Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niebranżowa prasa analizuje sytuację PS3. "Jest źle", "statek tonie" i inne takie...

136 postów w tym temacie

Fakt faktem że tak całkiem ps3 nie tonie ale zgadzam się z tym stwierdzeniem o dziurkach przez które płynie woda :D
Wolę zwykły odtwarzacz od ps3 jeśli chodzi o br. A przecież ps3 to konsola a nie odtwarzacz. I to gry muszą stać na pierwszym miejscu. A w tym xbox 360 wyprzedza ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. I jeszcze jedno. Little big Planet też miało być zbawieniem dla ps3 a tak nie jest. Spójrzcie na gry które wyszły na xboxa. I jeszcze będą wychodzić. Uważam że xbox 360 podczas wejścia nowej generacji będzie wyprzedzał ps 3 o co najmniej 6 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że kupiłem dwa dni temu jednak Xboxa 360 (:
PS3 już nie zrobi takiej furory jak jego starszy brat. Niestety nic nie trwa wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że gier na PC wkrótce nie będzie...
Mówią, że Wii jest takie sobie i sprzedaje się tylko w Japonii...
Mówią, że XBOX360 to pudełko pełne usterek...
Mówią, że PS3 ma się bardzo źle...

To na czym, kurdę, będziemy grać!? Ogarnijta się, żadna z tych marek nie upadnie (szybko). Jakoś lubią stawiać przesadzone czarne prognozy Ci "specjaliści"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutno się patrzy, jak PS3 się stacza wg mediów. Dla mnie jednak zawsze jest takie światełko nadziei, że w końcu PS3 zatriumfuje, czego mu serdecznie życzę ;b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżisas. Co z tego że M$ obniżył cenę Xboxa 360 i jest tańszy od PS3?
Wiecie czemu to zrobił? Miał już kisiel w gaciach przed Sony bo wiedział że jak by nie obniżył ceny Xboxa360 to PS3 by go zgniótł jedną łapą. M$ dopiero przy premierze PS3 obniżył cenę bo się osrał.
Jestem ciekaw jaka by była sprzedaż gdyby obie konsole miały taką sama cenę, lub podobną.
Czemu gdy sam X360 był rok na rynku nie chwalono się wynikami sprzedaży? Bo były małe.
Jak M$''owi nigdy nie idzie po jego myśli lub jak coś się kiepsko sprzedaje to nigdy się tym nie chwali.
Sony ma też ma czasami nie najlepsze chwile ale potrafi się tym cieszyć. A M$ myśli że jest idealny i same triumfy zbiera.

Nie chcę tutaj po nikim jechać ani z nikim kłócić. Jednak ciągle widzę jak media lub firmy ciągle jadą po PS3. A X360 to niby ideał?
Ale przecież jak na takie coś się patrzy toż po prostu z nerwów nie można wytrzymać i takich bzdur czytać.


Ale radzę teraz Sony jedno. Niech oleje te media bo one zachowują się jak nie wyżyte bachory które szukają zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcześniej byłem zwolennikiem PS3 i przymierzałem się do zakupu, ale byłem nimal 100% pewien, że cena "czarnuli" po obniżkach Xboxa spadnie. A tutaj mamy juz święta, a cena cały czas grubo powyżej 1000 zł... A Xkloca już od 600 zł można dostać :/. Jak tak dalej pójdzie to nie wróże powtórki z PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:02, Meykan napisał:

Dżisas. Co z tego że M$ obniżył cenę Xboxa 360 i jest tańszy od PS3?
Wiecie czemu to zrobił? Miał już kisiel w gaciach przed Sony bo wiedział że jak by nie
obniżył ceny Xboxa360 to PS3 by go zgniótł jedną łapą. M$ dopiero przy premierze PS3
obniżył cenę bo się osrał.
Jestem ciekaw jaka by była sprzedaż gdyby obie konsole miały taką sama cenę, lub podobną.
Czemu gdy sam X360 był rok na rynku nie chwalono się wynikami sprzedaży? Bo były małe.
Jak M$''owi nigdy nie idzie po jego myśli lub jak coś się kiepsko sprzedaje to nigdy
się tym nie chwali.
Sony ma też ma czasami nie najlepsze chwile ale potrafi się tym cieszyć. A M$ myśli że
jest idealny i same triumfy zbiera.

Nie chcę tutaj po nikim jechać ani z nikim kłócić. Jednak ciągle widzę jak media lub
firmy ciągle jadą po PS3. A X360 to niby ideał?
Ale przecież jak na takie coś się patrzy toż po prostu z nerwów nie można wytrzymać i
takich bzdur czytać.


Ale radzę teraz Sony jedno. Niech oleje te media bo one zachowują się jak nie wyżyte
bachory które szukają zaczepki.

Nabierz powietrza, bo z tej złości Ci twarz posiniała - nie mówimy o tym "co by było gdyby", tylko co jest i komentujemy obecną, niestety nieskuteczną politykę Sony. Nie napisałem, że PS3 jest złą konsolą, więc ochłoń przed naciśnięciem "dodaj post" następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt w tym artykule nie wspomniał o jednym... PIRACTWO!!!

Jak wiadomo xboxa 360 można spokojnie przerobić i grać sobie w piraty, a ps 3? nie da się.

Więc taki pirat jak chce sobie kupić konsolę do grania wybierze xboxa bo na niego są pirackie gry.

Moim zdaniem gdyby PS3 dało się łatwo przerobić to walka o prowadzenie byłaby prawie równa z xboxem 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:02, Meykan napisał:

Miał już kisiel w gaciach
obniżył cenę bo się osrał.


Doprawdy, wspaniały pokaz kultury osobistej :/
Następnym razem ochłoń nim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ciśnienie bierze jak wszędzie czytam, że "PS3 jest bu, upadnie, zdechnie, zginie, spłonie". Ja pie....rdziele, CNN i reszta, wolicie xboxy czy wii ? Fajnie, a od PS-a wara !!
Ranking sprzedaży gier w USA, "Resistance 2 jest dupa bo się mało sprzedaje" po TYGODNIU, gdzie GoW 2 już jest na półkach od dawna, "Wii się sprzedaje w 200 milionach sztuk" eeeekstra, tylko co mnie to obchodzi. Ja mam jedną konsolę i zależy mi, żeby MOJA działała jak należy.

Naprawdę ciężko nie zostać fanboyem gdy się czyta takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni bredzą. Nie ma to juz się do czego przyczepiać media tv i reszta rozgałęzień tego :d np ("Papparazi" co klikają foty) musza każdemu i wszystkim czym sie da komu się da, i czemuś się dać, muszą spaprać dobrą passe albo namieszac ludziom.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować