Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy serii Need for Speed

158 postów w tym temacie

Mam nadzieje że nie zawieszą pracy na nowymi częściami. Tylko będą robić następne części trochę rzadziej i lepiej-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crap to crap, a czy się nazywa Need for Speed czy jakoś inaczej to nie ma różnicy. Jeżeli mają zamiar dalej wydawać takie dzieła jak Undercover to chyba faktycznie byłoby lepiej żeby dali sobie spokój, bo tylko naciągają mniej obeznanych graczy na znaną nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem moją przygode z ścigałkami od colina 2, który był rewelacyjny, potem świetny NFS Porshe 2000, potem grałem w undergrounda, od którego nie mogłem sie oderwać. Następnie mój pierwszy zawód czyli underground 2, którego nawet nie chciało mi sie przejść bo nic nie wnosił. No i dochodzimy do Most Wanted jak dla mnie majstersztyk, zwłaszcza filmiki i na tamte czasy grafika też wyborna. Carbon, tylko pomysł całkiem ciekawy. ProSHIT kompletny nie wypał, po demie sobie odpuściłem. No i wreszcie ostatnie dzieło elektroników czyli undercover. Powrót do rewelacyjnych filmików z most wanted, niezła grafa i ogólnie chcięli wziąć fanów na stare sukcesy co po części im wyszło, ale co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie NFS sie skończył na Most Wanted. Na razie przejde w tryb : "No NFS"...poczekam aż sie wezmą "na poważnie" do roboty przy tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież co roku NFS wychodził przez parę lat.
Rok to za mało żeby coś porządnego zrobić. EA ciągle robiło coś na szybko i klimat NFS''a ucierpiał nie wspominając już o optymalizacji.

Niech sobie EA da spokój z grami na szybko i nowego NFS''a wyda za 3 lata(lub więcej). Powoli nie śpiesząc się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. Tak naprawde ostatnia dobra część to Porshe 2000. Było jeszcze jakieś Underground dosyć dobre ale to nie miało nic wspólnego z NFS tylko nazwa. Powinni zaczekać do premiery PS4 lub Xbox720 i wydać porządny sequel trzeciej części na nowym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio NFS w jakiego lubiłem pograć to wcześniej III a potem Most Wanted :P Pograłem w Underground''a I i II. Niby dobre, ale klimat mi nie pasuje taki :P Carbon to odcięty kuponik - grałem przez chwilę i okazało się, że jakiś pogięty, brzydki i niefajny ten kuponik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 14:43, macned napisał:

Po wspaniałym Porsche 2000, gdy wydano Hot Pursuit 2 i gra okazała się porażką również
zrobiono przerwę (dwuletnią, wcześniej NFS wychodził co rok) i powstał bardzo dobry Underground.
Może teraz też powinni tak zrobić?

Chyba coś ci się pomyliło Hot Pursuit 2 wyszedł 2 lata po Porsche, a Underground (1) rok po HP2 oto dowód:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Need_For_Speed
A ja czekam na NFS:Porsche 2010 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffff. Najlepiej tak zrobić, wypuścić grę sprzed paru lat na rynek, przykryć nową oprawą graficzną, a potem narzekać na słabe oceny i wyniki sprzedaży. Jeszcze niech się obrażą na graczy i całą branżę, bo oni przecież chcieli dobrze. Jak jest słaba gra, to logicznym jest, żeby wypuścić nową, dużo lepszą, która zmieni oblicze serii, a nie rezygnować z produkcji. Ta seria wciąż ma oddanych fanów, którzy z nadzieją czekają na cud, w stylu Porsche 2000, lub przynajmniej kolejnej, grywalnej produkcji, jak Underground, Most Wanted, czy IMO Prostreet. I ci fani z chęcią poczekają trzy razy dłużej, by dostać coś trzy razy lepszego, niż Undercover. Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie były tylko plotki.
Mam po dzurki w nosie całej tej serii i wyciskania z graczy kupy kasy w zamian oferując grę która wygląda i dziala jak jakaś wersja beta a może nawet alfa.

O tej serii NFS czy jakoś tam :P kazdy w miare szybko zapomni bo na rynku pojawia sie nowe marki (Race Driver GRID2, moze nowy TDU, Burnout Paradise) i taki NFS przy tych grach to przypominałby grę z kiosku za 9,99zł.

Do szefów EA:

Podejmijcie słuszą decyzję........dajcie sobie spokój z serią NFS i przeżuccie sie na tworzenie innej serii....mniej wymagającej.............może warcaby 3D? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda że seria skończyła się na Porsche - to jakieś brednie starych grzybów :P Były bardzo udane odsłony w serii: Underground 1 był niezłą rewolucją, a póżniejszy Most Wanted wciągnął mnie jak chyba żadna inna część (gram od NFS 2).
Po prostu ostatnie odsłony były zrobione na "odwal": Carbon nie miał żadnego powiewu świeżości, ProStreet zapowiadał się ciekawie a skopano grywalność. W Undercover nie grałem więc się nie wypowiem. jedyne co mogę ocenić to trailery które mnie W OGÓLE nie zachęciły do gry. Nawet nie obejrzałem żadnego do końca bo tak waliło nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:27, Grey Wolf napisał:

NFS był na równi pochyłej po Porsche. Oba Undergroundy coś tam jeszcze próbowały się
poderwać, ale po tym to już bieda na całego.


Zgadzam się. Undergroundy bazowały na popularności gniota zwanego "Fast ''n furious" co nie odbiło
się pozytywnie na klimacie serii. Kolejne części mogłyby się na dobrą sprawę nazwać UG 3,4,5,6.
Wszystko opierało się na schemacie: "Coś usuniemy, coś dodamy, wrzucimy nowe shadery i rzucimy
na półki", aż w końcu nie wypaliło. Jedyny ratunek dla tej serii to zmiana właściciela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kiedy dotrze do tej zakutej pały EA, że powinni przysiąść ze 2-2,5 roku nad grą i ją PORZĄDNIE dopracować... Póki co robią gry słabe, żeby nie powiedzieć beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować