Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie listopada w Stanach Zjednoczonych

26 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 16:12, DoomnY napisał:

http://tinyurl.com/5fa8kl
Naprawdę robią wrażenie te tytuły. Może pokażę je mojej 13 letniej siostrze poza RE4,
które nawiasem mówiąc było już na wszystkich innych platformach.

Ale wersja na Wii najlepsza graficznie i ze względu na sterowanie.

Najfajniejsze w tym zestawieniu jest to, że w pierwszej dziesiątce niezmiennie jest Wii Play ale zdradzę tajemnice tego stanu rzeczy ludziom, którzy na akcesoria do Wii nie patrzyli - Wii Play jest sprzedawane w komplecie z dodatkowym kontrolerem i jasne jest, że każdy woli zapłacić kilka dodatkowych dolarów by do kontrolera dostać zestaw gier (bo tak na sprawę trzeba patrzeć). Dodajmy do tego, że Wii bez co najmniej dwóch kontrolerów to porażka i już wiadomo, dlaczego tak długo jak konsola Wii będzie królem sprzedaży Wii Play będzie się utrzymywać w czołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:52, TobiAlex napisał:

Za dwa lata wyjdzie nowa konsola sony i japończycy powiedzą :

"Wciąż mamy Wii"

A takie PS2 się nadal utrzymuje na rynku.

Dnia 12.12.2008 o 15:52, TobiAlex napisał:

XBOX 360 - jedyna prawdziwa i dobra konsola w historii :).

Historia jeszcze nie osądziła 360-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianek żadnych niestety nie ma. Łatwo można było przewidzieć , że Gears of War 2 oraz Call of Duty: World at War zarządzą w listopadowych grach , a Nintendo rządzi już od dłuższego czasu wśród konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:12, DoomnY napisał:

Naprawdę robią wrażenie te tytuły. Może pokażę je mojej 13 letniej siostrze

Kwestia gustu, np. Super Mario Galaxy to esencja grywalności i jedna z najwyżej ocenianych gier ostatnich lat, ale oczywiście nie jest to gra dla osób, które potrzebują dodatkowych "emocji" na ekranie, żeby się dowartościować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:18, Kejter93 napisał:

Czy ja wiem ;] Dziwi mnie raczej co dorośli ludzie w tym Wii widzą...

Moim zdaniem - więcej, niż w takich "poważnych" konsolach. Mówię oczywiście o użytkowniku casualowym. Do większej ilości osób przemawiają kręgle czy baseball niż eksterminowanie hord obcych i "masterowanie postaci nabijając expa na drobnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować