Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #19: Ile czasu w trakcie przerwy świąteczno-noworocznej zamierzasz przeznaczyć na gry?

75 postów w tym temacie

Oczywiscie powyzej 20 godz, a przez swieta gdzie nie bedzie trzeba do pracy chodzic to 10 godz dziennie, od czego mamy swieta :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 02:26, Menisk napisał:

Gratuluje pomysłowości ludziom, którzy nie będą grali w święta:) Ciekawe jak wykorzystają
wolny czas?


Gratuluję pomysłowości wszystkim, którzy myślą że wolny czas w święta ( o ile taki się znajdzie) jest po to aby grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20+ godzin, a jakże inaczej. Nie po to haruje się tyle miesięcy, aby nie móc sobie nareszcie kulturalnie pograć ^^ Mam tylko nadzieję, że plan wypali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ze dwa-trzy lata temu również wybrałbym opcję "powyżej 20h", ale raz że już nie grywam w gry tyle co kiedyś, dwa że ATM nie mam za bardzo w co grać (może odpalę sobie stare dobre HoMM 3 na te kilka godzin i to będzie wszystko, choć nawet to nie jest pewne), a trzy że niedawno dostałem w ramach prezentu "Imię wiatru" Patricka Rothfussa i wątpię, abym skończył ją czytać do świąt. ;-)
Natomiast gdyby na święta miała mieć miejsce premiera np. SC 2, wtedy odpowiedź brzmiałaby: powyżej 24 godzin na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie to w święta będę grać do upadłego... to znaczy ok. 6h dziennie + dodatkowo jak będę miał stałego neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank więcej niż 20 godzin.

Nie ma bata, na dworze zimno to co się będę szczypał :D

Do ukończenia mam NWN: DE, Homeworld 2 i jeszcze w War3 na BN trzeba pograć ;D No i Sacred też czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 14:20, Telomo napisał:

Na bank więcej niż 20 godzin.

Nie ma bata, na dworze zimno to co się będę szczypał :D

Do ukończenia mam NWN: DE, Homeworld 2 i jeszcze w War3 na BN trzeba pograć ;D No i Sacred
też czeka...

racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 14:20, Telomo napisał:

Na bank więcej niż 20 godzin.

Nie ma bata, na dworze zimno to co się będę szczypał :D

Do ukończenia mam NWN: DE, Homeworld 2 i jeszcze w War3 na BN trzeba pograć ;D No i Sacred
też czeka...

racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ym roku przymontuje kompa do łużka ,ułorze poduchy w fotel, wygodnie pod ciepłą pierzynką i kocykiem z cherbatką i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować