Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy serii Need for Speed

158 postów w tym temacie

NFS zaczął się staczać już od underground 2. Jeszcze MW był jako taki ale już nie miał tego klimatu znanego z całej serii. Dalej co było to chyba każdy wie więc mówić chyba nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wycofywać NFS z produkcji EA powinno wziąć się w końcu do roboty... Ja Undercover miałem nawet kupić, ale po przeczytaniu kilku recenzji zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może i dobrze. Jakoś od czasu Porsche oraz U2 seria NFS jakby się cofała. Przeszedłem najnowszą cześć, ale jakoś za bardzo nie chciało mi się do niej wracać po ukończeniu. Ja bym wstrzymał się z wydawaniem przez kilka lat, albo przygotował jakaś specjalną edycje o jednej konkretnej marce może Ferrari albo Alfa Romeo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miast odbierać graczom jedną z nielicznych już serii wyścigowych na PC, niech nie zabijają pacjenta, który mimo ciężkiej choroby ma w sobie życie i szansę na wyleczenie. Niech po prostu przestaną traktować NFS
jak kolejną mutację simsów. Widać, że już zrozumieli że taka praktyka tylko skaszani i serię i oceny w pismach branżowych i uznanie w oczach graczy. Dawajta do komputerów ludzi odpowiedzialnych jak nie za NFS: MW to wcześniejsze, udane części serii. Ale to tylko skryte marzenia, bo najwyraźniej pozycje, które nie sprawdzają się w polityce EA (Po chińsku: dużo, masowo a o jakość się niezbyt martwimy. Byle ładnie wyglądało) czeka śmierć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że za pewien czas jakieś rzetelniejsze studio wykupi prawa do NFS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się to kończy z robieniem gier na szybko. Niech lepiej popracują nad grą z 2, 3 lata. Może i będziemy dłużej czekać ale gra będzie bardziej dopracowana, klienci będą zadowoleni, a i elektronicy więcej zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą rzeczą jaką EA powinna zrobić by ratować serie NFS to zabrać prawa do tej marki studiu EA Black Box... to oni odpowiadają za WSZYSTKIE "nowe" NFS''y.., Które się staczają. Banda skate''ów co naoglądali się Fast''n''Furious niszcząc przy tym klasykę samochodówek. :/ A pomyśleć że w podziękowaniu za Porsche 2000 panów z EA Canada zwolniono =( .

Coś czuje, ze teraz EA powinno przekazać prawa do tej marki panom z Criterion Games odpowiedzialnych za świetnego Burnouta, oni umieliby zrobić coś porządnego z całą licencją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to długo im zajęła droga po rozum. Od kilku lat, patrząc na skrót NFS, na mej twarzy pojawia się złośliwy uśmiech:> Niech już lepiej zrobią wyścigi barek na rzece. Tuning stał się oklepany i nudny. Ostatnio mnie to bawiło przy okazji pierwszego Undergrounda. Już przy dwójce zrobiło się to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną ma być spadek zainteresowania i niższe oceny w mediach branżowych.

Moze jeszcze ich to dziwi? Wypuszczają taki syf to normalne, ze ludzie nie chcą kupować. 3 raz wypuścili tą sama grę (MW, Caron i Undercover) zmieniając tylko otoczenie i grafikę. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni polaczyc wszyskie serie razem , troche torow , troche miast i dopracowac to najlepiej jak sie da . Bylby pewnie hit jakby nad tym posiedzieli a nie wydawali bubel co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować