Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #19: Ile czasu w trakcie przerwy świąteczno-noworocznej zamierzasz przeznaczyć na gry?

75 postów w tym temacie

Każdego dnia po około 2-5 godziny, więc cała przerwa to ponad 50 godzin:)
W końcu będę miał w co grać: FarCry 2, Dead Space, Call of Duty 4 i 5, Gothic 3 Zmierzch Bogów, Medieval II i parę innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad 20 godzin to gdzieś tak od 1,5 godziny dziennie... ja bede gdzies z 3 (nawet ponad) godziny grał dziennie :-) Hmm... ciekawe - poniżej 2 godzin 4 osoby? To co wy chciecie 5 min dziennie preznaczyć na gry?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barykaduje sie w pokoju z kolegami i przy piwku w zimowe wieczory pizgamy na xboxie :) , Soul Calibur IV , Mortal Kombat vs DC Universe, Far Cry 2 , CoD 5 , ;) trzeba kupić kropelki do oczu i duuużo chmielowego kompotu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam w czasie świąt przeznaczyć jak najwięcej czasu odpoczynek i spędzanie jak najwiekszej ilosci czasu z bliskimi gdyż grę mam na co dzień kompa a takie chwile są tylko raz w roku :P chociaż nie wykluczone ze będziemy testowac nowe gry na nowszych kompach ;) ale nie zamierzam poświecic na to czałego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj zaznaczyłbym odpowiedź "powyżej 20 godzin". Dzisiaj, gdy zobaczyłem ile muszę się nauczyć na olimpiadę historyczną, czas nagle zmalał do 6-10h. Cóż... Znając życie i tak będę siedział dłużej. Ale mam dobre chęci i to się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędze średnio 10h dziennie ale nie tyle na gry co na fora etc. Szuka jakiegoś MMO ale chyba poczekam na Aion Online. Gdybym sobie sprawił WAR na te świeta to bym spędził przy nim ok 15h/day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że ponad 20 ;-) Normalnie w tygodniu nie mam za dużo czasu, by grać (co najwyżej weekendy) to w te dwa tygodnie trzeba będzie to sobie odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować