Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niebranżowa prasa analizuje sytuację PS3. "Jest źle", "statek tonie" i inne takie...

136 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 16:15, Pawcio765 napisał:

/.../
Z tym się zgadzam, ale powiedz mi jedno... Czy Xbox tego nie oferuje? Oferuje i moze
nawet ze zwiększoną dawką w niższej cenie...I O TO CHODZI ;p


A czy ja gdzieś stwierdziłem, że Xbox tego nie oferuje? Wymieniłem po prostu cechy konsoli, które sprawiają, że jestem zadowolony z tego sprzętu. Gdybym miał więcej pieniędzy, miał stały dochód, to także z ogromną chęcią zakupiłbym Xboxa 360. Nie ma co się ograniczać do jednej platformy, bo każda ma masę gier, w które warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:30, Kejter93 napisał:

Znając politykę M$ gdy pojawi się X720 totalnie oleją sprawę X360. Na przestrzeni 10
lat PS3 ze sprzedażą x''a360 zrówna się lub nawet prześcignie. Za parę lat nadal na trójkę
będą wychodziły gry - to jest ta inność SONY.

"oni po prostu nienadążają już, ilość porządnych gier na PS3 można policzyć na palcach,
a za 2 może 3 lata ma wejść kolejna konsola, żallll"

Ilość dobrych gier na PS3 można policzyć na palcach...po prostu ręce opadają jak to czytam.
Proponuję do liczenia przestać używać palców, może uda ci się więcej gier naliczyć. Po
piszesz, że za 2 lata ma wejść kolejna konsola ? Nie wiesz tego.

Niektórzy zamiast cieszyć się swoimi konsolami siedzą tutaj i wylewają swoje żale. Może
czekają aż sprzęt wróci z serwisu ;] ...?


a wiesz co to przenośnia stary, nie mówię, że jest rzezcywiście góra 10 dobrych gier, ale to już twój problem jak nie umiesz polskiego, miałem na myśli, że jest ich owiele mniej niż na xbox360, a skąd wiem, że PS4 wejdzie za dwa lata, bo X720 ma wejśc za 2-3,a jak już mówiłem, czytałem gdzies wypowiedź, szefa SONY, odpowiedzialnego za PS, że PS4 ma w tym samym czasie wyjść co X720, więc sorka, ale to SONY oleje sprawe PS3, i wyda kolejną konsole, która będzie jeszcze droższa zapewne na tym samym poziomie co X720, i nie bedzie miała kompatybilnosci wstecznej, a MS już zapowiedziało, ze X720 będzie miał, wiec sorka, ale wynik sprzedaży kolejnych konsol, jest z góry znany, studiuje ekonomię, i znam się trochę na ryku, widać gołym okiem co sie dzieje.

SONY po prostu ma bałwanów w firmie, PS3 jest na tyle dobre, że gdy wejdzie X720, powinni wtedy obniżyć cene PS3, zając się tworzeneim gier na tę konsolę jeszcze przez conajmniej 2 lata, bo spokojnie na tyle jeszcze starczy ta konsola, wtedy ona umocniła by się, miała by większą biliotekę gier niż X720, wzrosła by jej sprzedaż, SONY zarobiło by dużo kasy wtedy, i po tych 2-3 latach, powinni wprowadzić PS4 tylko najlepiej ze wsteczną kompatybilnością.

A tak wprowadzjąc PS4, w tym samym czasie, poświęcą jej cały czas, żeby jak najwięcej przyciągnąć użytkowników, zajmą się tworzeniem gier juz na PS4, niestety przez brak wstecznej kompatybilności, mało będzie chętnych do zakupu, a większość wybierze jak zwykle tańszego ze wsteczną kompatybilnością Xboxa 720 i SONY będzie mogło zaśpiewać, Nigdy więcej nie spotkamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:34, piter10002 napisał:

Jedyną fajną rzeczą jaką zrobił sony to psp, a ps3 jest totalnym niewypałem. Najlepszy
jest xbox360


Ja tam wolę Amigę, ma w sobie to coś, tak samo jak konsolka Sony, tylko, że Amiga to... komputer. ;) hehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 13:19, mist`shoo napisał:

Koledze nie chodzi o wielkosc pada tylko o to ze jest niewygodny.

DualShock jest bardzo wygodny. To jeden z najwygodniejszych padów jakie trzymałem, a trzymałem m.in. ten Xboksowy.

Dnia 15.12.2008 o 13:19, mist`shoo napisał:

Glosna praca xboxa?
Chyba nigdy nie widziales go na zywo , te z nowym chlodzeniem wcale nie sa glosne

Mnie chodziło o głośność napędu, nie samej konsoli.

>, a jak Ci to przeszkadza to sobie zgraj gre na dysk PROSTE.
Gdzie ja napisałem, że przeszkadza mnie? Ja przede wszystkim nie mam X360.

P.S. Jak cytujesz, to staraj się trochę przycinać posta.


@marek5mln: nie obrażaj mi tu Sony. I swoją drogą, podaj mi proszę linka do tej wypowiedzi szefa Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:14, marek5mln napisał:

powinni wprowadzić PS4 tylko najlepiej ze wsteczną kompatybilnością.

Wszystko fajnie i pięknie, ale co konsola Sony to inna architektura i wsteczna kompatybilność jest trudna do osiągnięcia bez ładowania w nową konsolę podzespołów starej. Xbox to taki PC posklejany ciasno taśmą, to samo z X360 i kolejna konsola MS też taka będzie - dzięki temu wsteczna kompatybilność jest znacznie łatwiejsza do osiągnięcia. A Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://nt.interia.pl/news/ps4-i-xbox-720-juz-za-cztery-lata,1165276?source=rss, hmm moze się pomyliłem, bo to nei ten link, ale na 99% gdzies czytałem to, że wypowiadał się szef SONy, ale rzezcywiście mi się coś pomyliło, ale skoro ten gość, przygotowuje już PS4, tzn. że jest w tym prawda, może się pojawi w tym samym momencie a może rok później, ale to i tak za wcześnie więc jak powiedziałem, SONY, ma debilów w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie obrażasz? Mówiąc, że mają debilów w firmie bardzo ich obrażasz. A jest to zabronione w regulaminie tego forum.

Co do tego linka - interia.pl i wszystko jasne. Zawsze uważałem ten portal za najgorsze źródło informacji w całym internecie.
Inna sprawa, że nic tam nie pisze o wyjściu PS4 za dwa lata. Jest informacja o równej premierze z X720, co może nastąpić, ale MS sam nie wspomniał kiedy. I nawet Sony szacuje długość życia PS3 na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, co do X720, to raczej wiadome jest, że wyjdzie w niedługim czasie, co do PS4, jednak jest tam napisane, że ten gość juz je przygotowuje, chyba by nie przygotowywali ejszcze PS4, gdyby mieli jeszcze 5 lat na wprowadzenie nowej. aha i tą wiadomość, akurat można znaleźć nan wielu poratalach, więc, myślę, że nie pochodzi ona z Interii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się wypowiedź tego pana wyglądającego jak japończyk z Microsoftu.
" - Jak długo będziecie wydawać i wspierać X360 ?" - mniejwięcej takie pytanie.
" - O jeden dzień dłużej niż Sony PS3".
Ja tam raczej nie mam powodów, by mu nie wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:17, Lisun napisał:


> nie wychodzi

A właśnie że wychodzi:
http://www.mcvuk.com/news/32222/Street-Fighter-IV-dated
A co do samego artykułu: oczywiste jest, że przy takich cenach PS3 mamy niską sprzedaż.
Jednak mam nadzieję, że Sony wyjdzie z tego kryzysu i jakoś nadrobi straty do Xboxa.


Być może to pomyłka Capcomu - http://www.residentevil.com/5/index.php?l=uk&fbid=atQzXdt33IW
na dole jest logo tylko PS3 i Xboksa 360. Games for Windows nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam , ja i tak nie wierze w takie gadanie... Chyba Microsoft zapłacił tym redaktorom CNN i Washington Times żeby zrobili konkurencyjnemu PlayStation 3 aż taką antyreklamę , może to i mało prawdopodobne , ale nawet bym się nie zdziwił jakby właśnie tak było. Ja tam jak będę już kupował swoją własną konsole , to na pewno nie będę zwracał uwagi na taki głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować