Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niebranżowa prasa analizuje sytuację PS3. "Jest źle", "statek tonie" i inne takie...

136 postów w tym temacie

Chyba coś Ci się pomieszało... W PS3 udało się nawet dysk o pojemności 1TB połączyć, więc nie pleć bzdur... Wkurzają mnie wszelkiej maści newsy tego typu! CNN jest własnością Microsoftu, więc wszystko mówi samo siebie. Wyżywają się na biednej konsoli Sony. Dla mnie PS3 jest i było świetne i mam nadzieję, że przez kilka lat mi jeszcze posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak dobra, dużo gier z x jest także na PCie ale żeby pograć we wszystko musisz wydać 3000 na dobrego PCta i kolejne 1400 na Ps3 razem wychodzi 4400 a sam xbox 800 i nie musisz go upgradeowac tak jak pieca co pól roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rafix 06 sorka myślałem że tylko można było 60 podmienic i sprzeczał sie nie będe.

Irexus mam 22 lata ale wciąż jestem dzieckiem i gram teraz w Spyro :p hehe

Mariusz000 A nie zaczynaj pisać o PC i cenach bo zaraz znów będzie ta bzdurna kłótnia co tańsze jak to zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi po tym, że gier na ps3 jest 204, a na xboxie 210. Jak i tak stać mnie góra na jedną w miesiącu i kupuję tylko te najwartościowsze tytuły. Wszystkie te ploty są mocno przesadzone, publikowanie ich wywołuje tylko niepotrzebne dyskusje i pyskówki.

Swoją srogą czekam z niecierpliwością na news "SONY zbankrutowało, Xbox produktem stulecia" bo pewnie niedługo się taki ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Playstation 3 i jestem z tego dumny ! Jakość !!! a nie jakies psujace sie gowno (X-shit) ktore co chwile trzeba do serwisu oddawac! Gry !! same świetne tytuły ! nie potrzebne nam jakieś Fable 2 bo i tak wyjdzie ono na PC ! Jestem 100% fanboyem mojej konsolki ale nie dlatego że ją mam - tylko dlatego ze znam jej mozliwosci i wiem ze jeszcze pokaze, ze zasluguje na tytul konsoli roku....

PS3 4ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonzarion, nawet bez przyznawania się z daleka widać, że jesteś fanboyem SONY. A to dziwne bo jesteś chyba pierwszą osobą która się do tego przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że tylko jeden z moich znajomych oddawał x360 do serwisu.
Co z tego, że 2 osoby które znam, do serwisu oddawały PS3.
Co z tego, że zaczynamy już ''3 rok PS3''.
Co z tego, że w najważniejszym okresie roku PS3 leci w sprzedaży na dno.
W końcu PS3 to potęga! Już za rok pokaże nam swoje prawdziwe możliwości! 120 fps w każdej grze! Prawda ?! Tak ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ująłeś!
Co z tego że exkluzivy wyprzedawane są MS
Co z tego że pady są brutalnie małe
Co z tego że konsola strasznie się brudzi
Co z tego że gry trzeba INSTALOWAĆ (omg...)
Co z tego że zanim zagram muszę poczekać 20 minut aż pliczki się skopiują ze slow raya
Co z tego że PS3 miało zmiażdżyć x''a już w rok po wprowadzeniu
Co z tego że interfejs przeniesiono z PSP
Co z tego że konsola jest w kształcie elpisy i nic na niej nie postawisz
__________________________________________________________________________________
Kazuo Hirai, szef wydziału Sony zajmującego się produkcją konsoli PlayStation 3 poinformował, że ma nadzieję, iż w przyszłym roku podatkowym konsola zacznie przynosić zyski.

Oznacza to, że w bieżącym roku Sony nie osiągnęło zakładanego celu i nie uczyniło produkcji PS3 dochodową.

Za: Money.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajechało od nas fanboyami.
By rozluźnić nieco atmosferę, ostatni raz dam porządnego pstryczka w nos posiadaczom czarnulki - bo skoro od nas zajechało, to po co oszukiwać, że jest inaczej?
To ja mogę zjeść obiad na konsolce, a potem przetrzeć ją szmatką i widzieć, jak ponownie błyszczy jak nowa... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:37, Gonzarion napisał:

Mam Playstation 3 i jestem z tego dumny ! Jakość !!! a nie jakies psujace sie gowno (X-shit)
ktore co chwile trzeba do serwisu oddawac! Gry !! same świetne tytuły ! nie potrzebne
nam jakieś Fable 2 bo i tak wyjdzie ono na PC ! Jestem 100% fanboyem mojej konsolki ale
nie dlatego że ją mam - tylko dlatego ze znam jej mozliwosci i wiem ze jeszcze pokaze,
ze zasluguje na tytul konsoli roku....

PS3 4ever



Do tego Killzone 2 wykorzystuje maksymalnie 60% mocy PS3, gry pisze się na nią jak po maśle, wychodzi świetna i ogromna ilość exclusive''ów, a wszelkie niedociągnięcia to tylko przez to, że Bóg nie pozwolił stworzyć czegoś co jest tak idealne jak on sam. A PS3 w końcu i tak przebije Boga i będzie najidealniejsze z idealnych i będzie w stanie wyświetlić grafikę na poziomie zdjęcia Ultra HD, a do tego poradzi sobie z tym wszystkim bez telewizora. Taa...

Dobra ok, masz 5 świetnych tytułów na rok, z czego 2 to exclusivy, 3 to multiplatformery, a reszta gier to średniaki. Nie potrzebne Ci Fable 2, bo masz multiplatformowego FF XIII i Tekkena 6. Pomijając to, że BD przydaje się jedynie do japońskich RPGów i do przegrywania 100 razy na płytę tego samego pliku, żeby ten szajsowny odtwarzać mógł wczytać tekstury w czasie mniejszym niż 30 sekund. Mówisz, że pokarze coś jeszcze nam te super uber PS3? No nie wiem, po dwóch latach na rynku powinny już powstać gry które urywają łeb i miażdżą Klocka w kwestii grafiki, ale widocznie się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz nawet podczas gry podsmażyć na niej jajeczka, lub też podgrać kawkę, a na ps3 nawet nie postawisz kubeczka!
Mów mi fanboj ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co za różnica co się lepiej sprzedaje to tylko powinno obchodzić ludzi z Sony i MS a to kolejne argumenty w rekach fanboyow ;/ problemem sony jest sprzedaż gier która tak naprawdę jest żenująca w porównaniu z klockiem. Zastanawia mnie jak to jest... ile ludzie z PS3 maja gier jakie kupują.
Ja mam klocka i przez moja konsole przeszło ponad 50 gier na stanie mam z 25-30, część na sprzedaż. Jak to jest z wami posiadacze PS3 ile macie gier i jakie?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm z PS3 nie jest źle... Źle jest z Sony i ich podejściem - tak bym to powiedział, jakbym myślał normalnie, ale że ze mnie fanboy wredny to powiem - PS3 porażka !!!!!!oneoneoneone111111!!!!oneone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lama123 - Masz racje dla każdego coś innego :)

Co do fanboyów X''a poczytaj parę postów wyżej :P Widzisz o czym piszę ;-) Imion nie będę wypisywać, bo widać ich jak na dłoni...

Do wszystkich fanatyków X''a czy tak trudno wam pojąć że każdy lubi co innego? Że jeden woli zagrać w Resistance 2 a drugi w Halo3? łykacie każdą głupią plotkę i staracie się pokazać jakie to PS 3 jest żałosne... Kiedy to wy udowadniacie że mózgów nie macie. -_-'' Jak na razie jedyne posty ludzi posiadający PS 3 były na temat ich zadowolenia z konsoli ( z jednym wyjątkiem którego Zaistev słusznie zjechał ) A teraz parę bachorów wbiło się na forum wytykając posiadaczom PS 3 każdą "bzdurną" plotkę, z czego połowa to ostra ściema. Zajmijcie się graniem na Xboxie albo kupcie sobie PS 3 żeby mieć jakiekolwiek sensowne o niej zdanie...

PS. Nie wypisuje nicków do których te słowa są kierowane, powinni się połapać. Jak dla mnie to każdy powinien się cieszyć swoją konsolą a nie wrzucać na drugą stronę barykady. Ogólnie coś czułem że ten "news" będzie magnesem na Xbotów... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechaj moderatorzy temat/szambo zamkną, a fanboystwo ukażą sprawiedliwie. Albowiem coraz mniej sensu w postach widzę, coraz więcej nienawiści za to. Konsolowcy, wszyscy głupiś ponad miarę, miast stanąć w szeregu naprzeciw hordzie wygłodniałych Prof. S.Jonalistów i plugawego dziennikarstwa anty-growego wojnę domową toczycie. Zaitsev, ciebie proszę nie pisz więcej takich newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować