Zaloguj się, aby obserwować  
esteban09

Najpiękniejsze miasto lub państwo w którym byliście\chcielibyście być

71 postów w tym temacie

Hmm Ja zostaje na miejscu..:) :D hehe ... Nie mam takiego miejsca gdzie chciałbym być (w domu zawsze najlepiej) ale na wakacje to bym seszele wybrał:) wspaniałe wyspy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie takie państwo w którym nie ma śniegu a świezrze pomidory są cały rok :) Ja bym wybrał Włochy ciepłem może, pizza ,spagetti , pomidory po prostu pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo pieknym miescie mieszkam gdzie jest bardzo smaczna woda z dodatkiem chmielu :) {ALE oczywiscie tylko moga je pic osoby PEŁNOLETNIE} czyli W Tychach [Tychy] .... :D
A tak na serio to chciałbym zwiedzic Islandie, cała skandynawie i Irlandie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje to Wlochy - okolice Rimini :) Bardzo mi sie podobalo. Pobyt w Londynie tez zaliczam do udanych - nawet bardzo. Miasto jest przeogromne i ogolnie barzo mi sie podobalo.

A chcialbym jeszcze zobaczyc Floryde, Ameryke Poudniowa oraz hmmm moze jakies cieple wyspy gdzies na oceanie indyjskim badz w oceanii :D:D:D Ale sie rozmarzylem ehhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 10:15, graczomaniak napisał:

Tam gdzie nie ma śniegu, przynajmniej do Anglii.:)


Co z tego że nie ma śniegu skoro przeważnie leje? :P
Ja wolę bardziej słoneczne kraje - np. Hiszpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 11:44, Phantom Lord napisał:

Ja jestem bardzo pieknym miescie mieszkam gdzie jest bardzo smaczna woda z dodatkiem chmielu
:) {ALE oczywiscie tylko moga je pic osoby PEŁNOLETNIE} czyli W Tychach [Tychy] .... :D
A tak na serio to chciałbym zwiedzic Islandie, cała skandynawie i Irlandie :)

Podrowienia dla kolegi z Tychów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 12:09, metal_man napisał:

Na wakacje to Wlochy - okolice Rimini :)


Byłem w Rimini ale mam odwrotne zdanie . Uzasadnienie
byłem w hotelu przy samej plaży przy głównym deptaku gdzie ruch w nocy na motorynkach jest tak uciązliwy że nie da się wytrzymać , jeśli dodamy że byłem tam w pierwszym tygodniu śierpnia podczas osławionego lata stulecia gdzie w nocy temp. przekraczała 30 st. to odechciało mi się Włoch . Wiem że były to wakacje ekstremalne ale takie właśnie mam odczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 16:27, spider88 napisał:

> Na wakacje to Wlochy - okolice Rimini :)

Byłem w Rimini ale mam odwrotne zdanie . Uzasadnienie
byłem w hotelu przy samej plaży przy głównym deptaku gdzie ruch w nocy na motorynkach jest
tak uciązliwy że nie da się wytrzymać , jeśli dodamy że byłem tam w pierwszym tygodniu śierpnia
podczas osławionego lata stulecia gdzie w nocy temp. przekraczała 30 st. to odechciało mi się
Włoch . Wiem że były to wakacje ekstremalne ale takie właśnie mam odczucia .



Hehehe poprostu miales pecha :) Ja mialem hotel tak ze 150 metrow od glownego deptaku. A lato bylo piekne... Tez taka temperatura ale ja sie szybko przyzwyczailem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miabym możliwość wyboru miejsca, w którym miałbym mieszkać to najchętniej przeniósłbym sie do Finlandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciałbym do Tybetu lub Indi...
Mają ciekawą kulturę, spokojnie, miło, ciepło itp. Na pewno nie do Europy, ani Ameryki Pułnocnej(mam swe powody). Może w Azji nie mają tak rozwiniętej informatyki :-/ to i tak bym tam poleciał. Chyba że jest lepsze miejsce, to bym się zdezoriętował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego słyszałem również o czeskiej Pradze do której mam stosunkowo niedaleko. (mieszkam w Prudniku przy granicy z Czechami) Ale jakoś nie ma ani czasu ani okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobało mi się na wczasach w Egipcie. Chciałabym być egipskim faraonem w starożytności (albo zwykłym chłopem, albo raczej BABĄ) :-). A tak serio tam jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować