Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Serial na TVP "KAMIENIE ŚMIERCI" - temat ogólny

166 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 13:41, Igor FCBayern napisał:

W czwartek był ostatni odcinek Kamieni? W programie nie ma napisane, żeby był nastepny... I
wogóle jakos sie tak dziwnie skonczyło...

W programie pisało, że to odcinek 4/7, ale tvp juz nie raz przerywała nadawanie seriali gdzieś w połowie sezonu, więc mozliwe że już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 13:58, Marcin-91 napisał:

> W czwartek był ostatni odcinek Kamieni? W programie nie ma napisane, żeby był nastepny...
I
> wogóle jakos sie tak dziwnie skonczyło...
W programie pisało, że to odcinek 4/7, ale tvp juz nie raz przerywała nadawanie seriali gdzieś
w połowie sezonu, więc mozliwe że już koniec.


po prostu tego dnia jest relacja z premiery filmu jan pawełII i jakiś film religijny będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto stoi za tymi zbrodniami. Moim zdaniem albo upośledzony Pierik, albo ta baba co zabiła swoje bliźnięta. Nie wiecie czemu dawniej każdy odcinek trawł 100 minut, a teraz niecałą godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:11, Wasizi napisał:

NAjlepszy był LOST, a Kamienie Śmierci zdobył popularność we Francji (niewiem jak Oni lubią
te filmy?)


LOST według mnie był okropny! Cały czas mi sie podobał, ale zakończenie było fatalne! Cały serial czekałem aż spenetrują ten właz, a tu otworzyli go i co? I nic! Tego chłopaka też porwali - nie wiadomo kto, po co itp. OHYDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 15:50, paweusz napisał:

No i po to nakęcili drugą serię byś się dowiedział...


A to pordon, nie wiedziałem :(

Odnośnie Kamieni Śmierci to moim zdaniem ten niepełnosprawny Pierik jest przywódcą tych grabieżców. On tylko udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 13:38, Kamil.i.Maciek napisał:

A jakoś nie oglądam tego serialu :) Fajny jest ?


Bardzo fajny. Serdecznie namawiam do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 12:49, Blackhand napisał:

Chyba ktoś tu Scary Movie za dużo razy oglądał ;).


Tak??? A to niby dlaczego w ostatnim odcinku zrzucał ze skały kamyki, tuż po tym jak zawaiła się grota, w której była główna bohaterka i ten policjant??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 14:59, Smugller napisał:

> Chyba ktoś tu Scary Movie za dużo razy oglądał ;).

Tak??? A to niby dlaczego w ostatnim odcinku zrzucał ze skały kamyki, tuż po tym jak zawaiła
się grota, w której była główna bohaterka i ten policjant??



bo tam jest jakieś przejście i chciał im je otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 15:20, Maker3 napisał:

> > Chyba ktoś tu Scary Movie za dużo razy oglądał ;).
>
> Tak??? A to niby dlaczego w ostatnim odcinku zrzucał ze skały kamyki, tuż po tym jak zawaiła

> się grota, w której była główna bohaterka i ten policjant??


bo tam jest jakieś przejście i chciał im je otworzyć


o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... oglądałem te "Kamienie Śmierci" i wydaje mi się całkiem niezłe. Szkoda, że akurat tak wepchnęłi ten film religijny akurat w czwartek, no ale trudno. (W koncu to TVP - żenua). Nie będe porownywał tego serialu do zagubionych gdyż widziałem tylko kilka odcinkow. Po nich mogę tylko stwierdzić iż Zagubieni wprowadzają wiele nowey rozwiązań, ktore wyszły bardzo dobrze i są na plus. Kamienie natomiast, prezentują cośik z dawnych kryminałow, aczkolwiek też można znaleźć innowacje. Chyba bardziej podobały mi sie Kamienie gdyż, sam lubię tego typu zagadki. Każdy ma inny gust. Co do Zagubionych, to niestety TVP nie było stać na wykupienie drugiej serii, (woleli kupic ileśseztny sezon "Mody na Sukces") Drugi Sezon jest emitowany na kanale AXN (niestety ja trzymam sie anteny siatkowej wiec tylko TVP :( ).

PS: "Kamienie Śmierci" - ja podejrzewam tego gościa z latarni. Taki "boss" ktory wszystkim steruje. A pozatym, ci chłopcy, ktorzy poderżnęli gardło tej dziewczynie, "duchowi", mają niezłe zabawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten serial. Ja tez nie bede go porównywal do LOST, bo ogladalem tylko 2,5 odcinka "zagubionych".
Ja mysle, ze całe miasto jest w jakies zmowie czy cus. W koncu mieszkaja tu od kilku pokolen, maja we krwi cos z celtykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, dzisiejszy odcinek całkiem niezły. Trochę się wyjaśniło aczkolwiek, troche zamętu też wpłynęło. Powoli wina chyba zaczyna spływać na matkę Marie. Tan latarnik niezły plan sobie wymyślił trzeba mu to przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie serial w ogole nie podoba... Pomysl moze i fajny, ale wykonanie beznadziejne... Do tego bardzo neinaturalne zachowanie wiekszosci bohaterow, nawet przechodniow. Obejzalem chyba 3 pierwsze odcinki i zrezygnowalem. najgorsze jednak bylo to, ze wszyscy bohaterowie kogos mi przypominaja z tv, lub z mojego maista... xP Czekam na koniec serialu i druga serie Zagubionych. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 22:26, Wiadroman napisał:

A mi sie serial w ogole nie podoba... Pomysl moze i fajny, ale wykonanie beznadziejne... Do
tego bardzo neinaturalne zachowanie wiekszosci bohaterow,


zgadzam się

szczegulnie było to widoczne wczoraj, jak ten gościu krzyzy BOMBA, a sam gdzieś wbiegł wgłąb łódzi, pewie usiał umrzeć na potrzeby scenariusza, ale lepiej by było jakby skoczył i dostał odłamkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszystkie dotychczasowe odcinki "skompresować" (wycinając bezsensowne dłużyzny i elementy paranormalne) do jednego - dwóch, to by coś z tego było. Co z tego, że wczorajszy odcinek był niezły, skoro wcześniejsze były chyba dowodem na to, że nieprawdą jest, że "Nic tak nie ożywia akcji jak trup.". Pewnie w założeniach scenarzystów miał to być 2,5-godzinny film, ale pod presją producenta sztucznie go wydłużyli i wyszedł nudnawy mini-serial, w którym dopiero pod koniec naprawdę zaczyna się coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować