Zaloguj się, aby obserwować  
esteban09

Najpiękniejsze miasto lub państwo w którym byliście\chcielibyście być

71 postów w tym temacie

Gdybym miał wolny wybór zdecydowanie wybrałbym się do Nowego Jorku. Dla mnie to właśnie miasto ma w sobie to "coś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym napisać : "cudze chwalicie, swego nie znacie"... Przecież również w Polsce mamy wiele pięknych miast. Żadne z nich wam się nie podoba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W I dzień świąt, czlyli nie tak dawno, byłem we Vlisingen w Holandii. I muszę powiedzieć, że jest to bardzo urocze miasteczko położone nad morzem Północnym. Plaże były wyśmienite, aż się chciało spacerować i szukać bursztynów :P, nie zważając na mroźne powietrze - ba i jakie zdrowe - troszkę jodu się nawdychałem. A w lecie musi tam być wprost wyśmienicie :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Katalonii i w jej stolicy i wierz mi, że jest co zobaczyć więc Twoje marzenie jest "na miejscu". ;)
Ciekawa architektura miasta przede wszystkim no i ta katedra czy nie wiem co to jest. ;)
No a dla fanów sportu stadion olimpijski i stadion FC Barcelony też prezentuje się świetnie.

Co do moich marzeń na temat miast to są dwa - z czego jedno już dwa razy się spełniło.
1. Wiedeń - byłem dwa razy, ale chciałbym wrócić ponieważ po prostu kocham to miasto. Jest piękne mimo iż dość dobrze rozwinięte - ba - bardzo dobrze rozwinięte to jest bardzo dużo zieleni. Podoba mi się to, że jak już wspomiałem parków jest dużo w środku miasto i nie są takie jak u nas, lecz po prostu piękne. ;) Miasto aż emanuje muzyką klasyczną. Gmachy rządy, pałace i inne tego typu rzeczy również piękne.

2. Tokio - nigdy nie byłem, ale chciałbym być. Miasto nie opisze bo nie mam z czzego, ale podoba mi się architektura nowczesna tych wieżowców, które widziałem na zdjęciach. Nie wiem, może jakbym był i widział na żywo zmieniłbym zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem patriotą i nigdy się z kraju nie wyprowadzę! :P
A tak serio to mam dwa miejsca:
1.Wielka brytania-chodzi mi tu o Anglię,fajna kultura,interesujący język i wogóle coś tam mnie ciągnie! :-D
2.Nowa Zelandia-wspaniałe krajobrazy,świeże powietrze no i tam kręcili władcę pierścieni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 12:48, spider88 napisał:

Zawsze marzyłem o Kandzie lub Alaska w ostateczności .


Witam.

Hehe no byłem w tych dwóch miejscach. Dokładnie mówiąc w Victoria w Kanadzie, do tego Juneau, Kechikan, Skagway na Alasce. Radzę jechać kiedy u nas jest lato bo temperatury bedą takie w miare, chociaż raz musiałem wyjść w zimowej kurtce:( a następnego dnia już było ciepło. No ale jest co oglądać przynajmniej:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno marzenie dotyczące podróży. Nie dotyczy ono konkretnego miasta czy kraju. Chociaż raz w życiu chciałbym odbyć podróż w okolice koła podbiegunowego i móc na własne oczy obejrzeć zorzę polarną (kurcze, ale ze mnie romantyk:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonia... Konkretnie Tokio. To bylby moj taki chwilowy raj. Uwielbiam wszelkiego rodzaju "japonszczyzne". :) Konsolowe gry z KKW w glownej mierze miazdza, a manga oraz anime to jedno z moich hobby. I ta nowoczesnosc, technologia... chcialbym ujrzec na wlasne oczy... :) Na kazdym kroku miejsce gdzie mozna pograc we wszystko w co sie tylko chce i hipermarkety wypelnione samymi mangami... oO Chcialbym jednakze zwiedzic takze miejsca z pieknymi widokami, swiatyniami itp. Wygladaja cudownie. O, albo cos na wzor jak wygladalo Edo. :D Kupilbym sobie oryginalna katane (marzenia ;D) i poczul niczym prawdziwy samuraj... Hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Radzę jechać kiedy u nas jest lato bo temperatury bedą takie w

Dnia 04.02.2006 o 16:26, maniekk napisał:

miare, chociaż raz musiałem wyjść w zimowej kurtce:( a następnego dnia już było ciepło. No
ale jest co oglądać przynajmniej:)
Pozdrawiam.

Ja jestem w tej mniejszości ludzi którzy wolą zimę od lata , zaimno mi nie przeszkadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanada albo Australia, tak czy inaczej cos dzikiego gdzie człowiek nie jest na szczycie lancuch pokarmowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować