Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2009 o 16:51, HunterO7 napisał:

Nie wiem, nie bywam na takich forach.

Po czym poznałeś? Nigdy nie szukałeś na forach informacji o sprzęcie komputerowym, AV, grach, filmach na dvd?
To właśnie nazywam forami "branżowymi".

Dnia 05.03.2009 o 16:51, HunterO7 napisał:

> gratuluję. A jak się konkretnie dowiedziałeś o wygranej?
Śledziłem ten temat oraz w miarę regularnie sprawdzałem zakładkę "Konkursy".


Zapewne jako licealista masz na to sporo czasu. Jednak to nie był konkurs wyłącznie dla uczącej się młodzieży. Nie każdy może spędzać na gram.pl cały dzień...
Podam taki przykład, jaki zaobserwowałem przypadkiem wczoraj.
Za każdym razem wchodząc na gram.pl czytam wszystkie newsy. Zaglądałem przedwczoraj - nic. Zajrzałem wczoraj koło południa - jest news o zakończeniu jakiegoś konkursu. Zajrzałem wczoraj drugi raz, żeby odpisać na Twojego posta - news już zniknął! Trafił do archiwum? Nie wiem, kiedy się pojawił, ale wygląda na to, że musiałbym się wstrzelić idealnie w kilkugodzinne okienko, żeby go przeczytać. Nie wystarczy czytać newsów ze strony głównej co 24 godziny. Czy to normalne? Nie znam regulaminu tamtego konkursu, może takie były ustalenia. Ale jeśli tak samo przemknęła przez newsy informacja o wynikach Efektu Serii, to już wiem, dlaczego się na nią nie natknąłem...

Dnia 05.03.2009 o 16:51, HunterO7 napisał:

Nic w tej sprawie nie jest moim problemem, zgodzisz się chyba ?


Toteż dziwię się, dlaczego usiłujesz mnie pouczać czy przekonywać...

Dnia 05.03.2009 o 16:51, HunterO7 napisał:


> p.s. jeśli faktycznie masz tyle lat, jak to podajesz na swoim gramsajcie, to masz
zdumiewająco
> bogate doświadczenie życiowe jak na swój wiek...

Doświadczenie życiowe w moim odczuciu jest jak najbardziej adekwatne do wieku. Co w nim
jest zdumiewającego ? Jestem zwyczajnym licelistą :)


Też kiedyś byłem licealistą i nie pamiętam, aby ktokolwiek z moich rówieśników w tamtym czasie mógł się tak autorytatywnie wypowiadać, co można, a czego nie można udowodnić w sądzie... No ale wtedy nie było Sędzi Anny Wesołowskiej w TVN...

na marginesie: dostałem dodatkowy (może decydujący?) argument na swoją korzyść. Z najmniej oczekiwanego miejsca...

Jak to pisał PK z CDP w tym wątku?
"ale tak naprawdę najważniejsze pozostaje, aby wszyscy zwycięzcy dostali w końcu swoje nagrody :)"
zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:


Jak to pisał PK z CDP w tym wątku?
"ale tak naprawdę najważniejsze pozostaje, aby wszyscy zwycięzcy dostali w końcu swoje
nagrody :)"
zobaczymy...


hmmm. wszyscy... he spoko nawet niektórzy (w tym ja)ci co potwierdzili dane nie dostali nagród :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:

Za każdym razem wchodząc na gram.pl czytam wszystkie newsy. Zaglądałem przedwczoraj -
nic. Zajrzałem wczoraj koło południa - jest news o zakończeniu jakiegoś konkursu. Zajrzałem
wczoraj drugi raz, żeby odpisać na Twojego posta - news już zniknął! Trafił do archiwum?


Wystarczy kliknąć "wszystkie z dzisiaj" lub "więcej informacji" pod newsami, by czytać newsy z poprzednich dni. Newsy same z siebie nie znikają, konkursowy ze środy też jest.
http://www.gram.pl/newsroom.asp?start=2009,03,02&offset=2&d_set=2009,03,05&m=week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:

Zapewne jako licealista masz na to sporo czasu. Jednak to nie był konkurs wyłącznie dla
uczącej się młodzieży. Nie każdy może spędzać na gram.pl cały dzień...

Bynajmniej. Jeśli chce się mieć w liceum dobre wyniki, trzeba poświęcić sporo czasu. Popatrz sobie na średnią wieku osób na tym portalu. Nikt nie będzie ustalał zasad konkursu specjalnie pod osoby, które nie należą do docelowej grupy konsumentów. Jak nie masz czasu, to twoja wina/zasługa, a nie CDP.
"CD Projekt nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości udziału w konkursie wynikający z winy leżącej po stronie uczestnika."

Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:

Podam taki przykład, jaki zaobserwowałem przypadkiem wczoraj.
Za każdym razem wchodząc na gram.pl czytam wszystkie newsy. Zaglądałem przedwczoraj -
nic. Zajrzałem wczoraj koło południa - jest news o zakończeniu jakiegoś konkursu. Zajrzałem
wczoraj drugi raz, żeby odpisać na Twojego posta - news już zniknął! Trafił do archiwum?
Nie wiem, kiedy się pojawił, ale wygląda na to, że musiałbym się wstrzelić idealnie w
kilkugodzinne okienko, żeby go przeczytać. Nie wystarczy czytać newsów ze strony głównej
co 24 godziny. Czy to normalne? Nie znam regulaminu tamtego konkursu, może takie były
ustalenia. Ale jeśli tak samo przemknęła przez newsy informacja o wynikach Efektu Serii,
to już wiem, dlaczego się na nią nie natknąłem...


To ty chcesz z newsów dowiedzieć się o wynikach konkursu ? Od tego jest zakładka "konkursy". Jest ona tuż obok zakładki "forum", a tą potrafiłeś znaleźć :)

Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:

Toteż dziwię się, dlaczego usiłujesz mnie pouczać czy przekonywać...


Zawsze ludzi staram się przekonać do swoich racji, taka moja przywara :)

Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:

Też kiedyś byłem licealistą i nie pamiętam, aby ktokolwiek z moich rówieśników w tamtym
czasie mógł się tak autorytatywnie wypowiadać, co można, a czego nie można udowodnić
w sądzie... No ale wtedy nie było Sędzi Anny Wesołowskiej w TVN...


Niepotrzebna zgryźliwość. Pod koniec liceum jest się pełonoletnim i trzeba być świadomym swoich praw i obowiązków jako obywatela RP.

Dnia 06.03.2009 o 14:02, he napisał:

na marginesie: dostałem dodatkowy (może decydujący?) argument na swoją korzyść. Z najmniej
oczekiwanego miejsca...
Jak to pisał PK z CDP w tym wątku?
"ale tak naprawdę najważniejsze pozostaje, aby wszyscy zwycięzcy dostali w końcu swoje
nagrody :)"
zobaczymy...

Do potencjalnego wyroku sądu ta dyskusja nie ma głębszego sensu, dlatego proponuję ją zakończyć lub odroczyć do wyroku w tej sprawie. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesować się o nagrody... wydać na sprawe z 3k + adwokat a wygrać nagrody za niecałe 500 czy 600zeta... jak dla mnie bezsensu. Mój kumpel podziękował już panom z efektu serii za taką nagrodę. A że CDP nie nadzoruję konkursu, i przez to traci klientów to już ich sprawa ;]. Zresztą nie moje życie, nie mój portal, nie moi klienci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 16:03, Enqore napisał:

no i jak tam z tymi nagrodami?? doszły już do tych co jeszcze ich nie mają?? :) ja dalej
czekam xD

Jeszcze czekasz na nagrody...? Niestety, już ich chyba nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:33, lama123 napisał:

Poczułem się całkowicie olany, dziękuję za ZERO zainteresowania ze strony CDP, pełen
profesjonalizm!

masz racje ZERO zainteresowania. i skąd mamy wiedzieć czy gry zostały w ogóle wysłane :/ Może teraz pan X sobie gra wesoły w moje gry i śmieje sie z naszej głupoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kiedy ten konkurs był rozstrzygnięty..? To chyba najbardzeiej problematyczny konkurs w dziejach gram.pl, temat ciągle na wierzchu O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma nadzieje że otrzyma zaległe nagrody? Ja straciłem nadzieję całkowicie...

Jako że tutaj wręcz niemożliwym jest otrzymanie jakiejkolwiek informacji na ten temat, oraz pomimo upływu trzech tygodni od próby dowiedzenia się czegokolwiek poprzez maila, postanowiłem zadzwonić do CDPL i osobiście zapytać jakie są powody braku otrzymania nagród. Jako że żaden z numerów wewnętrznych czytanych przez automat nie odpowiadał problemowi z nagrodami, połączyłem się z recepcjonistką. Po wyjaśnieniu w jakiej sprawie dzwonię, Pani wyraźnie się zirytowała i nie miała ochoty kontynuować rozmowy na ten temat. Wnioskować można by, że więcej dociekliwych "szczęśliwych zwycięzców" szukało tam informacji. Pani Poinformowała mnie że osoby odpowiedzialnej za konkurs (rozsyłanie nagród?) obecnie nie ma, i będzie za kilka dni. Prosiła o wysłanie maila do niej, z opisaniem problemu i wszelkimi potrzebnymi danymi, z obietnicą że zajmie się tą sprawą. Po tonie głosu domyślić się można było, że jedynym miejscem do jakiego trafi mój mail będzie folder o nazwie Kosz w jej skrzynce pocztowej. Wydaje się że trafnie oceniłem jej chęć zaangażowania w sprawę, ponieważ do dziś brak jakiejkolwiek informacji.

Jeżeli wspomniana Pani recepcjonistka śledzi ten temat, jest słowna a także wywiązuje się ze swoich obowiązków (przekazując mój - a pewnie i wielu innych "zwycięzców" problem, do osoby kompetentnej w tej sprawie), to gorąco ją przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:07, Budo napisał:


Kiedy ten konkurs był rozstrzygnięty..? To chyba najbardzeiej problematyczny konkurs
w dziejach gram.pl, temat ciągle na wierzchu O_O


W sumie trudno się dziwić. Rozesłać 1000 nagród w krótkim czasie, to nie jest takie proste. A biorąc pod uwagę polskie realia, pewnie paczki wysyłała 1 osoba :) Doliczając do tego jeszcze:
- pocztę polską
- błędy w adresach
- zły sposób wysłania adresów
- spóźnienie z podaniem danych
- inne ludzkie błędy...

Ja się cieszę, że ja swoją paczkę dostałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:43, grzehuPL napisał:

Ktoś jeszcze ma nadzieje że otrzyma zaległe nagrody? Ja straciłem nadzieję całkowicie...


Jako że tutaj wręcz niemożliwym jest otrzymanie jakiejkolwiek informacji na ten temat,
oraz pomimo upływu trzech tygodni od próby dowiedzenia się czegokolwiek poprzez maila,
postanowiłem zadzwonić do CDPL i osobiście zapytać jakie są powody braku otrzymania nagród.
Jako że żaden z numerów wewnętrznych czytanych przez automat nie odpowiadał problemowi
z nagrodami, połączyłem się z recepcjonistką. Po wyjaśnieniu w jakiej sprawie dzwonię,
Pani wyraźnie się zirytowała i nie miała ochoty kontynuować rozmowy na ten temat. Wnioskować
można by, że więcej dociekliwych "szczęśliwych zwycięzców" szukało tam informacji. Pani
Poinformowała mnie że osoby odpowiedzialnej za konkurs (rozsyłanie nagród?) obecnie nie
ma, i będzie za kilka dni. Prosiła o wysłanie maila do niej, z opisaniem problemu i wszelkimi
potrzebnymi danymi, z obietnicą że zajmie się tą sprawą. Po tonie głosu domyślić się
można było, że jedynym miejscem do jakiego trafi mój mail będzie folder o nazwie Kosz
w jej skrzynce pocztowej. Wydaje się że trafnie oceniłem jej chęć zaangażowania w sprawę,
ponieważ do dziś brak jakiejkolwiek informacji.

Jeżeli wspomniana Pani recepcjonistka śledzi ten temat, jest słowna a także wywiązuje
się ze swoich obowiązków (przekazując mój - a pewnie i wielu innych "zwycięzców" problem,
do osoby kompetentnej w tej sprawie), to gorąco ją przepraszam :)

mówiłem totalne OLANIE
grzechu a podała ci e-mail na który masz "opisać problem" ?? jak masz to podaj to ja tez "opisze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... niektórzy się irytują, że ten temat jeszcze istnieje. Ale co zrobić, jak od ponad trzech miesięcy wracam do domu, pytając : Przyszła może PACZKA??. No wiem, że już jej nie dostanę. Nie dostałam ani jednej nagrody. Kiedyś z pocztą był problem, z konkursami i paaczkami nie było. To poprostu zaniedbanie ze strony CDP. I wszystko byłoby okey, gdyby się jakoś wytłumaczyli. Dwa tygodnie temu wysłałam do nich emaila. Email zwrotny to (ten automatyczny) (...) jeżeli sprawa będzie wymagać dłuższego rozstrzygnięcia, to zostaniesz o tym poinformowany. Tia... Nic nie dostałam z powrotem. Nawet powiadomienia, że sprawa wymaga dłuższego rozstrzygnięcia. Leję na taki konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 18:32, marlen230 napisał:

Tiaa... niektórzy się irytują, że ten temat jeszcze istnieje. Ale co zrobić, jak od ponad
trzech miesięcy wracam do domu, pytając : Przyszła może PACZKA??. No wiem, że już jej
nie dostanę. Nie dostałam ani jednej nagrody. Kiedyś z pocztą był problem, z konkursami
i paaczkami nie było. To poprostu zaniedbanie ze strony CDP. I wszystko byłoby okey,
gdyby się jakoś wytłumaczyli. Dwa tygodnie temu wysłałam do nich emaila. Email zwrotny
to (ten automatyczny) (...) jeżeli sprawa będzie wymagać dłuższego rozstrzygnięcia, to
zostaniesz o tym poinformowany. Tia... Nic nie dostałam z powrotem. Nawet powiadomienia,
że sprawa wymaga dłuższego rozstrzygnięcia. Leję na taki konkurs.

całkowicie się z tobą zgadzam :( a na jaki e-mail piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować