Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameboard G13 oraz klawiatura G18 dla graczy od Logitecha

16 postów w tym temacie

Klawiatura może i fajna ale gameboard hmm... toż to jakiś mutant, nie mam pojęcia jak się z tego da korzystać w grach.

Pozostanę przy klawiaturze i myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego gameboard''a - czy ten analog jest na stałe montowany z prawej strony, czy jest "przekładany" tak, aby mogły z niego korzystać również osoby leworęczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli G13 ma zastąpić myszkę tym analogiem, to ja dziękuję bardzo... Za mało męki mam z GoW2 i Halo 3? Mam nadzieję, że zastępuje tę myszkę w jakiś inny sposób, bo ten byłby bardzo nietrafiony. A G18 będzie pewnie taka jak inne klawiatury Logitecha - to samo, ale więcej i lepiej. Ale wybaczamy im to, bo z ich produktami tylko Razer może się równać :) (no może jeszcze M$)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm klawiatura fajna nie powiem ale ten g13 jak niby ma zastapic myszke w grach sie pytam??
przeciez wszyscy mamy dopracowane do perfecji poruszanie sie lewa reka na klawiszach w,a,s,d, chyba bym sie musial nauczyc robic to prawa reka;) jakos tego nie widze

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO POSIADACZY PS3:

Jak wygląda sprawa klawiatury i myszy w grach na PS3 ???

Takie rozwiązanie sprawdza się czy nie za bardzo.

Czy są gry które wykorzystują klawiaturę i mysz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i rzeczywiście jest zamiennikiem klawiatury więc pytam się was co za głupoty piszecie? morgul to nie do ciebie ale ja chcę używać analoga jako myszy i ni hu#a nie da się ustawić tego albo jest to bardzo trudne ...
i żadna część tego gameboarda nie jest przekładana z wyjątkiem kabla i wtyczki oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 15:56, olokos napisał:

i rzeczywiście jest zamiennikiem klawiatury więc pytam się was co za głupoty piszecie?
morgul to nie do ciebie ale ja chcę używać analoga jako myszy i ni hu#a nie da się ustawić
tego albo jest to bardzo trudne ...
i żadna część tego gameboarda nie jest przekładana z wyjątkiem kabla i wtyczki oczywiście
:D

Zgadzam się olokos.
Ten Gameboard G13 to świetny dodatek do myszy G9 czy G500 dla tych, którzy zechcą nauczyć się nim posługiwać. Nie jest oczywiście alternatywą dla myszy czy klawiatury.
Może chętni zobaczą krótki filmik by zakumać?
http://www.youtube.com/watch?v=CbLqrngGwyA
lub zapytają techników infolinii technicznej Logitech 00 800 441 17 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować