w niej na szczyt
będzie trzeba nakupować za realna kasę punktów na boostery. moje obawy są słuszne, czy
mogę spać spokojnie i brać preorder ? ;)


Twoje obawy są słuszne - jeśli planujesz intensywne granie w PvP to wtedy wydanie dodatkowych ilości pieniędzy będzie konieczne ( jak dużo to zależy od tego jakie ceny przyjmie EA polska za zakup punktów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 16:22, maczeta20 napisał:

JA TEŻ BETĘ ŚCIĄGNĄŁEM ALE KLUCZA NIE MAM...


Erm... beta się zakończyła w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dzisiaj dostałem gre z waszego sklepu. (1 dzień po światowej premierze - WOW :D ). I mam problem... Zarejestrowałem te dodatkowe kart co KEY był przy zamówieniu, ALE ICH NIE WIDAĆ!!

W dodatku, tam pokazało, że dodało mi 4 karty... A najbardziej mi zależy na Juggernaut''cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:34, Manix69 napisał:

Mam problem. Dzisiaj dostałem gre z waszego sklepu. (1 dzień po światowej premierze -
WOW :D ). I mam problem... Zarejestrowałem te dodatkowe kart co KEY był przy zamówieniu,
ALE ICH NIE WIDAĆ!!

W dodatku, tam pokazało, że dodało mi 4 karty... A najbardziej mi zależy na Juggernaut''cie...


Ty przynajmniej dostałeś key na dodatkowe karty (chyba będę musiał ochrzanić gram.pl) >.>

Anyway, sprawdzałeś w poczcie albo w swojej kolekcji kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 19:09, Sashion napisał:

CIACH


O dzięki. Były na poczcie. :) A już się bałem, że straciłem to.

Mam nadzieje że gram szybko Ci key''a przyzna bo gra jest wyczepista. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:34, Konqer napisał:

Mam pytanie - kiedy wreszcie dostaniemy obiecanego swampdrake''a?


Jeśli dobrze słyszałem, to od poniedziałku, będzie wysyłany na e-maile kod umożliwiający dostęp do tej jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BF''em, otóż nie działają mi hotkeye ani nie da się obracac kamery. Myślę, że to jakiś bug gdyż na chacie klawiatura mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam natstępujący problem z grą...ma ktos pomysł o co chodzi? bo połączenie z netem mam....wczoraj gra działała...prosze o pomoc bo mam dzisiaj praktycznie czas w nia pograc...

20090328144337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować