Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 10:35, Volvox napisał:

> Mam na sprzedaż/wymianę 2 gry z tego konkursu: Space Siege i to Heroes V Dzikie
Hordy
> i z innego konkursu jeszcze MotoGp 08.

A ja przypominam, ze Forum to nie tablica ogloszen.


Spokojnie. Wojman już mnie upomniał i więcej tego typu rzeczy nie umieszczam na tym forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:52, Magwisienka napisał:

>/.../
Myślę, że nie ma co kontynuować tej dyskusji ;)
Jakby nie było, CDP ma problem, że nagród nie ma i doskonale rozumiem tych, którzy na
karty nadal czekają.

A ja uważam, że wprost przeciwnie jest sens podejmować tę dyskusję i nie rozumiem dlaczego uparcie twierdzisz, że CDP nie ponosi żadnej winy.Czyżby Twoja obrona CDP wynikała z tego, że przyznano Ci tytuł Gramowicza Roku? Twój niesamowicie merytoryczny argument: " Szczerze wątpię, by wystawiali coś, czego nie załatwili" , który powtarzasz jak mała dziewczynka całkowicie mija się z prawdą - jak widzisz nagród jak nie było tak nie ma.
Nie wyobrażam sobie jak duża, wiodąca w kraju w swojej branży firma może być tak przygotowana do konkursu. A zauważ, jak organizator podchodzi do wyżej poruszanego tematu, jego odpowiedzi są albo zerowe, albo co jakiś czas pojawiają się kolejne obiecanki cacanki.Czy aż tak zależy mu na zapewnieniu prawidłowego zakończenia konkursu. Przecież gdy naprzeciwko siebie stoją dwie jakby nie było dwie uznane firmy, to wystarczy aby ktoś z wyższego stanowiska , załóżmy Pan X z CDPROJEKT z Panem Y z Shappire, porozmawiał zwyczajnie po ludzku przez telefon - i sprawa załatwiona. Wystarczy odrobina dobrej woli.Chyba, że to takie TRUDNE lub takich działań po prostu nie było. A chodzi tu raptem o sumę o wartości ok. 2500 zł. co dla takich rekinów finansowych jest pestką.
A teraz przykład, że jeśli się chce to można: Jestem zwykłym wuefistą, często organizuję turnieje sportowe. Nie wyobrażam sobie organizacji zawodów bez uprzedniego zabezpieczenia w postaci medali, pucharów czy pamiątkowych nagród. Wiąże się to często z " dreptaniem po różnych sponsorach" gdzie często patrzą na ciebie jak na kogoś z innego wymiaru, ale udaje się coś załatwić.Jeśli się tylko chce.
No, ale ja jestem tylko szarym człowieczkiem, a giganci finansowi mają PROBLEMY. Czyżby już dotknął ich kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czyżby Twoja obrona CDP wynikała z tego, że przyznano Ci tytuł Gramowicza Roku?
Po tym przeszła mi już całkowicie ochota na jakakolwiek dyskusję z Tobą, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:08, Magwisienka napisał:

>Czyżby Twoja obrona CDP wynikała z tego, że przyznano Ci tytuł Gramowicza Roku?

Po tym przeszła mi już całkowicie ochota na jakakolwiek dyskusję z Tobą, dziękuję.

I tak właśnie wyglądają merytoryczne, obiektywne dyskusje. Również dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ktoś jeszcze nie dostał paczki oprócz kart graficznych? już zaczynam się niecierpliwić i chyba o nagrodzie mogę zapomnieć. Jak wiecie to podajcie e-mail gdzie moge napisać w tej sprawie (a to nie jest byle jaki gadżet tylko 3 gry). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 07:22, Enqore napisał:

a ktoś jeszcze nie dostał paczki oprócz kart graficznych?


Ja nie otrzymałem jeszcze gadżetów związanych z grami, jak to pięknie zostało nazwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kurde nie mam jeszcze paczki. Wygrałem mass Effect i Heroes of Might and Magic V Dzikie Hordy i o przesyłce ani widu ani słychu. Mam nadzieję, że nie przepadło, bo obie gry fajnie by wyglądały na mojej półeczce ;] Kolekcja musi się rozrastać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja również czekam na Mass Effect - nie upominałbym się gdyby nie to, że gadżety już dostałem, gry jeszcze nie; więc argument o wysyłaniu nagrod "wartościowszych" wcześniej - w tym wypadku odpada. Widzę jednak, że nie jestem jedyny, który wciąż czeka na gry więc czuję się ciut bezpieczniej.

Co nie zmienia faktu, że jestem ciekawy co się z ową przesyłka dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jak dotąd 2 maile że nie dostałem 1 z 2 gier i zero odpowiedzi.No cóż life is brutal :) Przecież Mass Effect i pendrive to też coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:12, Wroobli napisał:

Co nie zmienia faktu, że jestem ciekawy co się z ową przesyłka dzieje?


Nudzi się niektórym w pracy na poczcie więc grają w nasze gry. Jak im się znudzi, to zapakują i wyślą... ;)

Ale poważnie - jeśli dziś nie dostanę Mass Effect (bo jak rozumiem nadal mamy czekać na telefon w sprawie karty)
to skrobnę do CDP maila. Pewnie nic to nie da, ale to czekanie trwa już trochę za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:59, Arclight napisał:

Ale poważnie - jeśli dziś nie dostanę Mass Effect (bo jak rozumiem nadal mamy czekać
na telefon w sprawie karty)
to skrobnę do CDP maila. Pewnie nic to nie da, ale to czekanie trwa już trochę za długo.

Widzisz, ja czekam dalej na gadżety, choć jest jasno napisane że odpowiedź powinna przyjść w ciągu ok.24 godzin, to ja już czekam z tydzień. Raczej na odpowiedź nie liczę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 10:03, spider88 napisał:

Widzisz, ja czekam dalej na gadżety, choć jest jasno napisane że odpowiedź powinna przyjść
w ciągu ok.24 godzin, to ja już czekam z tydzień. Raczej na odpowiedź nie liczę już.


Hmm, to faktycznie... No ale nic, po 14 (listonosz jest u mnie w bloku dopiero około 13:30) i tak wyślę maila jak gry nie dostanę. Zawsze to jeden mail więcej do skasowania, a nuż ktoś odpowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety podobna sytuacja i u mnie :/ (brak Mass Effect)

Jako że jestem dość cierpliwy, i zgadzam się z przysłowiem że "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" więc czekałem z nadzieją że faktycznie poczta polska instytucją porządną, nie jest. Mija jednak półtora miesiąca od zakończenia konkursu, więc chyba faktycznie pora zapytać o powody tak długiego oczekiwania. Tym bardziej, że przesyłka miała do pokonania kilka kilometrów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, dziwię się czemu właśnie mass effect nie dochodzi do ludzi, ja mam taki sam problem brak -mass effecta. co oni na poczcie wszystkie mass effecty kitrają sobie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatorów:
Czy zaczniecie poważnie traktować uczestników konkursu? Czy raczy ktoś udzielić odpowiedzi, czy w końcu załatwiliście karty graficzne ( czy też może bierzecie udział w ich produkcji )?
Podejrzewam, że ten post jak i maile w powyższej sprawie pozostaną bez odpowiedzi, po prostu zaczynacie lekceważyć ludzi. Wstyd dla takiej firmy!!!!
Może jednak znajdzie się ktoś, kto będzie miał cywilną odwagę i powie:Poczekajcie do Dnia Dziecka - otrzymacie.
A tak poważnie, może ktoś z ekipy się w końcu odezwie - to zaczyna być żenujące.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 13:37, Mroku1 napisał:

hej, dziwię się czemu właśnie mass effect nie dochodzi do ludzi, ja mam taki sam problem
brak -mass effecta. co oni na poczcie wszystkie mass effecty kitrają sobie czy co?

hehe u mnie tez wśród tych 3 niedostarczonych gier jest mass effect. Pewnie sie podoba pracownikom poczty :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam krótką informację dla wszystkich nagrodzonych III-im miejscem, a więc uszczęśliwionych " posiadaczy " kart graficznych.
Jestem minutkę po rozmowie telefonicznej z firmą CDP. Uznałem, że będzie to pewniejszy sposób na otrzymanie konkretnej odpowiedzi niż czekanie na maila czy jakąkolwiek odpowiedź na forum. I co się dowiedziałem?
Otóż Drodzy Nagrodzeni: nie macie co liczyć na owe karty, choćby na Walentynki. CDP nadal nie otrzymał kart od producenta. Krótka rozmowa z Panią z CDP potwierdziła moje wcześniejsze poglądy, organizator jest bezsilny - tłumaczenia podobne do tych Magwisienki (kto śledził wątek, ten wie) - winę zwalają na producenta.
A ja pytam jeszcze raz- to może podziękujcie Shappire za te karty i zakupcie je sami, a wysyłając do nagrodzonych przynajmniej zachowacie twarz.
Tak więc Drodzy pozostaje nam czekać do następnej okazji - może Prima Aprilis- i w końcu je otrzymamy.
A propos rozmowy z CDP - na jej początku moja rozmówczyni odsyłała mnie do wątku na tym forum, twierdząc, że tu znajdę wszystkie informacje na temat nagród - cóż za kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować