Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykański IGN usuwa recenzję Football Managera 09. Pochodnie gasną.

31 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Porównywanie Football Managera 09 do Fify 09 oraz PES-a 2009 i na podstawie tego wystawienie słabej oceny grze Segi? Herezja? Szaleństwo? Dokonał tego recenzent IGN, ale na szczęście zamieszki już ucichły.

Przeczytaj cały tekst "Amerykański IGN usuwa recenzję Football Managera 09. Pochodnie gasną." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dziwić się że gry wyglądają jak wyglądają, bo są robione głównie na rynek amerykański, a tam nie dość że gracze to ... no, są jacy są, to jeszcze niektórzy z nich zostają recenzentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wspominany cytat zawiera wiele "porazki i pomylki" znaczy to, ze menu w FM 2009 nie jest skomplikowane, latowo jest w nim sie poruszac, a grafika i dzwiek sa nieziemskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny przykład przedstawiający graczy z Ameryki i Europy ^^ Tam na nowym kontynencie to chyba im jeszcze instrukcje podać jak włączyć "New Game" ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 13:36, Wojman napisał:

Skoro wspominany cytat zawiera wiele "porazki i pomylki" znaczy to, ze menu w FM 2009
nie jest skomplikowane, latowo jest w nim sie poruszac, a grafika i dzwiek sa nieziemskie?


Tak. Menu nie jest skomplikowane i łatwo się po nim poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 13:36, kamil E napisał:

Świetny przykład przedstawiający graczy z Ameryki i Europy ^^ Tam na nowym kontynencie
to chyba im jeszcze instrukcje podać jak włączyć "New Game" ;/.


Myślę, że w tym przypadku mamy do czynienia ze skrajną ignorancją recenzującego, ale przede wszystkim jego przełożonego, który zlecił mu ten tekst. W pośpiech trudno byłoby mi uwierzyć, choć teoretycznie też jest to możliwe, biorąc pod uwagę presję czasu, której non stop dziennikarze doświadczają. Tak czy siak szefostwo IGN zachowało się przyzwoicie, szkoda tylko, że nikt wcześniej nie wyłapał tak karygodnego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az, się roześmiałem jak przeczytałem ten cytat. Recenzent chyba nie był trzeźwy pisząc to. Przecie sam tytuł z wyrazem "Manager" mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwoma słowami jest to po prostu EPIC FAIL ze strony IGN, wersja UK tego serwisu tej samej grze dała 9 z kawałkiem.

PS Picard na obrazku wygląda jak by miał zamiar wyciągnąć phaser (nastawiony na pełną moc) i zastrzelić kogoś. Widać nie lubi ignorantów nie wiedzących co to manager piłkarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem pierwszą cześć newsa, przewinąłem stronę w dół i zobaczyłem ten obrazek to dostałem niekontrolowanego ataku śmiechu :D Buhahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie byli jego rodzice? No gdzie :P

Heh. a tak serio recenzent chyba odłożył mózg na bok, w trakcie pisania recenzji, podejrzewam że gdyby tak niską ocenę podyktował tym że zwyczajnie nie kuma o co w tym chodzi i wystawił taką ocenę, flame był by dużo mniejszy... a tak to zwyczajnie "żal" :P

ps. doskonale dobrany obrazek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wielkim fanem "Efemów" nie jestem, ale wiem jak bardzo wielu graczy lubi tą formę rozgrywki. Gdyby ta sytuacja utrzymała się dłużej, ludzie wyszliby na ulicę, zaczęłyby się masowe wycieczki do USA w celach "dyplomatycznych", wzrosłaby sprzedaż wideł, pochodni i papieru ściernego. Cały świat zjednoczyłby się w walce ze wspólnym wrogiem. Brawo IGN, kasując tę recenzję zaprzepaściliście jedyną szansę na zwycięstwo ze światowym kryzysem gospodarczym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal tutaj nie pasuje, bo jest to słowo o zbyt małej wadze - totalna kompromitacja!

Co jak co, ale osoba która jest recenzentem w tak prestiżowym serwisie, jakim jest IGN, chyba powinna mieć jako takie pojęcie o branży i doskonale zdawać sobie sprawę, że porównywanie Football Manager do gier takich jak Fifa 09 czy PES 2009 jest zupełnie nie na miejscu. Nawet ja nie popełniłbym takiej gafy, pisząc to za darmo, a ta osoba jeszcze dostała za to pieniądze... "IGN - level down".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć, że amerykanie zawsze muszą popełnić jakąś gafę....
Panom już podziękujemy... - do do amerykańskiego IGN''u...
Nie zauważyliście fale porażek recenzentów z "tych" największych serwisów (do kawy XD).
W każdym razie, od dzisiaj sam muszę testować gierki, czekać na wersje demo, albo kupić i żałować...
Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę posiadam i nie zauważyłem by menu było trudne a grafika jest ładna a o dźwięku nic nie powiem bo w grze wyłączam dźwięki i puszczam swoją muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować