Zaloguj się, aby obserwować  
Guimar

World of Goo - temat ogólny

223 postów w tym temacie

Wczorej jak wieżę budowałem to się zdziwiłem co to za chmurki latają, potem się skapnąłem o co chodzi.
A co do budowania, jaką największą wieże z glutów zrobiliście ?
Mi się udało 21.6m z 189 glutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy istnieje polska wersja patcha 1.30? Niby da się zainstalować na polską wersję, ale wtedy tylko część gry jest w polskim języku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie zainstalowałem glutki. Gra porywająca nie jest, ale i tak chodzi tylko o to by przykuć gracza przy ekranie i kleić gluty ;)

I się gra puki się nie skończy danego etapu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do tego billboarda z napisem "A co ty będziesz dziś robił?", czy coś w tym stylu. BTW tego napisu, po polsku nie ma żadnego uroku, bo nie dało się wpleść w podobne pytanie słowa "glut", lub jego synonimu, jak było na billboardzie angielskim: "What will you GOO later?". Dla nieznających angielskiego, "goo" (glut) rymuje się z "do" (robić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 22:35, Albii napisał:

Da się ustawić w glutkach większą rozdzielkę ?


Jeśli jakaś opcja jest to o niej nie wiem, w każdym razie grałem w oknie. No ale od takiej gry raz, że nie ma czego oczekiwać za bardzo pod ty względem, a dwa, że do funu z grania nie trzeba ogromnej rozdzielczości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście masz rację, ale po graniu na dużych roździelkach potem małe bardzo męczą oczy. Przy samej rozgrywce tego tak nie widać, ale będąc w menu, czy gdzieś już rzuca się to w oczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 22:44, Albii napisał:

Tak, oczywiście masz rację, ale po graniu na dużych roździelkach potem małe bardzo męczą
oczy. Przy samej rozgrywce tego tak nie widać, ale będąc w menu, czy gdzieś już rzuca
się to w oczy. ;)

Eksperymentuj z wartościami w pliku X:\World of Goo\properties\config.txt

Co prawda Artysta Malarz w pierwszej linijce tego pliku ostrzega If you edit this file, your computer will probably explode., ale kto nigdy nie ryzykuje ten nie nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taka sprawe zainstalowałem gootols wgralem moda jakis chalange level ..ale niewiem jak go uruchomic i gdzie znalesc opcje właczenia go ...w edytorze dałem save zrobiło kopie gry czy czegos tam ..no i nic niemoge znales rozwiazania szperam po necie ale nie natrafiłem na odpowiedz prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu jakiegoś pliku, w którym mógłbym zmienić rozdzielczość ekranu natrafiłem na plik config. Po wejściu w niego ujrzałem jednak napis: IMPORTANT WARNING: If you edit this file, your computer will probably explode.
Nie, wiem, czy mam się zaśmiać i wklepać to 1920x1080, czy mam się bać? Na serio się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego mialbys sie bac? Najwyzej gra Ci sie nie uruchomi/bedzie zle dzialac/krzaczyc sie i wklepiej poprzednie ustawienia ;-)

EDIT: Czy mi sie wydaje czy ta gra jest miejscami troche trudna? ;D Poczatek byl fajny, ale teraz troche sie trzeba napocic, zeby zaliczyc dany etap :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z CDA jest po polsku, ale (niestety) pozbawiona jest Games for Windows Live.
BTW. Bardzo fajna gierka, tylko mam kilka etapów na których stoję i za żadne skarby nie mogę ich przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:14, Hell_Knight napisał:

No są video-solucje całkiem przydatne :D mi samemu pomogły. A gra super, dzieki Bogu
za CDA...


Nie wiem po co ci one :o
Gra jest całkiem prosta... A dojście do właściwego rozwiązania daje naprawdę ogromną satysfakcje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:15, Akoss-94 napisał:

> No są video-solucje całkiem przydatne :D mi samemu pomogły. A gra super, dzieki
Bogu
> za CDA...

Nie wiem po co ci one :o
Gra jest całkiem prosta... A dojście do właściwego rozwiązania daje naprawdę ogromną
satysfakcje ;]


Potrzebowałem pomocy w "Przepompowni" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:14, Hell_Knight napisał:

No są video-solucje całkiem przydatne :D mi samemu pomogły. A gra super, dzieki Bogu
za CDA...

Na Youtube wpiszesz nazwę misji to zobaczysz jak coś przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem misji, gdzie są użyte pierwszy raz różowe gluty (te takie lekkie) - jak widać na screenie podniosłem nimi te dwie belki i nie wiem co dalej - widzę jednak czarne, niewykorzystane gluty na samym dole, ale nawet jeśli się da coś z nimi zrobić, nie wiem, czym je zaktywować.

20100218231743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:19, Zabrajin napisał:

Mam problem z przejściem misji, gdzie są użyte pierwszy raz różowe gluty (te takie lekkie)
- jak widać na screenie podniosłem nimi te dwie belki i nie wiem co dalej - widzę jednak
czarne, niewykorzystane gluty na samym dole, ale nawet jeśli się da coś z nimi zrobić,
nie wiem, czym je zaktywować.

Do uniesienia barykad wystarczą trzy balony. Dwa pozostałe przyklej do "kwadratu" po przeciwnych stronach i... Obserwuj jak misja się kończy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:21, Piciambeer napisał:

> Mam problem z przejściem misji, gdzie są użyte pierwszy raz różowe gluty (te takie
lekkie)
> - jak widać na screenie podniosłem nimi te dwie belki i nie wiem co dalej - widzę
jednak
> czarne, niewykorzystane gluty na samym dole, ale nawet jeśli się da coś z nimi zrobić,

> nie wiem, czym je zaktywować.
Do uniesienia barykad wystarczą trzy balony. Dwa pozostałe przyklej do "kwadratu" po
przeciwnych stronach i... Obserwuj jak misja się kończy :]


Wielkie dzięki :) Niestety, mam teraz problem z misją "Wieża Glut" - wszystkie misje zrobiłem w rozdziale I, ale ta jest dla mnie trudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować