Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpikeTV VGA - zwiastuny

28 postów w tym temacie

God of War III ma chodzić w 60 fpsach, więc można mu wiele wybaczyć, chociaż grafika i tak ryje beret, nie wiem czemu narzekacie. Gears of War 2 na pewno lepiej nie wygląda, jedynie Uncharted 2 na tę chwilę prezentuje się lepiej. Na premierę pewnie jeszcze sobie poczekamy, także gra na pewno wyładnieje. God of War III zarządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten filmik z God of War 3 nie wygląda the best. Na pewno nie pasuje do tekstów tego gościa co widział te filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL - Nie bardzo rozumiem ciebie, na temat tego Killzone 2 :) Mnie się obecne screeny/gameplaye dużo bardziej podobają od tego z 2007. Mają dużo lepsze oświetlenie, postacie i bronie są też dużo bardziej szczegółowe o_O Widziałeś to porównanie kodu z 2007 i kodu z 2008??

PS. WW3PL Sony ma tendencje ostatnio do pokazywania starych wersji kodu. Patrz Demko MotorStorm Pacific Rift dużo brzydsze od pełnej wersji, ostatnia Beta Killzone 2 pochodzi z 2007 roku no i ten God Of War 3... Pozostaje tylko czekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer z Uncharted 2 - czaderski =) już się nie mogę doczekać

Ciekawie też wygląda egranizacja nowego Terminatora.

GoW3 i Mafii 2 nie komentuje bo to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piękne te zwiastuny. Mam wielką nadzieję , że w przyszłym roku uda mi się zagrać we wszystkie te gry. Oby tylko okazały się równie dobre jak w zapowiedziach i równie ładne i grywalne jak na tych filmikach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować