Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

800 tys. egzemplarzy konsol w jeden tydzień

47 postów w tym temacie

Nigdy bym nie kupił Wii, pograłbym, ale tylko u kogoś, szkoda byłoby mi kasy. Z konsol to brałbym X''a, ale kasy brak.

Chociaż granie na Wii z kontrolerami o kształcie mieczy świetlnych to jest coś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Wii nic nie mam. Co prawda wolę rewolucję w grafice niż w kontrolerach, ale czysto casualowa konsola jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki kraj, taka konsola, japońce zawsze byli pod wiatr, spójżmy chociażby na na coś co jest w ich mniemaniu grą RPG, a jest mangowym, turowym niewiadomoczym, z bohaterami z twarzami dziecka i cyckami Dody, z mnóstwem dialogów poprzedzających każdą walkę z byle muchą wyglądająca jak pokemon i nazywającą się w rodzaju "srakutakupitaku", do tego w świecie będącym miksem fantasy i sf, gdzie bohaterowie naparzają kombosami typu "czar->miecz->karabin laserowy". Dla normalnego Europejczyka to porażka.
Wii to konsola dla lasek i starszych żeby nam się do PieCa albo xklocka nie dobierali, chyba nikt powazny w nic poważnego na tym nie gra... Jakoś nie wyobrażam sobie prawdziwej a nie casualowej gry na tym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na Wii u kuzyna z parę h i powiem, że pozytywne wrażenie na mnie wywarła :), ale na dłuższą mete odpada. Więc na końcu i tak zdecydował bym się na moją PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:46, DoomnY napisał:

W co na tej konsoli nie casualowego w ogóle można pograć?


Zeldę, Metroid Prime, Resident Evil, Mario, Smash... Ogólnie spora część produkcji Nintendo nie jest stricte casualowa, dochodzą do tego jeszcze konwersje (różnej jakości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:53, JON666 napisał:

Jaki kraj, taka konsola, japońce zawsze byli pod wiatr

HA HA HA. A Sony to może polska firma? O ludzie...

Nawet mi się nie chce komentować reszty ale zobacz sobie co to jest Eberon i z jakiego kraju pochodzi. Poza tym może "zachodnie" fantasy nie jest przepełnione wielkimi biustami? O ludzie, źdźbło w oku bliźniego widzicie a w swoim Belki nie dostrzegacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że też myślałem aby sobie sfinansować Wii na święta ;). Ale poleciał na dalszy plan... może będę należał do zrostu sprzedaży we święta 2009 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:15, smigolx napisał:

Przyznam, że też myślałem aby sobie sfinansować Wii na święta ;)

Myślę, że by się to nie udało, chyba że w jakimś sklepie, bezpośrednio. W Polsce Wii jest mało popularne, nie mamy dystrybutora na terenie naszego kraju, trafia do nas sprzęt z Niemiec i gry z Anglii (z Niemiec pewne też ale na razie nie trafiłem - mało miałem prób). Ogólnie dopiero jak tamte rynki się nasycą to coś jest dla nas, a w święta to one nie dadzą się tak łatwo nasycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:32, DoomnY napisał:

To co podałeś prawie wszystko na GameCube. Podaj jakieś nowe tytuły, poza Metroid Prime
3.

Wszystko poza RE4 i Zeldą same exlusivy na Wii... i nigdy nie będzie inaczej, co najwyżej zadziała wsteczna kompatybilność. Z resztą RE4 i Zelda zasadniczo różną się od wersji na GC - sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować