Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Serial na TVP "KAMIENIE ŚMIERCI" - temat ogólny

166 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2006 o 22:12, Modest-Vermin napisał:

Przed chwilą obejrzałem ten serial i mam mieszane uczucia, troche dziwne to wszystko już nasi
"Kryminalni" są lepsi :)

O tak kryminalni są najlepszi wiecie o tym ,że w kwietniu są nowe odcinki kryminalnych tzw 3 seria ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 15:46, Vidmol napisał:

Może mi ktoś streścić pierwszy odcinek ?


Hmm.. policjantka przyjeżdża na rodzinną wyspę aby wziąć ślub z jakimś tam żeglarzem. Niestety po wieczorze kawalerskim ginie w tajemniczych okolicznościach brat niedoszłej panny młodej. Postanawia ona więc wyjaśnić sprawę. Poza tym jeden z kamieni po tym wydarzeniu zaczyna krwawić krwią jej brata. Wychodzi na jaw, że jej bratanek ma romans z żoną mera miasteczka, który ginie w drugim odcinku. Teraz wszystkie podejrzenia są skierowane na młodziaka. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój serial jest do duszy, nie wykupuli praw do LOST, serii II to cos musieli wstawic. Zagubienie to był najlepszy serial jaki oglądałem, a teraz zdjeli z anteny i na AXN (którego nie mam)leci. Poza tym nie lubie franuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja twierdzę, że on jest rewelacyjny? Takie tam wypełnienie czasu. Nie podobają mi się w nim te motywy paranormalne. Zwykła zagadka morderstw byłaby fajniejsza.
Francuskiego też nie lubie. Jak by było więcej głównych postaci to bym, się pogubił w imionach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:50, HumanGhost napisał:

Nie podobają mi się
w nim te motywy paranormalne.


w pierwszym odcinku ten mnich mógł być,
ale już duchy to już przegięcie, co oznacza że ten serial nigdy nie będzie miał realnego zakończenia

a może na końcu wyjdzie że ktoś jej podawał środki psychtropowe


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat Zagubieni znudzili już w połowie drugiego odcinka, więc dałam sobie spokój. Kamienie śmierci bardziej mi się podobają (zwłaszcza motywy paranormalne), tak samo jak Horoskop śmierci. Swoją drogą polskie tytuły niektórych seriali brzmią głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda i nuda. Jak w polskim filmie. Az chce sie wyjsc z kina. ;)
Jedynym plusem jest naprawde ladna aktorka, ale z drugiej storny wolalbym brzydsza za to lepiej grajaca. No i fabula niestety jest cieniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Ktoś z forumowiczów napisał, że jest ładna aktorka. Owszem. Ale męska część obstawy to tragedia, albo za grubi, abo za starzy, albo zbyt kańciaści. I co ja mam powiedzieć, nie gustuje w kobietach ( z oczywistych względów). Z Zagubionych najprzystojniejszy był Boone i Sawer, a z charakteu najwolałam Jack''a.
Ale niestety najprawdopodobniej zobaczę ich dopiero jesienią.. chlip, chlip.... Ale jeśli chodzi o te Kamienie Śmierci to niezgadzam się z opiniami, że to jest głupie. To się może rozkręcić. Czego się spodziwaliście po dwóch pierwszych odcinkach przecierz to dopiero takie jakby wprowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wrazenie, jest takie ze ten serial jest troche nudny. pierwszy odcinek strasznie mi sie dluzyl a czas przy zagubionych bardzo szybko mijal. za duzo jest scen kiedy bohaterowie wsiadaja do samochodu i jada w jakies miejsce bo wlasnie dostali telefon z jakas informacja. mimo to bede ogladal serial nadal, byc moze sie rozkreci a zreszta ja juz tak mam ze jak zaczne cos ogladac to chce to obejrzec do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś idą Kamienie Śmierci. Ja nie wiem co oglądać bo na Polsacie reklamowali dobry film, horror , pt. ,,Jedyna ocalona" też o 20:10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 10:39, olcia13 napisał:

Dziś idą Kamienie Śmierci. Ja nie wiem co oglądać bo na Polsacie reklamowali dobry film, horror
, pt. ,,Jedyna ocalona" też o 20:10.


Ja" Kamulce" olałem juz po obejrzeniu pierwszego odcinka. Jak mi żona nie zaprotestuje, to obejrzę ten horrorek na Polsacie, bo jest na podstawie książki znakomitego pisarza Dean''a N. Koontz''a (np. "Złe miejsce" i "Grom" to świetne książki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 15:38, Vel Grozny napisał:

Czy mi się zdaje, czy wczorajszy odcinek był o połowę krótszy?

Był kótszy z powodu puszczenia olimpiady zimowej na TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde przegapiłem wczorajszy odcinek :/ Mógłby mi ktoś w paru zdaniach streścić ? Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAjlepszy był LOST, a Kamienie Śmierci zdobył popularność we Francji (niewiem jak Oni lubią te filmy?), chociaż on mi się nie podoba - fabauła taka sobie, brak napięcia itd. Ale to jest tylko moja ocena. Niewiem co Wy tam lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek był ostatni odcinek Kamieni? W programie nie ma napisane, żeby był nastepny... I wogóle jakos sie tak dziwnie skonczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować