Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV - test gry na 10 kartach graficznych

77 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że ten nowy patch poprawi wydajność, nie mam zamiaru kupować tej gry dopóki nie zostaną podjęte sensowne kroki w sprawie wydajności jej działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1680 na 1050 punktów...
Oczywiście GeForce GTX 260 w tej działce ....

Wszystkie testy porównawcze GeForce GTX 260 i Radka 4870x2 w 1680 x 1050 wypadają Prawie tak samo (korzystniej na stronę "N''_ki z kilkoma FSP więcej) ale na wyższych rozdzielczościach Radek wymiata (dlatego nazwa HD ) ;p
PS. jak mi się wydaje seria 4xxx została stworzona z myślą o GF 9xxx a nie GTX 2xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żaden crack > u kumpla i tak trza wkładać oryginalną płytę i tak. "a możesz się pochwalić co to za dodatek?" > nie wiem, jak to nazwać.... Znalazłem na stronie o GTA, działa, to podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden crack, tylko są pozmieniane konfiguracje, żeby działało na słabszych kartach graficznych, i żeby nie wyświetlało, że karta za słaba, dlatego jest podmiana plików z offline Activation i z głównego folderu gry. Zresztą > jak się boicie to albo nie wgrywajcie, albo zróbcie sobie kopie zapasową plików ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 8800 GTX (podkręconego) i gra działa całkiem znośnie w rozdzielczości 1680x1050. Co prawda do niedawna (aż do czasu wydania łatki) wywalała się do systemu co 15 minut, pokazując przy tym różne fatal errory. Na szczęście już jest po wszystkim. Po instalacji patcha w końcu mogę się w pełni rozkoszować najnowszym GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem te syw i kurde wszystko skopiowałem a tu mi wyskakuje przy uruchamianiu gry bład jakiś error WS10 czy coś w tym stylu i na dodatek zapomniałem zrobić kopie zapasowe plików więc musze od nowa gre instalowac,mogłeś napisać czy są jakieś błędy po tym czy nie,dzięki lol za marną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tego jeszcze nie wgrywaliście > nie wgrywajcie!!! Kumpel dzwonił, że coś mu nie pasowało, podmienił pliki jeszcze raz i okazało się, że to obniża wymagania, ale działa także jako crack!!! Upload usuwam, żeby nie było, że rozpowszechniam piractwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby ostawić sobie high na kartach o rozmiarze pamięci 512 MB i mniejszym (po prostu żeby można było na dowolnej karcie ustawić dowolną jakość grafiki nawet na 128 MB high) należy utworzyć w folderze z grą plik commandline.txt i wpisać w nim:
-novblank
-framelimit 0
-fullspecaudio
-norestrictions
Gra domyślnie się uruchomi z poziomem detali high. Ustawiłem sobie to na moim GF 8800 GTS 512, ale gra nie nadążała ze wczytywaniem tekstur więc wywaliłem. po prostu usunąłem plik i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

luki-92 rozbawiłeś mnie dzisiaj naprawde oh lol,spieprzonego kodu żadne podmienianie pliczkow nie zmieni,po co to wogole wklejałem,tu są potrzebne mega pacze 1gb,bo marne 32mb które teraz wydali gówno dało,no normalnie krew mnie zalewa jak sobie pomyśle że Assasins creed mi śmigał,crysis mi śmigał,a gta świruje,co to za czasy,najgorsza konwersja roku i chyba w całej historii,powinniśmy my gracze zrobić wielki bunt przeciw takiej firmie jak rockstar,przecież te gry są dla nas,my je kupujemy za nasze pieniądze więc wymagamy nie,no taka prawda,tyle już się gry optymalizuje pod pc i jedni mogą a inni nie przykład wyże,NIE MAM WIĘCEJ SŁÓW JAK WYRAZIĆ MOJE ROZCZAROWANIE I JAK JESTEM WŚCIEKŁY NAPRAWDĘ BARDZO SIĘ ZAWIODŁEM ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:07, madfrog napisał:

Żeby ostawić sobie high na kartach o rozmiarze pamięci 512 MB i mniejszym (po prostu
żeby można było na dowolnej karcie ustawić dowolną jakość grafiki nawet na 128 MB high)
należy utworzyć w folderze z grą plik commandline.txt i wpisać w nim:
-novblank
-framelimit 0
-fullspecaudio
-norestrictions
Gra domyślnie się uruchomi z poziomem detali high. Ustawiłem sobie to na moim GF 8800
GTS 512, ale gra nie nadążała ze wczytywaniem tekstur więc wywaliłem. po prostu usunąłem
plik i tyle...


O tym pisałem tydzień temu, aczkolwiek wystarczy wpisac -norestrictions -nomemrestrict. Wtedy masz swodobę podczas zmieniania opcji w menu, nie trzeba nic kasować, rany boskie o.O

Mikels, jak już też pisałem, mam 88GT i GTA bez żadnego zacięcia na maxa. Coś masz nie tak. Zainstaluj stery 180.48 lub te nowe pod ATI. Pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:07, madfrog napisał:

Żeby ostawić sobie high na kartach o rozmiarze pamięci 512 MB i mniejszym (po prostu
żeby można było na dowolnej karcie ustawić dowolną jakość grafiki nawet na 128 MB high)
należy utworzyć w folderze z grą plik commandline.txt i wpisać w nim:
-novblank
-framelimit 0
-fullspecaudio
-norestrictions


No właśnie jaki to ma sens skoro gra dobiera optymalne ustawienia dla karty? Ma ktoś przykładowo słabą kartę a ustawi sobie max detale i co gra mu będzie się ścinać, że metr przejdzie w ciągu 15 minut. To się mija z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

instalowałem i te nowe beta i te 180.48 i nic gra chodzi bez przycinek,ale wczytywanie textur jest porażające i chociaż chodzi ci wszystko na max zgodzisz się ze mną że optymalizacja jest słaba,ba to przecież jasne,no nic poczekam do następnego patcha,a jak nic nie da to nowa karta będzie potrzebna,i mam 8800GT z 256 pamięci więc może w tym tkwi problem,no ale tak jak pisałem wcześniej nie takie gry ciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na moim 9600GT ładnie by poszedł :) Tym bardziej, że takiej rozdziałki nie pociągnąłby mój monitor i pograłbym zapewne na 1440x900 ;D Nie taki diabeł straszny, myślałem, że gra będzie cholernie wymagająca, a tu można pograć na full na karcie za 400-500 zł. Ale ja i tak nie zagram, nie zapłacę 150zł za grę, którą mam na X360 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować