Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge - minimalne wymagania

32 postów w tym temacie

"Sieć - połączenie sieciowe wymagane jest do uzyskania dostępu do Leaderboards" Ciekawe czy do zainstalowanie również będzie trzeba mieć neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie proszę uwagę, że wymagania minimalne gier od mniej więcej roku są praktycznie takie same.

Mam nadzieję, że edytor zostanie ostatecznie udostępniony wszystkim zainteresowanym - przedłużyłby wręcz niesamowcie żywotność produktu i ostatecznie przekonał mnie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim obecnym PC powinno to odpalić. Pojawiają się tylko dwa pytania:
- jak to będzie się prezentowało ?
- czy gra jest warta świeczki ?

Cóż, poczekamy na recenzje i opinie graczy. Kupić kota w worku i się zawieść miło nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie EA zafunduje zabezpieczenie DRM. Ja raczej po wpadce ze Spore i max. trzech instalacjach raczej skłaniam się ku rezygnacji z gier będących w ofercie EA. Być może odstapię od tej zasady jedynie dla Dragon Age-a, choć może CDP mógłby byc wydawcą taj jak w przypadku ME ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania spokojnie spełnione, nie ma co się martwić. Jeżeli chodzi dokładnie o całą konfiguracje wymagań gry to nie są one aż tak wygurowane jak na dzisiejsze czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżenia? ahahahhaahhahah o ile pamiętam wymagania podane kilka miesięcy wcześniej były o wiele mniejsze... cieszyłem się, że mi pojdzie... wchodzę na gram i właśnie widze jak obniżyli wymagania... hahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 13:41, dynio11 napisał:

Obniżenia? ahahahhaahhahah o ile pamiętam wymagania podane kilka miesięcy wcześniej były
o wiele mniejsze... cieszyłem się, że mi pojdzie... wchodzę na gram i właśnie widze jak
obniżyli wymagania... hahahah!


Nie wiedzieli wtedy jeszcze, że nie zdążą z optymalizacją. ;))

C''est la vie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bravo. Przełożyli premierę, aby lepiej zoptymalizować produkt. Nie jak Rockstar... . Przyspieszyli premierę, a teraz rzadko kto w to może grać... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc na minimalnych ruszy. ;] Ciekawe jakie są te zalecane wymagania, na których gra będzie śmigać w full detalach i wysokiej rozdzielczości... Oby mój komp udźwigną ta grę na maksymalnych możliwych parametrach graficznych, bo chyba po coś go modernizowałem. Do tego jeszcze PhysX, który na zwiastunie prezentuje się genialnie. Mirror''s Edge kupię i zagram bez wahania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to spodziewałem się znacznie wyższych wymagań.

Obecnie produkcje typu Mirror''s Edge wymagają raczej sporych kombajnów, ale tutaj jak widać optymalizacja poszła dobrze i wcale nie potrzeba super sprzętu, by odpalić ME na PC. Jedynie co, to wymaga ona dość mocnego procesora - bo 256MB pamięci na grafice to w dzisiejszych czasach standard, prawie każda karta grafiki ma 512MB. Tylko jest jedna rzecz - ta gra na minimalnych musi wyglądać dość kiepsko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do speców od komputerów. Czy całkowicie kompatybilnym odpowiednikiem Intel Pentium 4 są Athlony z serii XP czy może 64. Mi się zdaje, że są odpowiednikiem Athlonów z serii XP ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować