Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft Sidewinder X5 i X6 (mysz i klawiatura) - test

33 postów w tym temacie

Myszasty,odpowiedź na twoje pytanie brzmi:tak.Ponad to podświetlane są też znaki na klawiszach.Dzięki temu pracuje się i gra,z naciskiem na gra -),na niej bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam od wczoraj klawiturę, i zastanawia mnie jedna rzecz, na fotach widziałem ze przyciski makr po lewej są podświetlane na pomarańczowo, i u mnie tak jest, ale też na tamtych fotach numlock jest podświetlany na pomarańczowo ja natomiast numlock''a mam czerwonego. ot taki detal.... po za tym klawiatura wygodna, ale ma trochę mały enter, natomiast bardzo mi się podoba analogowy regulator głośności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:35, calwert napisał:

Myszasty,odpowiedź na twoje pytanie brzmi:tak.Ponad to podświetlane są też znaki na klawiszach.Dzięki
temu pracuje się i gra,z naciskiem na gra -),na niej bardzo komfortowo.


Miałem właśnie przedwczoraj zobaczyć tę zabawkę na własne oczy i pobawić się nią przez jakiś czas. Pytałem o to podświetlenie, bo sam akurat tego nie lubię - chodzi o przestrzenie między klawiszami. Myszka tez mi nie podeszła. Chyba na starość zostaję jednak fanbojem Razera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kabel jest szybszy w przekazie sygnału:) można było nadmienić też że myszki istnieją w 2 wersjach, normalnej, i dla graczy pro z odważnikami , i aluminiowymi elementami(scroll, przyciski dalej i wstecz, i obudowa lasera, oraz dodatkowe zestawy slizgaczy)... odpowiednio np: w empiku ceny wyglądają tak normalna 175, pro 217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć taką klawiaturę i myszkę pod ręką , marzenie każdego niespełnionego pod tym względem gracza... Ech , kiedyś to na pewno kupię sobie taki piękny zestaw myszka + klawa , tylko kiedy to będzie , oby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minusem klawiatury o ktorym nikt nie napisal jest brak nozek :( - tak wiec jesli lubi sie miec nieco bardziej nachylona klawiature trzeba sie uzerac z podkladaniem pod nia czegos. Fajna konstrukcja, jednak jest pole do usprawnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować