Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce GTX 295 - nowe informacje

13 postów w tym temacie

Teraz zamiast Gothiciem3 będziecie się nabijać przy użyciu GTA4? :) G3 już dawno ma sie lepiej po d tym wzgledem.

Sama karta zaczyna przypominać stare modele dysków twardych sprzed 2000r. Strach coś takiego montować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry zostawcie konsolom. Moje nerwy gracza pecetowego puściły jakiś rok temu - przerzuciłem się na konsole i jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek - żadnych bluescreenów (PC sprzedałem i kupiłem Maca), żadnych zawiechów, zero problemów z wydajnością, brak potrzeby ciągłej wymiany sprzętu... i gry z lepszym sterowaniem rok prędzej i bez bugów. :) Wszystkim polecam zrobić to samo - komputerom zostawcie tylko MMORPG.

Ale to tylko moje zdanie, prawdziwy fanboj PC nie skazi się konsolami - tym bardziej, że z pirackimi kopiami to nie taka prosta sprawa. I całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę że z dwa patyki będzie stała.

M16mKies - powiadasz na konsolach zero RTS, zero kompatybilności wstecznej (gry z ps1 na ps3 :O ???? :D) więc każdy ma swoje zdanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:39, Paweł Age napisał:

Liczę że z dwa patyki będzie stała.

M16mKies - powiadasz na konsolach zero RTS, zero kompatybilności wstecznej (gry z ps1
na ps3 :O ???? :D) więc każdy ma swoje zdanie ;).


Akurat 60 gigowa, pierwsza wersja PeeSki 3 miała kompatybilność wsteczną...czyli wg. mnie czas na zakup peeski minął ^^Fakt faktem niezła konsola....ale narazie zmodernizowałem pieca i musze przy nim pozostać.

Co do karty...
Czyżby pierwsza karta, która uciągnie Crysisa DX10 na full detalach powyżej 50fpsów na dużej rozdziałce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:53, Modok napisał:

A skąd możesz wiedzieć w ogóle się nie znasz.

GTA 4 to nie wina kart tylko optymalizacji.

Chyba Ty się nie znasz, przede wszystkim na ironii. Ja wiem, że to wina optymalizacji, ale tym bardziej GTA IV na tym płynnie chodzić nie będzie :D
Poza tym zdaję sobie sprawę, że inne gry będą na tym śmigać jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować