Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 10:24, Zagul napisał:

Albo w ogóle nie doszło.


No to w sumie nie jestem w stanie zlokalizować ani stwierdzić co się stało z przesyłką. Nie ma to jak nasza ukochana poczta polska.-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przesyłka z Radeonem 4670 + 1GB pendrive Kingstone''a dotarła w środę:) Tak więc wszystkie nagrody dotarły w terminie nieco późniejszym, ale jakoś za bardzo opóźnieniami się nie przejąłem gwoli zachowania zdrowia psychicznego, dzieki czemu święta miałem już 3 razy w tym roku:D

Pozdrowienia dla ekipy CD projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:26, Enqore napisał:

a czy są jakieś nadzieje że paczki zostaną ponownie wysłane jesli zaginęły na poczcie??

W cuda to ja wierzę, ale raczej nie takie... ;P, pula nagród była dokładnie określona, a teraz rozsyałć wszystkim jeszcze raz to co przepadło przez poczte to by CDprojekt miał straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Proszę o kontakt wszystkich, którym CD Projekt odmówił przekazania nagród pod pozorem nieprzekazania danych adresowych w terminie. !!!!
Zamierzam skierować sprawę do sądu, gdyż jest to typowa zmiana warunków umowy w trakcie jej trwania. Regulamin milczy na temat takiego wymogu, który to wymóg pojawił się dopiero wraz z wynikami konkursu. A do tych wyników dotarłem dopiero wczoraj, po intensywnych poszukiwaniach.

Mam aktywne konto na gram.pl, którego posiadanie było warunkiem przystąpienia do konkursu, zarejestrowane ponad 100 gier i nie jestem anonimowy! Wszelkie dane potrzebne do wysyłki CD Projekt miał w swoim posiadaniu. To zwykły wykręt, aby nie wywiązać się z umowy - zwłaszcza że termin na dosłanie adresu był wyjątkowo krótki i wypadał w okresie świątecznym.

Jakoś przy poprzednim dużym konkursie Extra Klasyki nie było problemów z poinformowaniem zwycięzców na maila!

Jednocześnie oświadczam, że cofam zgodę na wykorzystanie moich prac nadesłanych na konkurs w jakikolwiek sposób przez CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 11:08, Vehabir napisał:

> a czy są jakieś nadzieje że paczki zostaną ponownie wysłane jesli zaginęły na poczcie??

W cuda to ja wierzę, ale raczej nie takie... ;P, pula nagród była dokładnie określona,
a teraz rozsyałć wszystkim jeszcze raz to co przepadło przez poczte to by CDprojekt miał
straty.

Myślę że tak dużo tego nie ma. A to nie jest nasza wina że przesyłka zaginęła. a Cd projekt to nie jest jakiś "warzywniak" albo prywatna osoba że miał by ogromne straty przez wysłanie tego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się informacja z oficjalnym stanowiskiem organizatorów konkursu. Nie jest to jak widać przypadek jeden lub dwa, tylko trochę większa liczba "szczęśliwych laureatów".

Czy Pan Paweł Książek mógłby skomentować tą sytuację? Ewentualnie zmobilizować kogoś obsługującego maila CD Projektu, do odpisywania na zapytania?


Poza tym, dość zastanawiająca jest sytuacja, że większość brakujących przesyłek (przynajmniej kilka tygodni temu) związana jest z grą Mass Effect. Może to tak naprawdę nie jest przypadek... Ja w każdym razie, czekam na przesyłkę z taką właśnie zawartością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: gram.pl gra na zwłoke, a jak przyjdzie co do czego to powiedzą, że nagrody zostały wysłane. A tak apro po: chyba ci którzy wygrali radeony powinni dostać model 4850 a nie 47** (niepamiętam jaki model konkretnie).

edit// aha czyli model został niesprecyzowany. Czyli że wam mogli równie dobrze wysłać radeona 2*** i byście tez wygrali kartę graficzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursem Efekt Serii zajmuje się CDP, nie gram.pl.

Ja dodam, że myszka została wymieniona na tą którą powinienem dostać. Więc jeżeli ktoś twierdzi, że pracownicy CDP mają już w głębokim poważaniu konkurs to są w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:52, Puszek92 napisał:

powiem tak: gram.pl gra na zwłoke, a jak przyjdzie co do czego to powiedzą, że nagrody
zostały wysłane. A tak apro po: chyba ci którzy wygrali radeony powinni dostać model
4850 a nie 47** (niepamiętam jaki model konkretnie).

edit// aha czyli model został niesprecyzowany. Czyli że wam mogli równie dobrze wysłać
radeona 2*** i byście tez wygrali kartę graficzną...

wiesz dostałbyś kartę graficzną firmy Shappire :), ale że tak zadam byś narzekał na to że wygrałeś, kurcze to już ludzi się nie poznaje nie dość że wygrywają to jeszcze potem narzekają, i tak nie wysyłali najgorszych kart, tylko takie jakie im sponsor przysłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam osoby wzpowiadajace się na temat regulaminu konkursu, którego na oczy nie widziały. Odpowiednie cytaty:

"CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności, w sytuacji, gdy konkurs zostanie skrócony, anulowany lub jego warunki zmienione. Żadne roszczenia będące następstwem ww. zdarzeń nie będą przez CD Projekt uznane."

"CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności za szkody materialne, utrudnienia bądź niemożliwość otrzymania nagrody gwarantowanej."

"Żadne roszczenia będące następstwem ww. zdarzeń nie będą przez CD Projekt uznane. Udział uczestnika oznacza jego zgodę na warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem mającym wiążącą moc prawną w zakresie realizacji konkursu."

Podkreśliłem ciekawsze fragmenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:58, Mistic napisał:

Konkursem Efekt Serii zajmuje się CDP, nie gram.pl.

Ja dodam, że myszka została wymieniona na tą którą powinienem dostać. Więc jeżeli ktoś
twierdzi, że pracownicy CDP mają już w głębokim poważaniu konkurs to są w błędzie.



a to najmocniej przepraszam.

Dnia 24.02.2009 o 21:58, Mistic napisał:

powiem tak: gram.pl gra na zwłoke, a jak przyjdzie co do czego to powiedzą, że nagrody
zostały wysłane. A tak apro po: chyba ci którzy wygrali radeony powinni dostać model
4850 a nie 47** (niepamiętam jaki model konkretnie).

>

Dnia 24.02.2009 o 21:58, Mistic napisał:

edit// aha czyli model został niesprecyzowany. Czyli że wam mogli równie dobrze wysłać
radeona 2*** i byście tez wygrali kartę graficzną...


>wiesz dostałbyś kartę graficzną firmy Shappire :), ale że tak zadam byś narzekał na to że wygrałeś, kurcze to >już ludzi się nie poznaje nie dość że wygrywają to jeszcze potem narzekają, i tak nie wysyłali najgorszych kart, >tylko takie jakie im sponsor przysłał :)

no taa. Całe szczęście mam radka 4850 shappire ;) więc powodów do narzekania niemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy mają pretensję do poczty: to nie jest tak, że CDP nadaje paczki i wioo - niech się dzieje co chce. Dziwnym trafem też pracuję w firmie, która wysyła nagrody i wiem, że praktykuje się wysyłanie paczek za potwierdzeniem nadania. Czyli do każdej paczki CDP powinien mieć blankiecik, że taka paczka wyszła z firmy.

Fajnie by było jednak usłyszeć stanowisko fundatora nagród w tej sprawie. Wystarczyłoby stwierdzenie: "Tak, wysłaliśmy wszystkie nagrody" albo "Nie, nie wyszły jeszcze wszystkie nagrody". Przynajmniej będę wiedział, czy mogę jeszcze na coś czekać. W końcu, żadne z nas nie umrze jeśli nie dostanie nagrody - ale zaufanie do gram.pl i CDP nadszarpnięte zostanie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat niestety umiera... czy ktoś z oczekujących otrzymał choćby odpowiedź z CDP na temat przesyłek? bo samych paczek to już chyba się nie doczekamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:59, grzehuPL napisał:

temat niestety umiera... czy ktoś z oczekujących otrzymał choćby odpowiedź z CDP na temat
przesyłek? bo samych paczek to już chyba się nie doczekamy :/


No nie doczekamy się :(
Szkoda, liczyłem na Mass Effect i Heroes V: Dzikie Hordy - a czy jest jakaś możliwość, że CDP kopsnie nam jeszcze raz te paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:13, Ancient Lord napisał:

> temat niestety umiera... czy ktoś z oczekujących otrzymał choćby odpowiedź z CDP
na temat
> przesyłek? bo samych paczek to już chyba się nie doczekamy :/

No nie doczekamy się :(
Szkoda, liczyłem na Mass Effect i Heroes V: Dzikie Hordy - a czy jest jakaś możliwość,
że CDP kopsnie nam jeszcze raz te paczki?

Nie no grami to oni raczej nie szastają, ale też bym się domagał :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:00, Zagul napisał:

Nie no grami to oni raczej nie szastają, ale też bym się domagał :0


A w ogole jest sens się pluć o ponowsne wysłanie tych gier?

No i w końcu mogą opierdzielić pocztę, po poczta nie ma mojego podpisu, że dostałem paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zostaliśmy sami... "najwięksi pechowcy" wśród "szczęśliwców". Jeśli cd projekt walczy o dobry wizerunek firmy to powinien wysłać te gry albo chociaż zgłosić na pocztę zaginięcie paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować