Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain wysiłkiem intelektualnym

13 postów w tym temacie

Ja chyba naprawdę będę musiał kupić PS3... Quantic Dream to moje ulubione studio, i jak kiedyś będę tworzył gry, to także będę szedł w stronę filmowości w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne... jak w grze będzie trzeba za dużo myśleć to się nie sprzeda xd
chcą trafić do szerokiego grona odbiorów czyli: (pierwsze skojarzenie) najprostrza papka dla mass xd
a ty deklarują że gra będzie "wyśiłkiem intelektualnym" xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio optymistyczny news, w kontekście wypowiedzi Davida Cage''a, który projektował grę z myślą o dojrzałych, dorosłych graczach. Sam podkreślał, że gra ma być czymś więcej niż tylko zabijaczem czasu, klikadłem w przerwie między myciem garów, a prasowaniem. Mam nadzieję, że gościu z Sony będzie się starał HR tylko dobrze reklamować, a nie wymuszać na Quantic Dream "odpowiednie" zmiany. Od razu mi się przypomina, co Sony Online Entertainment zrobiło ze Star Wars Galaxies, które zostało zniszczone przed "odpowiedni" update - miał on sprawić, by grało więcej ludzi, a stało się dokładnie odwrotnie.

Tych lubiących zręcznościówki z pewnością ucieszą quick time events...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założenia niby fajne, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Oby nie było takiego scenariusza o którym wspomniał Vojtas. Szkoda, że póki co tylko na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że dla HR zamówiłem na 18-tkę właśnie PS3, ale ekskluzywność tej gry na tej platformie bardzo pomogła mi w decyzji pomiędzy PS3 a X360. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli coś jest do wszystkiego to jest to niczego :] i kierując się tą starą prawdą raczej wątpię aby HR "przykuł uwagę zarówno zatwardziałych, jak i okazjonalnych graczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:51, Finch napisał:

Założenia niby fajne, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Oby nie było takiego scenariusza
o którym wspomniał Vojtas. Szkoda, że póki co tylko na PS3.


Przyjdzie czas, to trza będzie od kogoś PS3 pożyczyć. Na pewno ktoś z tego forum ma PS3 i mieszka we Wrocławiu. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych wysiłek intelektualny się przyda, a dla innych - niekoniecznie.

Do czego zmierzam? Ano do tego, że w zasadzie nie każdemu może taka rzecz przypaść do gustu. Jeśli chodzi o mnie, to bardzo się cieszę, że w Heavy Rain będziemy podejmować tego typu decyzje, które będą na nas wywierały tematy refleksyjne i późniejsze przemyślenia. Dla innych to niekoniecznie, bo kupując Heavy Rain mogą się przejechać, a takie zadania pewnie będą dla nich błahostką i zrobią co kolwiek, byleby tylko ujrzeć "ending" - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak na przygodówkę zapowiada się bardzo dobrze , a przygodówka jak to przygodówka musi zmuszać do wysiłku intelektualnego , o ile oczywiście twórcy tej gry w to celują , bo po samych screenach to widać , że miejsce na dużo akcji też się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować