Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

W ziołem udział w konkursie efekt seri.Jak wchodziłem na tą stronę konkursu to pisało tak twoje zgłoszenia zostały wykorzystane.Chciałem zrobić sobie gramsajta byłem w 3 etapie co trza było coś wpisać ale to wyłączyłem potem patrze na stronę konkursu i nie pisze twoje zgłoszenia zostały wykorzystane i nie wiem czy jestem w konkursie czy nie proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:34, paw216 napisał:

W ziołem udział w konkursie efekt seri.Jak wchodziłem na tą stronę konkursu to pisało
tak twoje zgłoszenia zostały wykorzystane.Chciałem zrobić sobie gramsajta byłem w 3 etapie
co trza było coś wpisać ale to wyłączyłem potem patrze na stronę konkursu i nie pisze
twoje zgłoszenia zostały wykorzystane i nie wiem czy jestem w konkursie czy nie proszę
o pomoc.

Powiem szczerze, że z tego jak przedstawiłeś swój problem to niewiele rozumiem, bo albo ja czegoś nie wiem, albo wydaje mi się, że konkurs związany z "Efektem Serii" nie ma nic wspólnego z Gramsajtami.
WIdać ktoś zaktualizował stronę i już nie ma inf. o tym, że wszystkie przysługujące Ci zgłoszenia zostały już przyjęte, nie pozostaje więc Ci nic więcej, jak tylko czekać na ogłoszenie wyników - które teoretycznie powinno nastąpić do 14-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Efekt serii na pewno nie ma nic wspólnego z gramsajtami. No cóż. Niestety, z tego co pisałeś, nie udzieliłeś odpowiedzi na pytanie konkursowe, więc nie ma raczej szans na nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 17:01, marlen230 napisał:

Konkurs Efekt serii na pewno nie ma nic wspólnego z gramsajtami. No cóż. Niestety, z
tego co pisałeś, nie udzieliłeś odpowiedzi na pytanie konkursowe, więc nie ma raczej
szans na nagrody.

Tak właściwie, to na czyjego posta odpowiadałaś? bo ja się nie pytałem o to czy wysłałem zgłoszenia, gdyż wiem że 3 wysłałem, wypowiedź paw216 sugeruje, że on także zgłoszenia wysyłał, tylko zastanowiło go czemu zniknęła inf. o tym że wysłał już wszystkie możliwe zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:32, Evil Khan napisał:

Ciekawe czy jutro dadzą wyniki czy dopiero w poniedziałek ....

Powinni jutro...
Nie mogę się doczekać. Specjalnie kupiłem GW żeby zarejestrować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:37, albert.jarema napisał:

> Ciekawe czy jutro dadzą wyniki czy dopiero w poniedziałek ....
Powinni jutro...
Nie mogę się doczekać. Specjalnie kupiłem GW żeby zarejestrować :P

A ja specjalnie wyszukałem w swojej kolekcji 2 niezarejestrowane gry. Napisałem rymowanki - ciekawe czy jury się one spodobają - dawno nic nie wygrałem....na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:32, Evil Khan napisał:

Ciekawe czy jutro dadzą wyniki czy dopiero w poniedziałek ....


Oby jutro nie pojawiła się informacja, iż zgłoszeń było tyle, że ogłoszenie wyników się przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:38, Evil Khan napisał:

> > Ciekawe czy jutro dadzą wyniki czy dopiero w poniedziałek ....
> Powinni jutro...
> Nie mogę się doczekać. Specjalnie kupiłem GW żeby zarejestrować :P
A ja specjalnie wyszukałem w swojej kolekcji 2 niezarejestrowane gry. Napisałem rymowanki
- ciekawe czy jury się one spodobają - dawno nic nie wygrałem....na gram.pl

Ja nigdy w życiu niestety nic nie wygrałem :( i miło by było wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:45, Arclight napisał:

> Ciekawe czy jutro dadzą wyniki czy dopiero w poniedziałek ....

Oby jutro nie pojawiła się informacja, iż zgłoszeń było tyle, że ogłoszenie wyników się
przesunie.

Spoko, taka informacja pojawi się dopiero w niedzielę, lub w poniedziałek: "ze względu na wysoki poziom prac i dużą ilość zgłoszeń wyniki zostaną ogłoszone dopiero...", ale niech przesuwają ile chcą, byle bym coś wygrał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:17, kordzio1 napisał:

Spoko, taka informacja pojawi się dopiero w niedzielę, lub w poniedziałek: "ze względu
na wysoki poziom prac i dużą ilość zgłoszeń wyniki zostaną ogłoszone dopiero...", ale
niech przesuwają ile chcą, byle bym coś wygrał ;D


Tja, w styczniu ogłoszą, że wygrałeś kupon zniżkowy na zakupy w sklepie ważny do 31.12.2008 ;P ;D
Mam jednak nadzieję, że w poniedziałek wyniki już będą znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować