Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 10:24, chy napisał:

No, co jest! Już poniedziałek, a wynikow dalej nie widac ;p


Przecież nie podali w który poniedziałek będą wyniki ;)
Spokojnie, dopiero 11, wyniki podadzą pewnie w godzinach popołudniowych ew. wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 11:46, Arclight napisał:

> No, co jest! Już poniedziałek, a wynikow dalej nie widac ;p

Przecież nie podali w który poniedziałek będą wyniki ;)
Spokojnie, dopiero 11, wyniki podadzą pewnie w godzinach popołudniowych ew. wieczornych.

tyle że wyniki miały być 13 grudnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:37, paw216 napisał:

Już jest 16:37 a wyników dalej nie ma


Bo wyniki mogą na stronie pojawiac się nawet o 23, idź i zajmij się czymś innym niż czekaniem i nie denerwuj ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wyników nie ma, ale na pewno będą, i choć nie moge się też doczekać, tojeden dzień w tę, czy w tę, mnie nie zbawi. Przynajmniej wiadomo, że coś robią... I wybierają ciekawe odpowiedzi. Przynajmniej mam taką nadzieję. Jak nie wygram jutro to nie wygram i dziś...
Apropo, może napiszecie jakie zamieściliście hasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że CDP przesuwa termin ogłoszenia wyników, aby mi zrobić prezent na obronę pracy magisterskiej, ale widzę że są jeszcze milsi i chcą mi dać spokojnie uczcić sukces i dopiero jutro dowiem się o moich super nagrodach by "day after" był łagodniejszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:14, kordzio1 napisał:

A myślałem, że CDP przesuwa termin ogłoszenia wyników, aby mi zrobić prezent na obronę
pracy magisterskiej, ale widzę że są jeszcze milsi i chcą mi dać spokojnie uczcić sukces
i dopiero jutro dowiem się o moich super nagrodach by "day after" był łagodniejszy ;D

Po co oni tak kitują niech powiedzą, a nie ciągle przeciągąją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:23, Zagul napisał:

> A myślałem, że CDP przesuwa termin ogłoszenia wyników, aby mi zrobić prezent na
obronę
> pracy magisterskiej, ale widzę że są jeszcze milsi i chcą mi dać spokojnie uczcić
sukces
> i dopiero jutro dowiem się o moich super nagrodach by "day after" był łagodniejszy
;D
Po co oni tak kitują niech powiedzą, a nie ciągle przeciągąją :/

Żeby mi jutro kaca osłodzić :P
A tak serio, to pewnie mają typową "polską" cnotę - robienie wszystkiego na ostatnią chwilę i w wypadku dość sporego konkursu rozumiem, że przez to musi się termin przesunąć (choć może prosćiej by było wpisać w regulaminie 30dni i mieli by spokój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:30, kordzio1 napisał:

A tak serio, to pewnie mają typową "polską" cnotę - robienie wszystkiego na ostatnią chwilę

Ja też tak uważam. :) Pewnie zabrali się za sprawdzanie haseł pod koniec zeszłego tygodnia z myślą "kilka godzin i będzie po wszystkim", ale zaskoczyła ich ilość zgłoszeń. Z jednej strony jestem jak najbardziej za tym, żeby wszystkie hasła zostały dobrze sprawdzone, ale z drugiej - mogliby teraz podać jakiś termin, w którym na pewno wyniki się pojawią. Bo jeśli zabrali się za czytanie haseł, to mniej więcej powinni już wiedzieć, kiedy skończą.

Dnia 15.12.2008 o 18:30, kordzio1 napisał:

(choć może prosćiej by było wpisać w regulaminie 30dni i mieli by spokój).

Wątpię, żeby to coś dało, bo w takiej sytuacji za sprawdzanie zgłoszeń zabraliby się pewnie dwudziestego dziewiątego dnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:07, marlen230 napisał:

Ja jeszcze jestem spokojna. Wszystko ładnie sprawdzają - okey. Ale wkurzę się jak wyników
nie będzie jutro - miały być na początku tygodnia!

Czyli w piątek/sobotę - CD Projekt ma własną definicję "początku tygodnia" i wszystkich innych terminów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować