Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV - test gry na 10 kartach graficznych

77 postów w tym temacie

wstaje dzisiaj rano i sobie myśle,bobra przeboleje te grafikę,liczy się gameplay,dobra włączam grę,jestem NIKO w domu,dobra wychodze na dwór,oooooo nieee,ja tak nie będę grał,jednak to bardzo,ale to bardzo doskwiera.
I teraz mam proźbę jaką byście mi kartę polecili zamiast 8800 GT 256mb,bo niewiem,wiem żę są testy,ale proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PA-RA-NO-JA !!! Mam core 2 duo 2.2ghz, 2gb ram i geforce 8800gt (512mb) - na jakiej rozdzielczosci bede mogl uruchomic gre, i na jakich detalach?
Tak wogole to sry, ale to co odwalil rockstar jest zalosne. Moj komputej jak i wiekszosc innych ma lepsza specyfikacje od X360 / PS3 - a z tego co widzialem na screenach to grafa jest gorsza od tej ktora mialem na PS3 (wiem, ze to nie byly max detale, no ale sry wielkie, na moim kompie Fallout 3 chodzi na rozdzielczosci 1680na cos, wszystko na high, tylko filtrowanie anti...... i antialiasing zmniejszylem - i mam z 60fpsow. Poprostu panowie z rockstar dali dupy i wku%$!@% mnie to niemilosiernie, ze komp lepszy od konsoli wyswietla gorsza od niej grafe.
Heh, poco ja sprzedawalem te GTA :/
Prosze o odpowiedz na moje pierwsze pytanie, bo nie wiem czy kupowac te GTA (jesli bedzie zle chodzilo to prawdopodobnie znowu kupie na PS3 - bardzo lubie ta gre i chetnie znowu w nia zagram, sprzedalem ja, bo myslalem ze skoro wychodzi na PCta to na nim sobie pogram z lepsza grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ;P GTX 280 wsiąkł w testach czy jak to przeciesz najlepsza karta na świecie do gier !! ;p ci co maja radeona są biedni ;P mówią ze ich radeon HD 4870 X2, 2 GB za 2 tys zeta chwalą się ze maja lepsza w czym chyba tylko w testach początkowych w grach jest gorsza od GTX 260 :) wiec pana z ATI podziekujemy :p a GF rządzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GF GTX 280 im sie lekko chyba zgubił podczas testów ;p przeciesz to najlepsza karta dla graczy ;) nie ma lepszej co oma takie osiagi w grach ;P ja sam mam GTX 280 i dostaje na gwiazdke gTX 260 ;p do 2 PC ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Faktycznie ;P GTX 280 wsiąkł w testach czy jak to przeciesz najlepsza karta na świecie do gier !! ;p ci co maja radeona są biedni ;P mówią ze ich radeon HD 4870 X2, 2 GB za 2 tys zeta chwalą się ze maja lepsza w czym chyba tylko w testach początkowych w grach jest gorsza od GTX 260 :) wiec pana z ATI podziekujemy :p a GF rządzi !!!"

Czyżby fanboy? Radeon jest lepszy > jeśli gra obsługuje Sli/CrossFire. GTA IV nie obsługuje, i choćbyś spiął 10 mln. kart gtx280 i tak gra będzie chodziła jakby była jedna taka karta, a 4870x2 to dwie 4870 połączone w crossfire, więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz o co kaman. I GF nie rządzi > jedne radeony są tak samo wydajne w niższych cenach, a inne są troszkę słabsze, ale za to sporo tańsze.... Porównaj sobie 4830 cenowo z 9800gt > pierwszy jest sporo tańszy (jeśli się umie znaleźć ;p), a wypada lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jak piszesz "przeciesz" > poproś mikołaja, aby przyniósł ci słownik ortograficzny pod choinkę, bo biedny tutaj jesteś ty, nie posiadacze kart ATi. A poza tym > wyobraź sobie, co by było, gdyby AMD upadło > twoje ukochane gf''y przestały by się rozwijać (ciągła zmiana oznaczenia modelu, bez zwiększania wydajności) i każdy model byłby droższy, co doprowadziłoby do tego, że za kilka lat kupiłbyś gtx280 za tyle samo ile kosztuje teraz albo więcej, bo miałby zmienioną nazwę. To samo tyczy się procków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziwne jest, że ktoś potrzebuje aż 40 fps żeby się cieszyć grą. Przy 20 już raczej można sobie wygodnie usiąść i grać (o ile jest to względnie stała liczba klatek, a nie najwyższa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z pierwszym komentarzem od Michał11 Dla mnie to jest Paranoja.. Lepszy komp od konsoli a gra chodzi gorzej. zal.pl <--- krótkim słowem. Potężne karty graficzne i jeszcze lepsze procki :d Uzbieram sobie chyba na jakiegoś składaka za 6 koła i będe się nie martwił detalami przez 3 lata :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na konsolach w grach jest jakieś ograniczenie fps i oni to zrobili to samo na PC albo o tym zapomnieli
Cholera nawet mam wątpliwości czy oni w ogóle tą grę testowali przed wydaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę te wymagania Grand Theft Auto IV to Rockstar sobie chyba z kosmosu wytrzasnął... Żeby na kartach graficznych pokroju GeForce 9600GSO , czy też Radeon HD 4670 , gra chodziła aż tak słabo , to już więcej niż kpina ze strony Rockstara... Na mojej o wiele słabszej karcie graficznej , to nawet nie mam po co kupować GTA IV... Pogram sobie na konsoli i tyle , a Rockstara niech się wypcha tą swoją zwaloną wersją PeCetową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, cena grania i pracowania na jednej platformie. Jak masz konsole to pewnie ze lepiej na niej grac, niz na PC, ale jesli mialbym wybrac - nie grac w ogole w GTA 4 albo grac na PC to na pewno wybralbym to ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować