Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Widzę, że wszyscy się cieszą, że już otrzymali nagrody, a u mnie na razie ani widu ani słychu. Dziwne, bo wysyłka ponoć już dobre kilka tygodni trwa, a tu ferie się zaczynają i gier jak nie było, tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:40, Rogalczan napisał:

Widzę, że wszyscy się cieszą, że już otrzymali nagrody, a u mnie na razie ani widu ani
słychu. Dziwne, bo wysyłka ponoć już dobre kilka tygodni trwa, a tu ferie się zaczynają
i gier jak nie było, tak nie ma...


nie przejmuj się, do kumpla też nic nie doszło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko przyszło (jeszcze jeden gadżet z gry, 2 gry+1 którą mają dosłać bo zapomnieli dać):)
A co przyszło (6 gier i akcesoria do kompa) to już prawie wsio sprzedane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:40, Rogalczan napisał:

Widzę, że wszyscy się cieszą, że już otrzymali nagrody, a u mnie na razie ani widu ani
słychu. Dziwne, bo wysyłka ponoć już dobre kilka tygodni trwa, a tu ferie się zaczynają
i gier jak nie było, tak nie ma...


Nie martw się, do mnie też jeszcze NIC nie przyszło.
uuu 666 powiało chłodem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:14, niunkaaaa napisał:

Prawie wszystko przyszło (jeszcze jeden gadżet z gry, 2 gry+1 którą mają dosłać bo zapomnieli
dać):)
A co przyszło (6 gier i akcesoria do kompa) to już prawie wsio sprzedane:)


Nowa strona w temacie to trzeba powtórzyć ten sam tekst. Ile razy jeszcze to samo napiszesz ? Już to wszyscy wiedzą, daj sobie na luz odpal jakąś grę, która przyszła lub wyjdź z dziewczyną do kina. Przestań majaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:03, Flagun napisał:

Nowa strona w temacie to trzeba powtórzyć ten sam tekst. Ile razy jeszcze to samo napiszesz
? Już to wszyscy wiedzą, daj sobie na luz odpal jakąś grę, która przyszła lub wyjdź z
dziewczyną do kina. Przestań majaczyć.


Zgadzam się :P. No przecież ile można, zwłaszcza w tym wieku, myślałem, że ludzie są nieco poważniejsi, ale chyba myślenie to moja słabsza strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes do mnie przyszli :) Kilka dni temu, ale.. Czy CD-Projekt nie słyszał o czymś takim jak koperta bąbelkowa. Gra została wysłana w zwykłej kopercie. Padał deszcz i była dziura. Jescze trochę a gra by wypadła i bym dostał samą kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:14, niunkaaaa napisał:

Prawie wszystko przyszło (jeszcze jeden gadżet z gry, 2 gry+1 którą mają dosłać bo zapomnieli
dać):)
A co przyszło (6 gier i akcesoria do kompa) to już prawie wsio sprzedane:)

IMO bezsensu, nie powinno się sprzedawać wygranych gier. Jeśli już Ci nie pasują to powinnaś je komuś oddać za free. Naprzykład mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, a do mnie wysyłka była kurierem, nie wiem może dla tego ze była tam również myszka, wszystko ładnie stan idealny, a gadżet to portfel PES 2009 - skąd oni takie gadżety biorą, ale nie powiem nie jest zły, szkoda tylko ze nie ze skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałem paczkę. Do mnie przyszła pocztą. A w paczce oprócz Mass Effect (to mam, pewnie sprzedam), biała koszulka z logiem PES 2009, szkoda tylko że rozmiar L. Trochę zbyt mała, ale na jakieś treningi może się przydać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować