Zaloguj się, aby obserwować  
Guimar

World of Goo - temat ogólny

223 postów w tym temacie

Jestem ciekawy Waszych opinii o grze World of Goo. Jak Wam się podoba? Czy opłaca się to kupić? Jak dokładnie wygląda kupno jej przez internet? Być może niedługo to kupię, lecz poczekam na wasze komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem grę ze Steama i jest pierwsza klasa! Wspaniałe misje i jeszcze lepszy Corporation, grać, grać, grać[x100]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:24, bylekto napisał:

Jestem ciekawy Waszych opinii o grze World of Goo. Jak Wam się podoba? Czy opłaca się
to kupić? Jak dokładnie wygląda kupno jej przez internet? Być może niedługo to kupię,
lecz poczekam na wasze komentarze.

Ja bym ci radził wstrzymać się z kupowaniem jej przez Steam za 20$, bo City Interactive ma ją niedługo wydać za 20 zł - tu masz info: http://www.gram.pl/news_8g7fGe,1_World_of_Goo_w_planie_wydawniczym_City_Interactive_S_A.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze niepochlebnych opinii o World Of Goo, a jeszcze nie grałem w ten zachwalany tytuł. Jako że jestem chory i mam sporo czasu, jutro zainstaluje demo i zobaczę w ogóle, czym tak wiele osób się zachwyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 23:08, CharName napisał:

Goo... jak kupa?

Eee... nieee... Masz na mysli ''poo'' ;-)...

Dnia 11.12.2008 o 23:08, CharName napisał:

Jeszcze mi do głowy "flegma" przyszła. Tak czy owak... ciekawe :-P

Nie tylko ciekawe, ale i bardzo fajne ;). Warto zainstalowac demko - moze akurat sie wciagniesz ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna i dobrze, że jej cena w Polsce będzie odpowiednia do naszego kraju. W końcu niecałe 20 zł za taką produkcję to nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wszystkimi, po wielu godzinach biegania i zabijania, warto jest się odprężyć przy takiej super grze
I zdecydowanie trzeba ja mieć a przynajmniej w nią zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:02, Sebat1 napisał:

Czy ktoś wie ile mniej więcej zajmie przejście tej gry ?



Hmm jak by sie jeden rozdział przechodził 1 rozdział w 1h to zajęło by to ok 6h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 19:46, Kur0 napisał:

Hmm jak by sie jeden rozdział przechodził 1 rozdział w 1h to zajęło by to ok 6h :D


Dzięki za informacje. Sześć godzin to całkiem sporo , za 20 złotych będzie to gra w sam raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą, i muszę powiedzieć że gierka... Powalająca! Szczególnie ostatni chapter, w którym to tak naprawdę dopiero zaczyna być ciekawie ;-). Naprawdę, przy tej produkcji można się odprężyć po ciężkim dniu. (Jednak trzeba myśleć, bo ktoś te budowle posklejać?/poskładać/po maziać) ^.^ Gra warta zakupienia. Polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo z CDA i World of Goo pozytywnie mnie zaszkoczyło. Taki surrealistyczny, ale nie przytłaczający klimat. Do tego budowanie z glutów jest super. Na pewno kupię pełną wersję, która u nas wyjdzie (dobrze, że tylko 20 zł, więcej bym nie dał :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować