Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 15:57, art73 napisał:

A propos rozmowy z CDP - na jej początku moja rozmówczyni odsyłała mnie do wątku na tym
forum, twierdząc, że tu znajdę wszystkie informacje na temat nagród - cóż za kompetencje.

Raczej kompromitacja. Coś czuję że i ja będę musiał zadzwonić. Ciekawe co mi powiedzą, brakło już smyczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na Heroes of Might and Magic V Dzikie hordy i mass Effect.
Ludzie na tym forum mówili już, że z Mass Effect są problemy i często nie dochodzą (bez głupich skojarzeń), wiec jeśli po tylu tygodniach czekania przyjdzie mi sam Heroes to mnie szlag trafi :|

Niby wysyłka gier została zakończona 2 tygodnie temu, to co jest z tymi grami?
Napiszę meila do CDP - jeśli oleją to zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, widać, że nie ma sobie tym głowy co zawracać bo kart pewnie wcale nie zobaczymy...

Dnia 11.02.2009 o 15:57, art73 napisał:

A propos rozmowy z CDP - na jej początku moja rozmówczyni odsyłała mnie do wątku na tym
forum, twierdząc, że tu znajdę wszystkie informacje na temat nagród - cóż za kompetencje.


Poniekąd ma rację, gdyby coś się ruszyło to ktoś z CDP napisałby, że karty są i zaczynają je rozsyłać.
Skoro nie tylko ja nie dostałem Mass Effect to może to oznaczać, że gry wcale nie wysłali albo wysyłali losowo - i ja się w grupie "szczęśliwców" nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:59, Arclight napisał:

Dzięki za info, widać, że nie ma sobie tym głowy co zawracać bo kart pewnie wcale nie
zobaczymy...

> A propos rozmowy z CDP - na jej początku moja rozmówczyni odsyłała mnie do wątku
na tym
> forum, twierdząc, że tu znajdę wszystkie informacje na temat nagród - cóż za kompetencje.


Poniekąd ma rację, gdyby coś się ruszyło to ktoś z CDP napisałby, że karty są i zaczynają
je rozsyłać.
Skoro nie tylko ja nie dostałem Mass Effect to może to oznaczać, że gry wcale nie wysłali
albo wysyłali losowo - i ja się w grupie "szczęśliwców" nie znalazłem.


E, Mass effecty rozsyłali bo dostałem zgodnie z rozpiską nagród które wygrałem, dwa egzemplarze Mass Effecta także rozsyłali te ten tytuł....przynajmniej mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:31, niunkaaaa napisał:

E, Mass effecty rozsyłali bo dostałem zgodnie z rozpiską nagród które wygrałem, dwa egzemplarze
Mass Effecta także rozsyłali te ten tytuł....przynajmniej mi:)


To, że niektórzy dostali to wiem, ale to jedyny tytuł który nie dotarł do takiej ilości osób.
Być może jednak te osoby które napisały w tym temacie o braku tej gry to jedyne przypadki nie dotarcia gry...
No nie wiem, skoro do Ciebie doszło to do mnie tym bardziej powinno.
Pozostaje czekać, choć zaczynam już mocno wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napiszcie do nich maila czy napewno potwierdziliscie adres itp. ja wczoraj napisałem i troche się uspokoiłem bo myślałem że zapomniałem potwierdzić, a teraz wiem że to "wina" poczty. Może kilku z was nie potwierdziło adresu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie ma,

gwoli dorzucenia kamyczka do piramidy informacji na temat tegoż konkursu:

paczkę z bezprzewodową klawiaturą+mysz TRUST, Mass Effect''em i Heroes V Dzikie Hordy otrzymałem już prawie 4 tygodnie temu, więc z tego co czytam należę do grona naprawdę niezłych szczęśliwców:)

Szkoda że z tymi kartami jest aż tak wielki problem, ale nie wpadam z tego powodu w jakąś epileptyczną złość, gdyż jakby nie było, to był konkurs w którym za napisanie kilku zdań wygrywało się całkiem niezłe nagrody, z których 3/4 już do mnie dotarło. gdybym był klientem, który dokonał zakupu i czekał już 2 miesiąc na przesyłkę, wtedy prawdopodobnie wydzieliłbym więcej adrenaliny niż Stentham w filmie o tym samym tytule. A jako że to tylko wygrana w konkursie, w którym uczestnictwo zajęło mi jakieś 5 min na wymyślenie 4 haseł, więc wolę żyć w psychicznym zdrowiu i podchodzić do tego z jamajskim spokojem. Jak karta dojdzie, to dojdzie;))

Klawiatury używam, gier jeszcze nawet nie rozpakowałem, bycie dorosłym, zabieganym człowiekiem czasami naprawdę ssie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:56, Azaroth666 napisał:

Sie ma,

gwoli dorzucenia kamyczka do piramidy informacji na temat tegoż konkursu:

paczkę z bezprzewodową klawiaturą+mysz TRUST, Mass Effect''em i Heroes V Dzikie Hordy
otrzymałem już prawie 4 tygodnie temu, więc z tego co czytam należę do grona naprawdę
niezłych szczęśliwców:)

Szkoda że z tymi kartami jest aż tak wielki problem, ale nie wpadam z tego powodu w jakąś
epileptyczną złość, gdyż jakby nie było, to był konkurs w którym za napisanie kilku
zdań wygrywało się całkiem niezłe nagrody, z których 3/4 już do mnie dotarło. gdybym
był klientem, który dokonał zakupu i czekał już 2 miesiąc na przesyłkę, wtedy prawdopodobnie
wydzieliłbym więcej adrenaliny niż Stentham w filmie o tym samym tytule. A jako że to
tylko wygrana w konkursie, w którym uczestnictwo zajęło mi jakieś 5 min na wymyślenie
4 haseł, więc wolę żyć w psychicznym zdrowiu i podchodzić do tego z jamajskim spokojem.
Jak karta dojdzie, to dojdzie;))

Klawiatury używam, gier jeszcze nawet nie rozpakowałem, bycie dorosłym, zabieganym człowiekiem
czasami naprawdę ssie;/


Pozdrawiam Azaroth666 !
Chciałbym mieć Twój jamajski spokój i to w rytmie reggae.
Nie chodzi tyle o opóźnienia w otrzymaniu nagród ,co o podejście do człowieka - to w końcu trochę przykre, jak ktoś traktuje cie lekceważąco. Ale Masz rację - zdrowie psychiczne jest ważniejsze.
W sumie można się obejść i bez tych kart. Czas zakończyć wątek w tym temacie.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników tego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja się nie dziwie, że ludzie się denerwują. Ja wygrałam DMC i gadżet, a żadnej z nagród nawet nie powąchałam. Z kartami to już przesada, bo naprawdę to już lepsze nagrody. Czasami się zastanawiam, czy komputer do głównego zwycięzcy doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ja widze ze mam wielkie szczęście ze wszystkie 11 nagród od mnie dotarło (gry, kamerka, zestaw bezprzew, słuchafony 5.1 itp:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga - koniec oczekiwania - w dniu wczorajszym karty graficzne zostały rozesłane do zwycięzców - kurier powinien się zjawić u nich przed końcem tygodnia.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich zainteresowanych za to olbrzymie opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi, którym nie doszły jeszcze paczki z grami (czyli m.in. mnie)?

Czekam już baaaardzo długo i paczki jeszcze nie ma. Przepadło, czy jak?

PS: Nieśmiertelne pytanie - czy jest ktoś na tym forum, kto jeszcze nie dostał paczki z grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 08:48, Ancient Lord napisał:

A co z tymi, którym nie doszły jeszcze paczki z grami (czyli m.in. mnie)?

Czekam już baaaardzo długo i paczki jeszcze nie ma. Przepadło, czy jak?

PS: Nieśmiertelne pytanie - czy jest ktoś na tym forum, kto jeszcze nie dostał paczki
z grami?


Tu niestety niewiele możemy zdziałać - informujemy pocztę polską o zaginionych przesyłkach i czekamy na ich odpowiedź. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że wszystkie paczki zostały przez nas wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 08:48, Ancient Lord napisał:

/.../


Nie mogłem już edytować :|

Nie wytrzymałem (jestem człowiekiem energicznym i w gorącej wodzie kąpanym) i wysłałem email z pytaniem co się dzieje z tymi paczkami.Najbardziej bym się wkurzył, jakby się okazało, że to na poczcie zakosili.

A gdyby mi paczka przyszła, a nei było by Mass Effecta to... (chyba wielu z was zna problem z nie dochodzącymi - bez skojarzeń - egzemplarzami gry Mass Effect).

@up - Paweł Książek
ahem,a kiedy zakończyliście wysyłkę paczek z grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 08:59, Ancient Lord napisał:

A gdyby mi paczka przyszła, a nei było by Mass Effecta to... (chyba wielu z was zna problem
z nie dochodzącymi - bez skojarzeń - egzemplarzami gry Mass Effect).

@up - Paweł Książek
ahem,a kiedy zakończyliście wysyłkę paczek z grami?


wszystkich poza kartami graficznymi - w styczniu - w pierwszej połowie.
co do mass effectów...mam tu pewną swoją teorię czemu to akurat one najczęściej giną - jest to gra w największym pudełku z tych które wysyłamy i obawiam się że niestety zwraca na siebie uwagę bardziej niż pozostałe.
Dla nas wysłanie Mass Effecta czy innego tytułu nie stanowi większej różnicy - więc podejrzenia o jakichś spisek są mocno chybione...co nie zmienia faktu, że przesyłek z tą grą nam naginęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 09:04, Paweł Książek napisał:

wszystkich poza kartami graficznymi - w styczniu - w pierwszej połowie.

Kurde, to mam z lekka przerąbane. Jeszcze u mnie nic (mieszkam w Krakowie).

Dnia 18.02.2009 o 09:04, Paweł Książek napisał:

Dla nas wysłanie Mass Effecta czy innego tytułu nie stanowi większej różnicy - więc podejrzenia
o jakichś spisek są mocno chybione...co nie zmienia faktu, że przesyłek z tą grą nam
naginęło.

A tak z ciekawości - rozwiązuje sięto jakoś? Macie za to jakąś rekompensatę, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 09:16, Ancient Lord napisał:

A tak z ciekawości - rozwiązuje sięto jakoś? Macie za to jakąś rekompensatę, czy jak?


Przy takiej ilości przesyłek - nie byliśmy w stanie wysyłać tego kurierem niestety (koszt zabójczy) - więc byliśmy skazani na pocztę.
Jak się współpracuje z pocztą w temacie zaginionych przesyłek? Nie odpowiem bo zostanę zablokowany przez moderatora...
Poprawnie politycznie odpowiem - czuć że monopol na rynku pocztowym trwa w najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadacie zapewne kluczy rejestracji elektronicznej z wysyłanych gier, szkoda, w ten sposób można by chyba namierzyć osoby, które "sprywatyzowały" gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować