Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy serii Need for Speed

158 postów w tym temacie

Te ostatnie odsłony nie wnoszą nic nowego oprócz map, i samochodów, więc się nie ma co dziwić. Bo U2 i MW to wnosiły coś do świata gier wyściogowych a te to ,,to samo i jeszcze więcej tego samego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Może EA wreszcie zauważy, że wypuszczanie tasiemców nie ma dobrych, długofalowych skutków. A wg mnie NFS stacza się już od Undergrounda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni tym z Blackbox zformatować WSZYSTKIE kompy, powinni zacząć od zera, bo począwszy od Carbona robą bez przerwy tą samą grę... Żenada. Dla mnie NFS''y skończyły się po Most Wanted - moim zdaniem w pierwszej trójce najlepszych gier z tej serii (za porshe i częścią pierwszą). Nawet bym się ucieszył gdyby zaprzestali wydawania tego, z braku lepszego określenia, g*wna. Im mnie NFSów tym więcej graczy w TDU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni tym z Blackbox zformatować WSZYSTKIE kompy, powinni zacząć od zera, bo począwszy od Carbona robą bez przerwy tą samą grę... Żenada. Dla mnie NFS''y skończyły się po Most Wanted - moim zdaniem w pierwszej trójce najlepszych gier z tej serii (za porshe i częścią pierwszą). Nawet bym się ucieszył gdyby zaprzestali wydawania tego, z braku lepszego określenia, g*wna. Im mnie NFSów tym więcej graczy w TDU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 13:10, GungravePL napisał:

Pozostaje mieć tylko nadzieje, że za pewien czas jakieś rzetelniejsze studio wykupi prawa
do NFS...


Jasne. :) Skąd wniosek, że EA będzie się chciała pozbyć tej marki? Nie wiesz, że to kolekcjonerzy? Mają w portfolio marki, których nigdy już nie wykorzystają np. Blade Runner albo Legend of Kyrandia. Mogliby komuś je odsprzedać, ale po co dawać zarobić komuś innemu. "A nuż nam się przyda za +/- 20 lat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to juz jest nudne przeciągane jak by zrobili np: jak kiedys był Colin to był Colin teraz jest DiRT cos nowego nowe sporty a NFS to znowu nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wspaniałym Porsche 2000, gdy wydano Hot Pursuit 2 i gra okazała się porażką również zrobiono przerwę (dwuletnią, wcześniej NFS wychodził co rok) i powstał bardzo dobry Underground. Może teraz też powinni tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkads - Jak to kto? A DiRT, GRiD, Gran Turismo, Forza, Midnight Club, Motorstorm, Burnout, Test Drive? Znalazłoby się tego jeszcze więcej... Bo nie wiadomo co z następnym PGR''em? ;-) Samochodówek jest dużo, problemem NFS''a było właśnie "brak możliwości konkurowania" z tymi świetnymi tytułami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NFS skończył się na Undergroundzie, ew. Undergroundzie 2.
Może wyniki sprzedaży i noty w prasie przestawią coś elektronikom we łbach, i ogłoszą prace nad nową częścią, która w końcu zasłuży na miano kontynuacji. Coś podobnego było z Tomb Raiderem, od trójki były coraz słabsze, AoD ssało tragicznie, a Legend już było bardzo, bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę powrotu do rozwiązań z Porsche tudzież słynnej - skądinąd - trójeczki. Od wydania pierwszego Undergrounda seria dla mnie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinni wziąść się za jakość, której ostatnio brakuje (zwłaszcza w undercover). Bardziej skoncentrować się na PC-ach, zrobić wersje PC, która wymaga wiekszej jakości, potem zrobić konwersję na konsole dopiero (na konsolach jakość ostro kuleje). Poza tym powinni zrobić dokładnie to, co zrobiło Test Drive Unlimited, inaczej klonowanie poprzednich części nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to koniec corocznego gadania bzdur o nowym "rewelacyjnym i rewolucyjnym" NFSie. Ta seria zeszła na psy i stała się wręcz nie do strawienia... Niech zrobią sobie przerwę, pomyślą nad ostatnimi wyplutymi tytułami, które były kompletnie do bani, i zrobią coś z serią. Bo upadek NFSa jest widoczny dla ślepca, a niedoróbki walą w gały z siłą lasera. Mogli by też odrzucić tą serię w cholerę i wziąć się za coś nowego, bo ci długoletni fani NFSów i tak porzucili w/w cykl po porażkach jakimi były ostatnie odsłony. Jestem jedną z tych osób, tak jak grałem we wszystkie części aż do Carbona [na siłę...], to ten ostatni zniesmaczył mnie do tego stopnia, żenastępnych nie miałem ochoty kupować. Po ściągnięciu dema ProStreeta myślałem że padli na łeb wypuszczając coś takiego. Po zagraniu w Undercover nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. Chyba i jedno i drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować