Zaloguj się, aby obserwować  
Guimar

World of Goo - temat ogólny

223 postów w tym temacie

Ta gra jest po prostu fajna. Najlepsze określenie. Taka miła, niezobowiązująca rozrywka, ale... czy jest na sali ktoś, kogo również lekko irytują niektóre dźwięki? To całe pluskanie... ekhm, nie kojarzy mi się z grą o kulkach. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekty dźwiękowe w WoG to moim zdaniem mistrzostwo świata :P. Pod tym względem gra jest genialna, nie wspominając już o jeszcze genialniejszej patetycznej muzyczce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:09, milten6 napisał:

Efekty dźwiękowe w WoG to moim zdaniem mistrzostwo świata :P. Pod tym względem gra jest genialna, nie wspominając już o jeszcze genialniejszej patetycznej muzyczce :).


Muzyka jest genialna, owszem, ale po prostu niektóre dźwięki źle na mnie działają. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś o premierze? Na stronie Polskiego wydawcy nic nie ma.. tak jakby została gra wydana, a w sklepach nawet nie jest dodana... tak co najmniej ze sklepu można by to stwierdzić... ale pusto jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sklepem, który na dzień dzisiejszy oferuje WoG, a raczej jego pre-order to sklep GOL-u. Podany termin wysyłki to 30 stycznia. W karcie produktu widnieje także informacja o spolszczeniu kinowym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:58, Assurubalit napisał:

Wie ktoś coś o premierze? Na stronie Polskiego wydawcy nic nie ma.. tak jakby została
gra wydana, a w sklepach nawet nie jest dodana... tak co najmniej ze sklepu można by
to stwierdzić... ale pusto jest..

gra miała być wydana dopiero w lutym, a z tego co widziałem w jakimś komentarzu na dodatkidogazet.pl to gra ma wyjść 13.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra miala wyjsc 30.01.2009 bylem dzisiaj i wczoraj w kilku saturnach i empikach i nie doszly jeszcze, wiec moze przeniesli premiere ? moze ktos juz kupil gre ? niech da znac, najbardziej interesuje mnie wroclaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:09, Jagged napisał:

gra miala wyjsc 30.01.2009 bylem dzisiaj i wczoraj w kilku saturnach i empikach i nie
doszly jeszcze, wiec moze przeniesli premiere ? moze ktos juz kupil gre ? niech da znac,
najbardziej interesuje mnie wroclaw :)


Wiesz, premiera była chyba 30 stycznia, więc trzeba poczekać aż na pułki sklepowe trafi i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie powiem Ci ze obszukalem zeby Cie nie sklamac okolo 10 sklepow i nie ma jej, NIGDZIE, zawsze gry byly na polkach dzien czy dwa przed premiera, a teraz jakiesopoznienie czy co ? doszly mnie nawet sluchy ze przelozyli wydanie gry na 13 lutego... moze to to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry wypada chyba na 6. lutego 2009. Taka data jest podana na 3kropki.pl("premiera: 06-02-2009"), podobnie w sklepie gry-online.pl ("wysyłka do 5 dni").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to chyba nikt nie wie kiedy ta premiera..
Na gry-online, że 30 stycznia, na 3kropki że 6 lutego, gdzieś widziałem chyba 9-10, albo po prostu "luty".. A na stronie dystrybutora w ogóle żadnych informacji, tak jakby gra już wyszła..

No, a w internecie chyba tylko w 3 sklepach gra jest w ofercie (z wyjątkiem gry-online wszędzie, towar niedostępny na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gryonline.pl data premiery w Polsce to 30.01.2009. Byłem wczoraj w empiku i co prawda za WoG się nie oglądałem ale raczej nie znalazłem go na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:08, natanadler napisał:

Komuś się udało TOTO kupić. Złaziłem 1/2 Wawy i nigdzie nie ma:/


Premiera podobno jutro. O ile znowu nie przełożyli.
To będzie sprzedawane w pudełku normalnym czy w jakimś piśmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:12, HumanGhost napisał:

> Komuś się udało TOTO kupić. Złaziłem 1/2 Wawy i nigdzie nie ma:/

Premiera podobno jutro. O ile znowu nie przełożyli.
To będzie sprzedawane w pudełku normalnym czy w jakimś piśmie?

niestety u mnie też tego nie ma przeszukałem wszystkie sklepy :D i dupa :D chyba zamówie przez neta no trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować