Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy serii Need for Speed

158 postów w tym temacie

przypuszczam, że po miesiącu, jak gra jest na rynku twórcy wpadli na pomysł, żeby zobaczyć jak im gra wyszła, po czym stwierdzili, że jedyną właściwą decyzją będzie porzucenie (tymczasowe?) prac nad koleją wersją, bo miała się ona opierać na dokładnie tym samym silniku... -sakrazm-

jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, nie musi nawiązywać do mojej wpowiedzi swoim komentarzem, bo to normalne, że każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam akurat ciesze :P nigdy nie lubilem NFS (przyznam jednak ze w tego Porszaka sie fajnie jezdzilo, ale reszta?...dno, chyba ze sie gralo "na dwoch" to jeszcze jako tako cos sie dzialo...) , a tym bardziej EA...<ble pfe>...swoja droga, zaden NFS nawet nie zblizyl sie do serii Lotus :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko kiedyś sie kończy... a szkoda ponieważ NFS to jeden z najlepszych gier wyścigowych i chciałbym żeby coś jeszcze porządnego stworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji zagrać w Undercovera, ale grałem w poprzednie części. Muszę przyznać, że ta seria stacza się na dno. O ile Most Wanted i pierwszy Underground to gry naprawdę dobre, to pozostałe części (grałem od Hot Pursuit 2) były mocno średniawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed ogólnie był bardzo słabą serią, jedynie kilka lepszych gier. W końcu EA pomyślało, że nie opłaca się wydawać kasy, na coś co nie daje dobrych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te informacje nie sa do konca prawdziwe. to tylko plotki, jak napisaliscie, ale sa tez inne, bardziej wiarygodne: ea rozwiazuje studio, z ktorego wszysly prawie wszystkie nfs-y (od hot puirsit 2 bodajze) a za nowa czesc bedzie odpowiedzialne studio ktorego dzickiem jest burnout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw EA powiadamiało, że NFS będzie pojawiał się co 2 lata, aby gry były doskonalsze pracując nad nimi dłużej, a teraz pisze że przestaje bo zainteresowanie NFS''ami słabnie. Sami się w tym gubią. Ciekawe co za miesiąc napiszą informując świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Criterion to ci od Burnouta? W każdym razie nie dziwiłbym się na miejscu EA. Wypuszczanie bardzo podobnych do siebie gier co roku musi się tak skończyć. Kryzys zaczął się już przy Carbonie, i mimo że niektórzy klną na ProStreeta, ta część bardzo mi się podobała. No ale nie mam wątpliwości, czym jest Undercover...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań na Undercover. Według mnie to jedna z najlepszych części NFSa. Na początku rzeczywiście poziom jest dość niski, ale później wzrasta. Grałem w 1, 2, 3, Porsche2000, Hot Pursuit 2, Underground 1 i 2, Mast Wanted, Carbon. W ProStreet''a nie grałem, ponieważ to nie jest dla mnie NFS (seria dla mnie wiąże się z nielegalnymi wyścigami). Mimo wszystko EA może zrobić sobie przerwę, opracować nowy silnik poszukać nowych pomysłów - wtedy dostaniemy (mam nadzieję) gierkę niemal doskonałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by tak przez 2 czy 3 lata nie zrobić żadnej części i pomysleć porządnie nad nowym nfsem i zrobić go porządnie z jajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ,że zatrzymali prace nad następnymi tytułami z serii NFS...
Muszą odsapnąć , jeszcze raz wszystko przemyśleć i dopiero zacząć "Powoli" , a dokładnie pracować nad nową grą ,a nie jak wcześniej było ,że praktycznie co 1-2 lata wychodziły nowe części. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co takiego w undercoverze jest złe ?? mi tam undercover się podoba ale najbardziej z serii Nfs-a podoba mi się underground 2 baaaardzo wieelki tuning: głośniki neony radia i wszystko co możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:54, Evo609 napisał:

Ja nie wiem co takiego w undercoverze jest złe ?? mi tam undercover się podoba ale najbardziej
z serii Nfs-a podoba mi się underground 2 baaaardzo wieelki tuning: głośniki neony radia
i wszystko co możliwe :D

Wiez co jest złe w tej grze to ze powinni zrobic cos innego cos nowego a nie ciagle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem serii Need for Speed jest chyba monotonia , która w ostateczności nieuchronnie prowadzi do nudy , czyli jednej z najgorszych rzeczy jakie może spotkać grę. Electronic Arts nie było w stanie zrozumieć tego wcześniej , pomimo to że gracze na pewno dawali im to do zrozumienia. Teraz dla EA jest już trochę za późno na skruchę i wieka szkoda , że jedyne rozwiązanie na jakie wpadli , to niestety zawieszenie prac nad kolejnymi częściami NFS... Pozbyli by się monotonii w tej serii i wszystkim wyszło by to na dobre , ale jest to dla nich chyba zbyt skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować