• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Grubson234567

Mass Effect- Rozwiązanie problemu z dzwiękiem po zainstalowaniu patcha 1.01a!!!!

Pytanie

Witam, udało mi się rozwiązać problem z dzwiękami Mass Effect w wersji 1.01. Problemem jest przyspieszanie sprzętowe dźwięku. Po jego wyłączeniu lub zmniejszeniu do minimum, żadnych problemów z dźwiękiem nie zauważyłem.


Jak Wyłączyć przyspieszanie sprzętowe?

W przypadku windows XP wchodzimy w panel sterowania, a następnie w dźwięki i urządzenia audio.
Zgłosi sie nowe okno o nazwie: Właściwości: Dźwięki i urządzenia Audio

W polu Ustawienia Głośników widocznym na samym dole klilamy przycisk "Zaawansowane"
Pojawi sie kolejne okno. Przechodzimy do zakładki "Wydajność" Klikając na nie.

W polu "odtwarzanie dźwięku" są 2 suwaki. 1 suwak to właśnie wspomniane przyspieszanie sprzętowe. Wystarczy że teraz je ustawicie na 1 lub 2 kreskę, a następnie kliknijcie przycisk "zastosuj"
I HF :>

Co jak co, ale patch powinien ten błąd usuwać, a nie go POWODOWAĆ! Ja osobiście na podstawowej wersji gry nie miałem tego typu problemów. Jednak mam nadzieje że podany wyżej sposób na coś wam sie przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 12.12.2008 o 22:48, Grubson234567 napisał:

wersji gry nie miałem tego typu problemów. Jednak mam nadzieje że podany wyżej sposób
na coś wam sie przyda. Pozdrawiam.

przepraszam bardzo ale tu się pyta a nie od razu podaje rozwiązania..... naturalnie zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować